Minecraft Acı Hatıralarınız...

• Konuyu başlatan Creeper452
  • Başlangıç tarihi
C

Creeper452

Ziyaretçi
Arkadaşlar başlığı okuyan ne yazacağını anlar zaten benim acı hatıram:Çok büyük bir yer vardı.Evime de yakındı orada bolca maden vardı.Onları kazıyordum ve birden düştüm.Çok yüksekti haliyle öldüm zaten:D.Eşyaları kurtardım ama 19. seviyedeyken 5'e düştüm :(.

alp75

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
benimki odun keserken arkadam creeper geldi bi patladı itemler gitti:blase:

MaviAtesmc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benimki madene inmiştim maden topluyordum arkamdan bir ok geldi arkama baktığımda 2 okçu 3 zombi 2 creeper ve 2 örümcek vardı beni öldürdüler sonra itemlerimi almaya gittim yine öldürdüler sonra yine yine ve itemlerim kayboldu:blase:

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Evimdeydim creeper kapının önündeydi creeperle dalga geçmek için kapıyı açıp açıp kapatıyodum ondan sonra creeper birden eve girdi ve tısssSWSssSSssSSsssssSs Boooooom! :(

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir keresinde evimden çıktım yolculuğa çıkıyordum 2 gece ilerledim maden gördüm hemen topladım orada bir sürü koyun vardı bu sayede geceleri atlattım bir spawner gördüm örümcek spawnı ama örümcekler beni öldürdü

x-şafak-x

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
en kötü olay benimki hardcore(zorlayıcı)mod da oynuyordum madene indim o zaman ölüm kalım meselesi yaşadım ama yırtım dışarı çıktığımda 100'den fazla demirim olmuştu dışarı çıktığımda evimi bulamadım taşları alt alta koyunca evimin çok uzakta olduğunu gördüm evime giderken yaratıklar haliyle terör estiriyordu hemen kaçmaya çalıştım tam kaçarken arkamdan bir ok darbesi ve yere yığıldım.o esnada üç şey öğrendim
1.zorlu modda asla risk alma.
2.her ne kadar sıkıcı olursa olsun gündüzü bekle.
3.endermeni öldürmenin en iyi yolu yakmaktır.
not:beğenirseniz sevinirim.

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
birgün madende (1.0 verisonu) ilerlerken karşıma herobrine çıktı bnmle savaştı onu öldürdüm diamond kılıçla sonra canım yarım kalp kalmıştı yemek yedim tam full olurken creeper patladı yine yarım kalbe düştü sonrada ........ böyle oyunu zaten yavaş can doluyo dedim sonrada biraz daha bekledim full olurken okçu ordusu üstüme çullandı onları öldüreyim derken yine yarım kalbim kaldı sonrada başlarım haa dedim eve giderken bug oldu kum havada durarken üstünde yürüdüğüm için düştü öldüm :D ama eve çok yakındım inip eşyalarımı aldım sonrada eve gittmi hemen oyunu kapattım sonrada isyeeeeeeeannnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!
Sallamacalar Mode : Very Very ON!!

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende anlatayım bari: Minecraft'ı ilk oynadığım yıllardı. 2010 gibi. Sonlarına doğru. Daha o zamanlar Minecraft'ın neden kastığını bilmiyordum. Oyunu farda oynayıp ''-Bu neden kasıyor?'' diyordum.. Bir ev yaptım kasa kasa. Yaklaşık 1.5 saat kadar oynamıştım. Bir maden buldum ve girdim. Girmez olaydım :( . Oyunu normalde oynamama rağmen mağarada en az 5 adet zombi 2-3 adet skeleton vardı. Tam kaçmaya çalışırken arkamdan bir ses geldi. Bende acemiliğimin verdiği coşkuyla mal gibi baktım :) . Ve... Tısssssssss.... BOMM!!!

batuahn elmental creepe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir gün survivaldayım baya bir gezdim bir köy bulup yerleştim madene gittim elmas kazma falan yaptım obsidyen kazıyordum altımdaki obsidyeni kazdım kazarken içimden neden altımı kazıyorum dedim ondan sonra bu kadar kazdıktan sonra niye bırakıyım dedim üşengeçlikten ve acı son altımdaki obsidyenin altında lava varmış ona düştüm ve yanımdaki su lavı kuruttu o yüzden bugda kaldım elmas kazmam demir alet ve zırhlarım gitti ondan sonra o survivalı bıraktım

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir keresinde mineshaft buldum 64 den fazla demir 20 altın 10 tane dia buldum yukarı çıktım sualtında ev yapacaktım boğuldum:mad:

Leosteon

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bi keresinde evden çıkmıştım madene indim sonra iskeletler zombiler vb.hepsini öldürdüm 5-6 tane creeper geldi 1 tanesini patlattım 3 tane kalmıştı onlarıda kestim ama lavın oralarda dövüşüyordum sonra iskelet ok attı tam lava düşcekken atlattım bida ok attı lava düştüm lavdan kurtıldım ama canım azdı ve iskelet hala ok atıyordı son canım kalmıştı tam ölecekken söndüm oh dedim ve zombi geldi öldüm

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Benimki madene inmiştim maden topluyordum arkamdan bir ok geldi arkama baktığımda 2 okçu 3 zombi 2 creeper ve 2 örümcek vardı beni öldürdüler sonra itemlerimi almaya gittim yine öldürdüler sonra yine yine ve itemlerim kayboldu:blase:
Adamalar ordu kurmuş reiz :D