Minecraft Acı Hatıralarınız...

• Konuyu başlatan Creeper452
  • Başlangıç tarihi

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Abi ben hatırılıyorum bir sv deydik mağara bulmuştuk baya item kastık sonra bir yere düştük ender portal vardı bende acemiliğin verdiği heyecanla portala atladım. Sonra 1 çift mavi göz gördüm ama bu enderman değil ender dragondu ve öldüm dialar filan gitti :(

x-şafak-x

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
o esnada sandık yapıp içindekileri koycaktın veya en mantıklısı obsidyenin varsa nether yapıp içine atlayacaktın ve tekrar aynı portala atlıyınca dünyaya ulaşıcaktın.

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
(bu şey bugün oldu) bir ev kurmuştum ve tekneyle uzaklara gittim bir ada buldum ada moblarla doluydu moblar pestilimi çıkardı

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Genelde tek kişilik haritalarda düz map yaparım şehir falan için svlerde takılırım survival için bi svde arkadaş tpa at dedi ilk kez madene girmiştim (hep düz map açtığımı söyledim) orda madene inmenin verdiği heyecanla madenci oldum :D madene girdim üstümde dia set vardı gelişmiştim bayağı bi örümcek geldi vurdu düştüm aşağıya ölmedim birisi varmış aşağıda maden kazan vurdu lavlara uçtum itemlerimi aldı :(

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
mmm... moblar cevizli pestilimi çıkardılar ben de o adayı bulursam yiyecemasadafaffas

PoiNeeT

"İstikbal Göklerdedir..."
En iyi cevaplar
2
Çok ilginç bi şekilde bi ölüm yaşadım. Sanki her şey benim ölümüm için tasarlanmıştı. O zamanlar minecraftta bayağı gelişmiş bir şekilde oynuyordum ve maden kazıyorum madenin dipleri bayağı çukurdu. Tam kazarken bir ok geldiii veee aşşağı düştüm ama neyseki ölmedim ama bir baktım creeperın yanına düşmüşüm ben düştüm anda oda patladı ve iyice aşşağılara düştüm neyseki ondada ölmemiştim ama önümde birden zombi belirdi ve bana vurduğu anda arka tarafımdaki lavlara düşüp öldüm :D

TezinotE

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok ilginç bi şekilde bi ölüm yaşadım. Sanki her şey benim ölümüm için tasarlanmıştı. O zamanlar minecraftta bayağı gelişmiş bir şekilde oynuyordum ve maden kazıyorum madenin dipleri bayağı çukurdu. Tam kazarken bir ok geldiii veee aşşağı düştüm ama neyseki ölmedim ama bir baktım creeperın yanına düşmüşüm ben düştüm anda oda patladı ve iyice aşşağılara düştüm neyseki ondada ölmemiştim ama önümde birden zombi belirdi ve bana vurduğu anda arka tarafımdaki lavlara düşüp öldüm :D
Yok artık plan kurmuşlar :D

vejeteryanzombi

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oha resmen komplo :D

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Adamlar plan kurmuş belli

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
he salladım demi evet gerçi minecrafttan anlamayan birine anlatırsan böyle der herobrine 1.2.4de kaldırıldımı dicen? orda yazan 1.0 doğru düzgün okuda öyle konuş
Herobrine her sürümde kaldrırılmıştır. 1.0-1.1 vs. vs.. Ve Minecraftı yaklaşık 3 seneden beridir oynuyorum.

SeLMaN0LGuN

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çok Uzun Bir Hikaye...
Evimi Yapiyordum TugLaLar Ile 2.Kati Cikiyordum. Maden TopLamaya Gitmistim 1Stackden FazLa Demir BuLmustum Gece OLmustu Yukariya Dogru Altima Blok Koyarak Cikarken Skeleton Vurdu Ve Lavin Icine Düstüm Tüm ItemLerim DiaLarim Hepsi Gitti.

Aho315

Marangoz
En iyi cevaplar
0
beyler acayip güzel bir arena yapmıştım serverime ama warp eklemeyi unuttum arenayı da oyuncular bulamasın diye uzaklara yapmıştım sonra arenayı aradım aradım... kendim de bulamadım acayip sinir oldum birdaha uğraşmaya da üşendim :D

RoelTorEs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1 hafta önce modlarla survival oynuyodum tabi mo creatuers de yüklüydü hani mo creatuers de şu lavlı dev olur ya evimi ateş altına aldı sandık kırıldı itemlerim yandı bende ne yapayım tabi ki taşındım,Allahtan ölmedim ölmememin sebebi ise tam o sırada creative açmamdı :D