Minecraft Sunucu Desteği

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar,

beni koruyan arkadaşlara teşekkür ederim ama gerek yok, burada birçok kişi var ki inanılmaz bir şekilde birilerini karalasın, birilerine birşeyler yapsın, birilerinin ezildiğini görsün, çok hoşlarına gidiyor, bende bunlara cevap vermekten yıldım artık, gerçekten Türkiye olarak çok acaip olduk.

@MariusKa01 isimli arkadaşım, nedir bizle olan problemin, ddos açıklaması olan mesajımı okursan, ddos koruması olan makineler ayrıdır, olmayanlar ayrıdır demişim.

Eğer ddos koruması istiyorsan pucket'in, candycraft'ın, gameturk'ün, uniocraft'ın olduğu makinelere koyarız saldırı felan almazsın, yok eğer Türkiye lokasoyn extra ddos koruması istiyorsan gelirsin, abi ben acaip gıcık bir insanımdır, sevmeyenim çoktur, beni koru dersin ben seni korurum. Severim. Para almadan sarılırım bile. Lütfen uzatmayalım akut myokard enfarktüsü geçirip, yığılacam bir gün şakkadanak buraya..

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar,

beni koruyan arkadaşlara teşekkür ederim ama gerek yok, burada birçok kişi var ki inanılmaz bir şekilde birilerini karalasın, birilerine birşeyler yapsın, birilerinin ezildiğini görsün, çok hoşlarına gidiyor, bende bunlara cevap vermekten yıldım artık, gerçekten Türkiye olarak çok acaip olduk.

@MariusKa01 isimli arkadaşım, nedir bizle olan problemin, ddos açıklaması olan mesajımı okursan, ddos koruması olan makineler ayrıdır, olmayanlar ayrıdır demişim.

Eğer ddos koruması istiyorsan pucket'in, candycraft'ın, gameturk'ün, uniocraft'ın olduğu makinelere koyarız saldırı felan almazsın, yok eğer Türkiye lokasoyn extra ddos koruması istiyorsan gelirsin, abi ben acaip gıcık bir insanımdır, sevmeyenim çoktur, beni koru dersin ben seni korurum. Severim. Para almadan sarılırım bile. Lütfen uzatmayalım akut myokard enfarktüsü geçirip, yığılacam bir gün şakkadanak buraya..
Erkan Abi Cevabı Vermis...

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pardon konuşmanızı bölmek istemem ama şimdi siz diyorsunuz ki DDOS denen illetten kaçış yok. Bu mu yani olay? Biz 100-150 tl para verelim, herif 10 tlye alsın , çökertsin serveri. Hiç mi güvenlik önlemi yok adam akıllı. PlameGame veya Batihost'dan alacağım. Firmayla görüşüp ekstra bir ücretle bu tür olaylara karşı koruma satın alamaz mıyım?
Valla 2 firmanında sağlam ddos koruması var yani seçmek sana kalmış iki firmada iyi

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Nitrado dan üstün bilişim varmı acaba diyelim mesela nitrado ddos yiyo attım mesela ubur bilişim yiyemezmi ddos neyin kafası bu
Paylaşımlı işlemci kullanıyor? İşlemci konusunda niye size hiçbir şey söylemiyor sanıyorsunuz?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

MariusKa01

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi Batıhost Nitrado dan üstün tamam :) Nitrado size 2 tl lik deneme serverı sunuyor indirimli olarak batıhost ta kaç lira kardesim[DOUBLEPOST=1424354614,1424353763][/DOUBLEPOST]
Arkadaşlar,

Her Mesajlarınızda Uniocraft Gameturk candycraft ı Övüyorsunuz Sadece Onlardamı Ddos Koruması Var? Fatih Abimize Soralım Nitrado Satılan Serverlerde Ddos Koruması Hepsinde Var Neyse Bu Ddos Olayını Burda Bitireyim Şimdi Ben Sizin Sitenize Girdim Hiç Deneme Serveri Satmıyormusunuz? Mesela Ben Panelinizi Kullanamıcam,Çok Laglı vb Desem O Param Kalacak Nitrado Bunu Sunuyor Arkadaşlarımda Var Batıhost Kullanmayı İstekliydi Kullandılar Yarısı Kullanamadı Nitrado Açtı Yada Başka Bilişim [DOUBLEPOST=1424354661][/DOUBLEPOST]
İyi Batıhost Nitrado dan üstün tamam :) Nitrado size 2 tl lik deneme serverı sunuyor indirimli olarak batıhost ta kaç lira kardesim[DOUBLEPOST=1424354614,1424353763][/DOUBLEPOST]
Her Mesajlarınızda Uniocraft Gameturk candycraft ı Övüyorsunuz Sadece Onlardamı Ddos Koruması Var? Fatih Abimize Soralım Nitrado Satılan Serverlerde Ddos Koruması Hepsinde Vardır Neyse Bu Ddos Olayını Burda Bitireyim Şimdi Ben Sizin Sitenize Girdim Hiç Deneme Serveri Satmıyormusunuz? Mesela Ben Panelinizi Kullanamıcam,Çok Laglı vb Desem O Param Kalacak Nitrado Bunu Sunuyor Arkadaşlarımda Var Batıhost Kullanmayı İstekliydi Kullandılar Yarısı Kullanamadı Nitrado Açtı Yada Başka Bilişim
[DOUBLEPOST=1424355100][/DOUBLEPOST]
Her Mesajlarınızda Uniocraft Gameturk candycraft ı Övüyorsunuz Sadece Onlardamı Ddos Koruması Var? Fatih Abimize Soralım Nitrado Satılan Serverlerde Ddos Koruması Hepsinde Var Neyse Bu Ddos Olayını Burda Bitireyim Şimdi Ben Sizin Sitenize Girdim Hiç Deneme Serveri Satmıyormusunuz? Mesela Ben Panelinizi Kullanamıcam,Çok Laglı vb Desem O Param Kalacak Nitrado Bunu Sunuyor Arkadaşlarımda Var Batıhost Kullanmayı İstekliydi Kullandılar Yarısı Kullanamadı Nitrado Açtı Yada Başka Bilişim Saldırı Koruması Diyip 5 tl Ekliyorsunuz Neyse Konuyu İzlemicem Ne Yaparsanız Yapın İnşallah Batıhost Alırsınız Sonra Mutlu Olursunuz :) [DOUBLEPOST=1424354661][/DOUBLEPOST]

