LegendaryBlood MMORPG Server [AÇIK BETA] / Trade ve Party Sistemi/Daha Fazlası İçerde //

Serverden Memnun musunuz ?

• Evet

• Hayır

• Bilemiyorum Kararsızım.

• Diğer...

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
T

Tekyedilan

Ziyaretçi
her zamanki gibi bu serverde kapandı zaten zindev kapandı :(

J3oyKiller

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ÇOLUK COCUĞUN KURDUĞU SERVERDEN NE BEKLENİRKİ TÜRKİYENİN EN İYİ SERVERİYİZ DİYORLAR Bİ BAKMIŞSIN YARIN SV YOK UÇTU GİTTİ .

dahaka

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serveri HUB olarak geri açmayı düşünüyoruz ve içinde RPG kısmında olacak.Hele bir Builder,Skripter,Pluginer bulalım gerisi kolay...[DOUBLEPOST=1439931100,1439931001][/DOUBLEPOST]
Serveri HUB olarak geri açmayı düşünüyoruz ve içinde RPG kısmında olacak.Hele bir Builder,Skripter,Pluginer bulalım gerisi kolay...
Edit:ben Galdalyan.

MirhanTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server kapalı açık olsaydı çok iyi bir server olurdu :)

dahaka

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
server kapalı açık olsaydı çok iyi bir server olurdu :)
Zaten açıktı.Fakat bir-iki teknik aksaklık sonucu serveri kapattık ve tekrar açmaya karar verdik.Şimdi ki açışımızda ise HUB server olarak açıcağız ve daha iyi olacak.

BloodRose

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hahahaha komikmiş. Valla ben kurucuyla aynı okuldayım ve baş admindim. Ve kurucunun dediği kadarıyla serveri açık tutmak için parayı ödemedi. O sebepten kapalı. 1-2 teknik aksaklıkmış. Oyuncularınıza dürüst olun biraz ne dersiniz?

dahaka

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hahahaha komikmiş. Valla ben kurucuyla aynı okuldayım ve baş admindim. Ve kurucunun dediği kadarıyla serveri açık tutmak için parayı ödemedi. O sebepten kapalı. 1-2 teknik aksaklıkmış. Oyuncularınıza dürüst olun biraz ne dersiniz?
merhaba Rose ._.

CriminalGirl

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
yeter be bir serverda açık olsun bir mmorpg serverida açık olsun yeter lan bu konuyu açan server kapalıysa konuyu kaldır kapandı yaz küfür etcem bosuna uraştırıyorsun beni çöplükten başka bişi deil

RazorX

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
abi ip yazınca cant resolve host name diyor çözüm pls ?