Minecraft Sunucu Desteği

RootandBoot

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu dünyası tabi ki OVH ve yan kuruluşları üzerinden yürümüyor.
Fakat verdiğiniz tüm bloklar OVH üzerinden tek makineye kayıtlı.
Co-location olarak OVH'den sunucu kiralamak çok ayrıntılı bir iş ki Türk aracı bulmak imkansız. :)
R10'da iyinet'te filan bu tarz aracıları bulamazsınız.
Ayrıca Dell R310 ve R320 tek soket üzerine kurulu sunuculardır.
Bununla birlikte fiziksel olarak 1400v2'ler aynı chipset üzerinden iki CPU'ya emir veremez.
Buyurun isterseniz Intel'e de Dell'e de birer destek talebi açıp soruları soralım.
Peki sizin bildiğiniz gibi olsun. Fakat yeni sunucularımızı daha bugün aldık. Önemli olan biz verdiğimiz hizmete bakıyoruz. Eğer bir gün sizi aramızda görürsekde gerçekten memnun oluruz. İyi forumlar dileriz.[DOUBLEPOST=1424282552,1424282418][/DOUBLEPOST]
Peki ben diyelim 8 GB Ramlik i7 işlemcili bir sunucu aldım. Bu yukarıda bahsettiğim şekilde bir hub'u kaldırır mı dersiniz? (10 world) Ve ayrıca o edit olayıyla diyelim aynı yere koydum hepsini. Hepsini aynı worldde çalıştırırken problem çıkmaz mı? Lag olur başka bir şey olur??
Bu yönde denemelerimiz olmadı fakat. Minecraft 8 GB paketlerimizde birinden havale yöntemiyle ödeme yapar ve memnun kalmazsanız 3 gün içinde yaptığınız ödemeyi eksiksiz tarafınıza iade edeceğimizin taahhütünü verebiliriz.

OdyeseusTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1424282552,1424282418][/DOUBLEPOST]
Bu yönde denemelerimiz olmadı fakat. Minecraft 8 GB paketlerimizde birinden havale yöntemiyle ödeme yapar ve memnun kalmazsanız 3 gün içinde yaptığınız ödemeyi eksiksiz tarafınıza iade edeceğimizin taahhütünü verebiliriz.[/QUOTE]
Peki kaç kişiyle paylaşıyorum kiraladığım bu sunucuyu? Ayrıca 8GB paketinizde tamı tamına olan hizmetleriniz neler acaba?

MariusKa01

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Nitrado dan üstün bilişim varmı acaba diyelim mesela nitrado ddos yiyo attım mesela ubur bilişim yiyemezmi ddos neyin kafası bu

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Nitrado dan üstün bilişim varmı acaba diyelim mesela nitrado ddos yiyo attım mesela ubur bilişim yiyemezmi ddos neyin kafası bu
Nitrado saldiri bakimindan en kalitesiz sunucu firmalarindan biri ayrica paneli falanda hos degil kullanissiz neyini begeniyorsunuz anlamis degilim .

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
batıhost bence en iyi firma bi sıkıntıda hemen ulaşabiliyosun uzak masaüstü panel oyuncu sınırıda yok devamlı müşterisi olursan indirim bile yapabiliyolar

MariusKa01

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
batıhost bence en iyi firma bi sıkıntıda hemen ulaşabiliyosun uzak masaüstü panel oyuncu sınırıda yok devamlı müşterisi olursan indirim bile yapabiliyolar
BatıHost Ddoslara karsi nezaman ayakta kalmış söylermısın kendi serverleride ddos yiyor ve çat diye çokuyo

MariusKa01

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batıhost kendisi açıkladı bu forumda kendi serverleride çökmüş her serverlerde koruma diye bir şey yok dedi suan bilgisayarda olsam sana link atarim

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batıhost kendisi açıkladı bu forumda kendi serverleride çökmüş her serverlerde koruma diye bir şey yok dedi suan bilgisayarda olsam sana link atarim
ddos koruması sımdımı oldu sankı onceden oluyodu fakat sımdı hıc yok cunku ddos guncelledıler..

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
"cunku ddos guncelledıler.." bana şunun anlamını açıklarmısın ?

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
"cunku ddos guncelledıler.." bana şunun anlamını açıklarmısın ?
yanlıs soylemısım ddos degıl mysql guncellenmis. yazdıgı yazıyı atıyım : oda website uzerındne sanırım

16 ve 17 Aralık 2014 tarihleri arasında sistemlerimiz 15 - 30 dakika süren kesintilere uğramıştır, bu süre içerisinde Mysql güncellemesi yapılmış ve firewall üzerinde USA, Rusya üzerinden gelen http saldırılarına karşı yeni kurallar tanımlanmıştır.
Not:Ben Suana KAdar Hep Batihost Aldım Cok Memnunum 2 Aydır Kullanıyorum Hic Sıkıntım Olmadı

OdyeseusTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Pardon konuşmanızı bölmek istemem ama şimdi siz diyorsunuz ki DDOS denen illetten kaçış yok. Bu mu yani olay? Biz 100-150 tl para verelim, herif 10 tlye alsın , çökertsin serveri. Hiç mi güvenlik önlemi yok adam akıllı. PlameGame veya Batihost'dan alacağım. Firmayla görüşüp ekstra bir ücretle bu tür olaylara karşı koruma satın alamaz mıyım?

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pardon konuşmanızı bölmek istemem ama şimdi siz diyorsunuz ki DDOS denen illetten kaçış yok. Bu mu yani olay? Biz 100-150 tl para verelim, herif 10 tlye alsın , çökertsin serveri. Hiç mi güvenlik önlemi yok adam akıllı. PlameGame veya Batihost'dan alacağım. Firmayla görüşüp ekstra bir ücretle bu tür olaylara karşı koruma satın alamaz mıyım?
bu saldırıları engelleyen pllerde var onlaır kullanarakta extra koruma katabılırsın... tabı saldırı olursa kullan bunu pl lınkını ıstersen atıyım
http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/antibot-ultra/