Minecraft Acı Hatıralarınız...

• Konuyu başlatan Creeper452
  • Başlangıç tarihi

MrSmith

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
125 Modla oynuyordum madendeydim Ve karşıma herobrine çıktı seside korkunçtu oyunu kapadım :D (modu hatayla eklemişim silmeyi unutmuşum)

kocerkin

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
arkadaşımla serverde survival oynuyoduk maden yapıyoduk. bayağı bi maden topladık yaklaşık on tane falan diamond vardı. gezdik falan sonra bi lav havuzu bulduk. çok büyüktü lavın üzerinden geçelim diamond falan vardır dedik ve coblestone koyarak gidiyoduk arkadaşım da diamondları bana vermişti (kendisi daha fazla ölür de :D ) gittik gittik bişi bulamadık tam o sırada iskeletin kemik sesi geldi has dedik arkadaşım kaçarken tam zıplayacağı sırada iskelet vurdu lava düştü öldü ben de sinirlendim lan o kadar maden gitti ***** dedim. iskelete doğru zıplaya zıplaya koşmaya başladım tam vurucağım sırada banada çaktı dia'lar gitti serveri de kapattık ama süperdi :D

Finlaze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
lagtan blockların arasında can verdim koordinatlar uçmustu :D

LightingDead

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
survival oynuodum madendeydim 5 yada 7 tane elmas 64 tane demir gidiordum ve önümde altta lav vardı zıplamam gerekti ve yukarıya çarptım ve lava düştüm elmaslar gitti fail :S :D

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Indevdeyken 20 elmas bulmam ve zombilerin beni öldürmesi:(

UlquiorraTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İlk Hardcore'umda Creeper Arkamdan Gelip Patlamıştı Oyunun Sesleride Kısıktı Duymadım :/

dogu4848

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benim acı hatıram ende gitmek için diamond zırh set pickaxe falan herşeyimi encleyip hazırlandım stronghold biliyorsunuzki yerin altında aşşağı doğru kazarken lava düştüm ve öldüm :(

thender2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler çok acı bir hatıram var. Ev yapmıştım aşşağı kat sandık odasıydı. Diamond toplayıp onlardan block yapıp duvarlara desenlş bşr şekilde yerleştirdim. Madende bir creeper patladı ev açıldı. Bende bişe olmaz deyip yukarı çıktım sonra. Sabah indim ve 3 creeper aşşağıda duruyo yukarı kaçana kadar tıssııosıoısdjfkjlskdjgşsdjgjasidgf yaptı ve hayatımın fişini çekti. Üst üste patlayınca yerdeki itemlerde kayboldu. :'( en az 10-15 tane dia. block vardı :S.[DOUBLEPOST=1372747876,1372747809][/DOUBLEPOST]
benim acı hatıram ende gitmek için diamond zırh set pickaxe falan herşeyimi encleyip hazırlandım stronghold biliyorsunuzki yerin altında aşşağı doğru kazarken lava düştüm ve öldüm :(

ahskjdgk Hahahahahahaha banada hep öle oluyo amerika diamond varsa hep lava düşüyom :D ahgfkajdf