[ MineQuality] FlareNW Ekibi Faction Sunucu Olarak Tekrar Başladı !

Krüt

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server Gerçekten Harika ! 2 gündür oynuyorum. Ama birçok oyuncu bug yapıyor. :( Oyundaki Adım ErkanBolat17 Bekliyorum :)

+Server şu an Neden Kapalı ?

Güncel!
Merhaba Arkadaşlar Sunucumuz Yeni Bir Döneme Girmiş Bulunmaktadır.1 Aydır Sunucumuzdaki Aşırı Lag Sizlerde Oyun Zevki Bırakmamıştı.Lag Sorununu Kökünden Çözmek İçin Bütün Sunucumuz Sıfırlanmıştır(Hesaplar Duruyor Kimsenin Hesabı Gitmeyecektir Ayrıca Alınan VIP'ler Geri Verilecektir)Tabi Bizde Sıfırlamak İstemezdik Ancak Sunucumuzda Bug Veya Diğer Problemler Sonucunda Oyuncularda Elinde Olmaması Gereken Eşya,Para Dolaşıyordu.Bu Sorun Bütün Sunucuya Yansıyacağı İçin Bütün Sunucularda Problemler Çıkacaktı.Plugin Paketlerimiz Güncellenip Yeni Eklentiler Getirilecektir,Daha Dikkatli Olunup Tek Tek İncelenicek Ve Herhangi Bir Bug Olmayacaktır.Bütün Sunucularımızda Bu Emeklerin Karşılığını Vermek İçin Bütün Sunucularda Telafi Eventleri Yapılacaktır.Event Saati,Günü Yetkililer Tarafından Size Açıklanır.Sunucularımızda 2 Tane Üst Düzey Bilgili Rehber Alacağız.Şimdi Güncellemelere Gelelim.;
Faction;
Bütün Viplerin Özellikleri Tekrar Gözden Geçirilecek Ve Hammaddeleri Değiştirilecek,
Oyunculara Özel Şikayet Sistemi Getirilecek,
Bazı Warplar Değiştirilip Daha Güzel Hale Getirilecek,
Lag Yapıcak Eşyaların Bazıları Arsalarda Yasaklanıcak(Piston,Kızıltaş Devresi Vs,)
TeamSpeak 3 Sunucumuz Açılarak Klanlara Özel Oda Açılabilecek,
Sunucuda Örnek Davranışlar Yaparak Oyunculara Yardım Eden Bazı Kişilere [+Oyuncu] Tagı Verilecek.
Her Ay Kurucu Veya Adminlerin Düzenlediği Özel Bir Alanda İsteyen Klanlar 5v5 Savaş Yapabilecek.
(Daha Fazla Eklentiler Olabilir)

Creative;
Her Ay Adminler En İyi Arsa Turnuvası Düzenlicek Kazanan Kişilere Şu Taglar Verilecek;
1. [UstaMimar]
2. [Mimar]
3. [ÇırakMimar]
Lag Sorunu Ortadan Kalkıcak
(Creative Sunucumuz Güncel Olduğu İçin Sadece Bu Güncellemeler Vardır)

SkyBlock;
Sunucuda Örnek Davranışlar Yaparak Oyunculara Yardım Eden Bazı Kişilere [+Oyuncu] Tagı Verilecek.
TeamSpeak 3 Sunucumuz Açılarak Adanıza Ortak Olan Veya Arkadaşlarınızla Oda Kurabileceksiniz.
Oyunculara Özel Şikayet Sistemi Getirilecek,
Rehber Alımları Olacak,
Level Kasmak Zorlaşıcak,
Adalarda Lag Yapan Eşyalar Kaldırılıcak Ve Kullanılmıcak,
(Skylord Tagı Ve Adalarda pvp Kaldirılabilir Onlar Düşünülücek.

Genel Olarak Sunucu Güncellemeleri;
Lag Sorunu Ortadan Kalkıcak,
TeamSpeak 3 Sunucusu Açılacak,
Yetkili Kişiler Daha Çok Olucak,
Rush Sunucumuz Eklenicek,
www.FlareNW.Net Forum Düzeni Değişicek.

Güncellemeleri Elimden Geldiğince Yazmaya Çalıştım İleride Daha Çok Eklentiler Olabilir. Sunucu Açıldığında Hepinizi Bekliyoruz Takipte Kalınız!
Saygılarımla -WhaqC
FlareNetwork
Skyblock Adalarda Pvp Kaldırılabilir demişsin. Eğer öyle bir şey söz konusu olursa. Tp tuzakları meydana gelir. çok fazla şikayetle uğraşmak zorunda kalırsınız. Ve ss almayan kişilerin itemleri gider. bu yüzden oyuncu kaybedebilirsiniz. Bu Benim Şahsi Görüşümdür. Çünkü Bende sizin serverinizde skyblock oynuyorum

GGWhaq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncel!

Merhaba Arkadaşlar;
Bildiğiniz Üzere Sunucu 1-2 Gündür Kapalı.Sunucumuzun Kapalı Olma Sebebi Sunucunun Kapatılacağıdır.Sizin Daha Fazla Emeklerinizle Oynamak İstemedik Bu Yüzden Kapalıydı 1-2 Gündür.1 Yıla Yakın Bir Süredir Bu HUB Piyasasındayız.Sunucunun Kapanma Sebebi Hem Maddi Durum Hemde Artık Sıkılmış Olmamız.birçok Oyuncunun Gönlünü Kazandık Bunun İçin Hepinize Teşekkürler,Yeri Geldi Sizin Yardımlarınız,Yeri Geldi Destekleriniz Sayesinde Bu Günlere Geldik.Sunucumuzun Play.FlareNW.Net Domain'i Elimizdedir.İleride Daha İyi Projelere Adım Atabiliriz Daha İyi Yerlere Gelebiliriz.Bu Süreçlere Gelmemizi Sağlayan Herkese Teşekkürler.Sunucu Belki AlphaPlayer'in Tekrar Açmasıyla Devam Edebilir Ancak Artık Yoruldum.Kişisel Hayatıma Dönmem Lazım Bu Yüzden Gerek Sunucu Gerek Diğer Şeyleri Bırakıyorum.Kapanması Hepinizi Üzmüştür Ancak Yapabileceğimiz bir şey Yok Hepinizden Özür Diliyoruz.Herkese İyi Forumlar İyi Günler.

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sizi birakmamak icin cirpindim ancak whaqc bizi birakti , sunucuyu devam ettiremiyecek kadar az bir meblaya sahibiz , internetim yok !

Flare Network'u resmi olarak kapatiyorum iyi gunler.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Son düzenleme:

Akira

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben Ender 10. Sinif ogrencisiyim ve telefonumdan foruma katiliyorum 1 yılı aşkın süredir size hizmet ediyorum , gerek derslerden gerek sosyal hayatımdan sizler için uzaklaştım üstüne üstelik cebimden 200-300 tl miktarinda bir para kaybettim ne için ? İnsanlara hizmet verebilmek adına , minecraft dünyasında adım hep güzel duyulmasì adına , sizlerle hoş vakit geçirmek adına ...
Peki karşılığında ne aldım sunucuya edilen kufurler , şahsıma edilen kufurler , tehditler , saldırılar ...
Çoğu kişi bana aç gözlü , tek istediği vip satmak dedi.
Haklısınız , aylık 1000 liraya dedicated'ları odeyebilmek icin ac gozluluk yaptim hatta bu ugurda sosyal ortamlardan , derslerden geri kaldim .
Size hak veriyorum Sizinle hic ilgilenemedim cunku okuldan 4'de donup 10'a kadar gunun 6 saati yorgun argin sunucuyla ilgilenen ben degilim .
Size hak veriyorum size deger vermiyorum tek onem verdigim para cunku 4 aydir siz memnun olun diye her ay 70 liraya cebimden mobil internet yapip sizlerle ilgilenmek icin cabalamiyorum.
Size hak veriyorum sunucu geri kaldi cunku 4 aydir internetim olmadan uc kurusluk mobil verilerle cabalayip duran ben degilim.

Bana verdiginiz armaganlardan dolayi tesekkur ederim.
(Kufurleriniz , yukaridaki yaptigim herseye ragmen benim hakkimda dedikleriniz.)

Anladimki Minecraft Nankör , Düşüncesiz , aç gözlü , Terbiyesiz , Haddini bilmeyen insanlarla dolu!

Buna ragmen sizi birakmamak icin cirpindim ancak whaqc bizi birakti , sunucuyu devam ettiremiyecek kadar az bir meblaya sahibiz , internetim yok !

Flare Network'u resmi olarak kapatiyorum iyi gunler.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yazık oldu be kardeşim. :(

GGWhaq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1,5 Yıla Yakın Minecraft Oynuyorum.Bu Oynama Süremde Üstüme BirÇok Tehditler Savuruldu İftiralar Atıldı Saldırılar Yapıldı.
Yılmadım Oynadım,Enderle Tanıştım Sunucuyu Açma Kararını Verdik.Uğraştık Çabaladık Sonuna Geldik.
" Sunucunu Beğenmezdim Zaten " "Kapanması İyi Oldu " Gİbi Cümleler Görüyorum Son Günlerde.
Peki Size Soruyorum Siz Neden Açmadınızda Laf Atma Gereği Buldunuz?
Veya Neden Sunucumuzda Oynamaya Devam Ettiniz?
Bıraktı Diye Bana Söylüyorsunuz,Son 2-3 Aydır Yaşadığım Sıkıntıları Çabaları Görseniz Halime Acırdınız.
Benimde Özel Bİ Hayatım Var Artık Hayatıma Dönmem Lazım.
AlphaPlayer Yani Ender Sunucuyu Kapatmış Olabilir Ben Sonraki Zamanlarda Daha İyi Projeler İle Sunucular Açabilirim.
Egosu Tavan Yapmış Bana Bıraktı Veya Başka Cümleler Kullanmış.
Ben Ginede Bu Konuşmanın Sonunda Hepinizden Özür Dileyerek Ayrılıyorum.
Hepinize İyi Günler

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu MineQuality Adıyla Yeni Faction Sunucu Olarak Taşınmıştır !

KhaeKennys

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
KhaeKennys
Whitelist'e ekler misiniz
Sunucu güzele benziyor
yaş 15