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her Mesajlarınızda Uniocraft Gameturk candycraft ı Övüyorsunuz Sadece Onlardamı Ddos Koruması Var? Fatih Abimize Soralım Nitrado Satılan Serverlerde Ddos Koruması Hepsinde Var Neyse Bu Ddos Olayını Burda Bitireyim Şimdi Ben Sizin Sitenize Girdim Hiç Deneme Serveri Satmıyormusunuz? Mesela Ben Panelinizi Kullanamıcam,Çok Laglı vb Desem O Param Kalacak Nitrado Bunu Sunuyor Arkadaşlarımda Var Batıhost Kullanmayı İstekliydi Kullandılar Yarısı Kullanamadı Nitrado Açtı Yada Başka Bilişim [DOUBLEPOST=1424354661][/DOUBLEPOST][DOUBLEPOST=1424355100][/DOUBLEPOST]
200 mbit saldırıda çökebilcek sunucuları burda savunma .

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yaşına dikkat etmemiştim,
tamam haklısın.

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaşıma Dikkat Edebilirsin Sorun Yok Ama Ben Burda Doğru Olanları Konuşuyorum Konu İzlenimden Çıkarıldı Bıktım Artık Böyle Tartışmalardan
Marius Cok Yanlis Soyluyonus.. Hic Bi Serre Alamamıssın Gelmissin Burada Bize Batihostta DDos Saldırısı Oluyo Dıyorsun Kafadan Niye Sallıyon.
Benım Serverım 2 Aydır Hıc Saldırı Yemedı Sen Neyin KAfasındaısn Serverde Vip Satısı Olmadı Icın KApattım Simdi Daha İyi Sw Acıcam Yine Batihost
Hem Nitrado Neyine Veriyo Deneme Server Sen Kafayımı Yedin 2 Tl Veriyon Bi Bokunamı Yarıyo 1 Gb 4 Kısılık Neyine LAg Yapıcak Server.Bilip Bilmeden Konusa Bidaha....

OdyeseusTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nitrado sunucum malesef en ufak bir saldırı da mahvoldu. Bu nedenle tercihim değil. Ama batihost çok iyi geldi bir düşününce :)

RootandBoot

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Pardon konuşmanızı bölmek istemem ama şimdi siz diyorsunuz ki DDOS denen illetten kaçış yok. Bu mu yani olay? Biz 100-150 tl para verelim, herif 10 tlye alsın , çökertsin serveri. Hiç mi güvenlik önlemi yok adam akıllı. PlameGame veya Batihost'dan alacağım. Firmayla görüşüp ekstra bir ücretle bu tür olaylara karşı koruma satın alamaz mıyım?
Aslında bu tarz ataklardan kurtuluş olmaması doğru fakat DDOS saldırılarından ne kadar az hasar alırsanız o kadar iyidir sizin için. Ataklar içinde DDOS garantimiz mevcuttur. + Olarak diğer sorunuza yanıt olarak evet 8 GB sunucu sadece size ait olmakla birlikte şu anda stoklarımıza 16 GB Ram Xeon E3 1220v3 İşlemci 1 T SSD Net 3 Gbit Hat hızı yani lag loss ve ping olayında %99 garanti veriyoruz.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Aslında bu tarz ataklardan kurtuluş olmaması doğru fakat DDOS saldırılarından ne kadar az hasar alırsanız o kadar iyidir sizin için. Ataklar içinde DDOS garantimiz mevcuttur. + Olarak diğer sorunuza yanıt olarak evet 8 GB sunucu sadece size ait olmakla birlikte şu anda stoklarımıza 16 GB Ram Xeon E3 1220v3 İşlemci 1 T SSD Net 3 Gbit Hat hızı yani lag loss ve ping olayında %99 garanti veriyoruz.
Lokasyon neresi? Sadece bize ait derken dedicated sunucu mu yoksa vds mi?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk