[ MineQuality] FlareNW Ekibi Faction Sunucu Olarak Tekrar Başladı !

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Güncel Olmalı (Nedeni:TeanPvP nerde)

Ve Yeni Oyunlar Gelmeli Hep Aynı (Örn:Rush)

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu Güncel Olmalı (Nedeni:TeanPvP nerde)

Ve Yeni Oyunlar Gelmeli Hep Aynı (Örn:Rush)
Konu Güncellendi Zaten TeamPVP Kaldırıldı Diye Söylemiştik,
Ayrıca Zaten Üst Taraflarda Belirttiğim gibi Rush Sunucumuz Üstünde Çalışıyoruz.[DOUBLEPOST=1441658778,1441658651][/DOUBLEPOST]Güncel!

Bir Haftadır Sunucuda Olamadığım İçin Hepinizden Özür Diliyorum En Kısa Sürede Tekrar Sizinleyim. Saygılalarımla... @GGWhaq

JusticeWhip

Pilli mafya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Konu Güncellendi Zaten TeamPVP Kaldırıldı Diye Söylemiştik,
Ayrıca Zaten Üst Taraflarda Belirttiğim gibi Rush Sunucumuz Üstünde Çalışıyoruz.[DOUBLEPOST=1441658778,1441658651][/DOUBLEPOST]Güncel!

Bir Haftadır Sunucuda Olamadığım İçin Hepinizden Özür Diliyorum En Kısa Sürede Tekrar Sizinleyim. Saygılalarımla... @GGWhaq
Skype adresiniz değiştimi?

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skype adresiniz değiştimi?
Ender [RadeBorn] Hesabı Hala Aynıdır,Ancak Ender Skype Giremediği İçin Görmemiş Olabilir.Ben @GGWhaq skype adresim [email protected] Şuanlık Yoldayım Skype Veya MC Ye Giremiyorum Eğer Görüşmek İsiyorsanız Sizinle Cumaresi Veya Pazar Günü Görüşebilirim. İyi Günler :)[DOUBLEPOST=1441828134,1441828098][/DOUBLEPOST]Güncel!

GGWhaq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncel!
Sunucuda Yeni Değişiklikler Olabilir Takipte Kalınız :)
Play.FlareNW.Net

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzeldir belki ama yönetim ekibi güzel değil bence. HERA kadrodan atılmalı kaç kişiyi dolandırdı dikkat li olun sizide dolandırmasın.

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rush!!!!! <3

OFFFFFFF Serverın Rest Olmasını Sevmiyum :D

GGWhaq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzeldir belki ama yönetim ekibi güzel değil bence. HERA kadrodan atılmalı kaç kişiyi dolandırdı dikkat li olun sizide dolandırmasın.
Öncelikle Yorumunuz İçin Teşekkürler.Hera Yı 8-9 Aydır Tanıyoruz.Sunucu İçin Fazla Emek Gösterdi(Map,Plugin,Vs) Dolandırmak Gibi Bir Amacı Olmasada Sunucuda Yaptığı Hâl Ve Hareketlerden Bazıları Bizimde Gözümüze Çarptı.Bu Hareketlerini Vs, Düzeltmesi İçin Onunla Konuşacağım,Eğer Hâla Düzensiz Aynı Hareketlerini Yapmaya Devam Ederse Yönetim Ekibi İle Konuşup Gereğini Yapıcağız.

Rush!!!!! <3

OFFFFFFF Serverın Rest Olmasını Sevmiyum :D
Rush Sunucumuz Biraz Aksayabilir AlphaPlayer(Ender) Hâla İnternet Problemleri Yaşıyor,Sunucunun Bazı Problemleri Olduğu İçin Onlarla İlgileniyorum Rush Sunucusuna Vakit Ayıramıyorum :( Beklettiğimiz İçin Hepinizden Özür Dileriz.

Güncel!

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rush Sunucumuz Biraz Aksayabilir AlphaPlayer(Ender) Hâla İnternet Problemleri Yaşıyor,Sunucunun Bazı Problemleri Olduğu İçin Onlarla İlgileniyorum Rush Sunucusuna Vakit Ayıramıyorum :( Beklettiğimiz İçin Hepinizden Özür Dileriz.

Güncel![/QUOTE]
önemli ddeğil

GGWhaq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncel!
Sunucumuza Yapılan Saldırılar,Reklamlar'dan Artık Sıkıldık.Emek Vermiş İnsanların Emeklerini Suya Düşürünce Eline bir şey Geçmeyen 2 Kuruşluk İnsanlar Size Bu Sunucu Keyfini Vermemek İçin Ellerinden Gelen Kötülükleri Yapıyorlar.Sunucumuza 2 Gündür Yapılan Saldırılar Yüzünden ÇakmaLobi'De Sorun Çıkıp Çökmüştür.Sorunu En Kısa Sürede Düzeltip Tekrar Sunucu Hizmetinizde Olacaktır.
Yıkılmadık,Yıkılmıcaz Ayaktayız,Kuyruk Acınızı Anlıyoruz.

FlareNetwork

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel!
Sunucumuza Yapılan Saldırılar,Reklamlar'dan Artık Sıkıldık.Emek Vermiş İnsanların Emeklerini Suya Düşürünce Eline bir şey Geçmeyen 2 Kuruşluk İnsanlar Size Bu Sunucu Keyfini Vermemek İçin Ellerinden Gelen Kötülükleri Yapıyorlar.Sunucumuza 2 Gündür Yapılan Saldırılar Yüzünden ÇakmaLobi'De Sorun Çıkıp Çökmüştür.Sorunu En Kısa Sürede Düzeltip Tekrar Sunucu Hizmetinizde Olacaktır.
Yıkılmadık,Yıkılmıcaz Ayaktayız,Kuyruk Acınızı Anlıyoruz.

FlareNetwork
Adamalr Çökeltince Ne Oluyoki Halla Halla

GGWhaq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncel!
Merhaba Arkadaşlar Sunucumuz Yeni Bir Döneme Girmiş Bulunmaktadır.1 Aydır Sunucumuzdaki Aşırı Lag Sizlerde Oyun Zevki Bırakmamıştı.Lag Sorununu Kökünden Çözmek İçin Bütün Sunucumuz Sıfırlanmıştır(Hesaplar Duruyor Kimsenin Hesabı Gitmeyecektir Ayrıca Alınan VIP'ler Geri Verilecektir)Tabi Bizde Sıfırlamak İstemezdik Ancak Sunucumuzda Bug Veya Diğer Problemler Sonucunda Oyuncularda Elinde Olmaması Gereken Eşya,Para Dolaşıyordu.Bu Sorun Bütün Sunucuya Yansıyacağı İçin Bütün Sunucularda Problemler Çıkacaktı.Plugin Paketlerimiz Güncellenip Yeni Eklentiler Getirilecektir,Daha Dikkatli Olunup Tek Tek İncelenicek Ve Herhangi Bir Bug Olmayacaktır.Bütün Sunucularımızda Bu Emeklerin Karşılığını Vermek İçin Bütün Sunucularda Telafi Eventleri Yapılacaktır.Event Saati,Günü Yetkililer Tarafından Size Açıklanır.Sunucularımızda 2 Tane Üst Düzey Bilgili Rehber Alacağız.Şimdi Güncellemelere Gelelim.;
Faction;
Bütün Viplerin Özellikleri Tekrar Gözden Geçirilecek Ve Hammaddeleri Değiştirilecek,
Oyunculara Özel Şikayet Sistemi Getirilecek,
Bazı Warplar Değiştirilip Daha Güzel Hale Getirilecek,
Lag Yapıcak Eşyaların Bazıları Arsalarda Yasaklanıcak(Piston,Kızıltaş Devresi Vs,)
TeamSpeak 3 Sunucumuz Açılarak Klanlara Özel Oda Açılabilecek,
Sunucuda Örnek Davranışlar Yaparak Oyunculara Yardım Eden Bazı Kişilere [+Oyuncu] Tagı Verilecek.
Her Ay Kurucu Veya Adminlerin Düzenlediği Özel Bir Alanda İsteyen Klanlar 5v5 Savaş Yapabilecek.
(Daha Fazla Eklentiler Olabilir)

Creative;
Her Ay Adminler En İyi Arsa Turnuvası Düzenlicek Kazanan Kişilere Şu Taglar Verilecek;
1. [UstaMimar]
2. [Mimar]
3. [ÇırakMimar]
Lag Sorunu Ortadan Kalkıcak
(Creative Sunucumuz Güncel Olduğu İçin Sadece Bu Güncellemeler Vardır)

SkyBlock;
Sunucuda Örnek Davranışlar Yaparak Oyunculara Yardım Eden Bazı Kişilere [+Oyuncu] Tagı Verilecek.
TeamSpeak 3 Sunucumuz Açılarak Adanıza Ortak Olan Veya Arkadaşlarınızla Oda Kurabileceksiniz.
Oyunculara Özel Şikayet Sistemi Getirilecek,
Rehber Alımları Olacak,
Level Kasmak Zorlaşıcak,
Adalarda Lag Yapan Eşyalar Kaldırılıcak Ve Kullanılmıcak,
(Skylord Tagı Ve Adalarda pvp Kaldirılabilir Onlar Düşünülücek.

Genel Olarak Sunucu Güncellemeleri;
Lag Sorunu Ortadan Kalkıcak,
TeamSpeak 3 Sunucusu Açılacak,
Yetkili Kişiler Daha Çok Olucak,
Rush Sunucumuz Eklenicek,
www.FlareNW.Net Forum Düzeni Değişicek.

Güncellemeleri Elimden Geldiğince Yazmaya Çalıştım İleride Daha Çok Eklentiler Olabilir. Sunucu Açıldığında Hepinizi Bekliyoruz Takipte Kalınız!
Saygılarımla -WhaqC
FlareNetwork

EnderBy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar Guncellemeler fikirlerimizle beraber degisiyor o yuzden tam olarak olacaklari 1-2 gun icinde kesinlestirecegiz lag sorununa karsilik buyuk cozumler uretmeye calisiyoruz buglar kaldirili hatalar kaldirildi bircok guncelleme gelecek lutfen takipte kalin !

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi