LegendaryBlood MMORPG Server [AÇIK BETA] / Trade ve Party Sistemi/Daha Fazlası İçerde //

Serverden Memnun musunuz ?

• Evet

• Hayır

• Bilemiyorum Kararsızım.

• Diğer...

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Sag3_TarıkPanda

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
  • Beyler bayanlar kaydıraktan kayanlar Mc de crepeer ' a ölenler
  • Ben Sag3 :) Serverde Bugün alım olacak herkes gelebilir :)
  • Yetkili olmasamda bu mesajı atma gereği duydum çünkü BETA da olan bir RPG serverin Böyle Güzel olması iyi bir şey çünkü bana göre BETA da olan serverler BETA dan çıkınca daha güzel olur Benim gözümde
  • Ve Deniz alp kardeşimiz de söledi zaten ''SERVERİN EKSİKLERİ OLABİLİR'' Dedi bencede eksikleri olabilir ama 1 kez göz ucuyla bakıp bi gözlemleyin
  • Server İP: LegendaryBlood.playat.ch İYİ GÜNLER İYİ OYUNLAR
[DOUBLEPOST=1433501608,1433495629][/DOUBLEPOST]:koyun::sgül::kbiftek::kbiftek::) Serverden Bazı Npcler ve ne yaptıkları :):kbiftek::kbiftek::kgül::koyun:
  • Cehennem Alevi Zırhı Satıcısı :)

• Kılıç Satıyor :)

• Depocu :)

• Bilim adamı Susam Kan metali ile İtemler satan bir Npc dir

• Gelelim şimdi Görev Npclerine (NOT:NPC ler bukadar deildir !!)
  • İdrumes Npc: Başlangıç köyündeki İLk npcmiz Bİr kitap aldırır bize o kitap kasılacak yerleri nasıl kolay kasabilecegimizi anlatıyor tabi onun yanında 2 tane daha kitap var :) o kitaplar sıkça sorulan sorular ve cezalar :)
  • Avcı NPC: 5 tane Domuz kesmemizi istiyor karşılıgındada 5 Zümrüt veriyor bu zümrüt çok işinize Yarıcak :)

NPC LER BU KADAR DEİLDİR ARKADAŞLAR SADECE BUNLARI ÇEKİP KOYDUM SİZİ BEKLETMEK İSTEMEDİM :) Gizli yerlerde var :D

kunduzistila

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
(Umarım bunu okudunuz diyede ban atmazsınız atarsanızda kendi isteğinizdir zaten )
swlerinde nerdeyse en çok hatta belki en çok oynayan bir oyuncuydum 1. olarak rose eventı diye bişi uydurdular 17-15 saatte kastım bu seti kimse swde değilken , sonra birden madusa eventi diye bir şey uydurdular rose eventine göre çok daha basit olan ve çok daha iyi item veren . Bunu belirttiğimde ise şu cevabı aldım ''sence ben bunu umursuyormuyum '' şuanda bunu aşağılamak için yazmıyorum tam aksine swlerinde her gün 2. bölüm hakkında gelip sorduğum için sonsuz mute yedim yoksa zaten daha fazla ikna etmeye çalışırdım . Sonuç olarak sw nizde siz yokken bile bu kadar oynamış kişilere böyle davranmak hoş değil bizde yakın zamanda mmorpg sw aççaz böle davranaçağımızıda düşünmüyorum bu kadar başka bişi eklemicem .
Oyundaki adım : Faxa
!!!!Uyarı!!! : buna biri cevap vercekse mümkünse xxbloodrosexx versin

BloodRose

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Zaman Kaybı.Modlar İlgisiz Ne Sorsak Tersliyor İşim Var / Cık Bakımda Server / Ne İşin Var Burda Diyor.
Fatsa52 siz beğenmediniz diye başkaları beğenmez diye bir şey yok. 1. serverde mod yoktur sadece pluginler var. 2.si Tersleyenler sorgulanıp gerekirse yetkileri alınıyor merak etmeyin. Ama saçma bir soru sormuşsanız ise veya zaman kaybettirecek bir şey soruyorsanız bizi suçlamaya hakkınız yok. Serverden şikayetçi iseniz de oynamaya zorlamıyoruz ama lütfen böyle olumsuz düşünceleri daha saygılı bir şekilde anlatınız. Teşekkürler.[DOUBLEPOST=1433530162,1433529935][/DOUBLEPOST]
(Umarım bunu okudunuz diyede ban atmazsınız atarsanızda kendi isteğinizdir zaten )
swlerinde nerdeyse en çok hatta belki en çok oynayan bir oyuncuydum 1. olarak rose eventı diye bişi uydurdular 17-15 saatte kastım bu seti kimse swde değilken , sonra birden madusa eventi diye bir şey uydurdular rose eventine göre çok daha basit olan ve çok daha iyi item veren . Bunu belirttiğimde ise şu cevabı aldım ''sence ben bunu umursuyormuyum '' şuanda bunu aşağılamak için yazmıyorum tam aksine swlerinde her gün 2. bölüm hakkında gelip sorduğum için sonsuz mute yedim yoksa zaten daha fazla ikna etmeye çalışırdım . Sonuç olarak sw nizde siz yokken bile bu kadar oynamış kişilere böyle davranmak hoş değil bizde yakın zamanda mmorpg sw aççaz böle davranaçağımızıda düşünmüyorum bu kadar başka bişi eklemicem .
Merak etmeyin ban atmayacağım. Ilk olarak söylemek istediğim bana oyun içindeki tavrınız. Sizin belirli itemler için 15-17 saat kasılmanız beni veya diğer yetkilileri ilgilendirmiyor. O full seti 2 saatte de kasan var 1 haftada da. Neyi kastığınız yetkilileri ilgilendirmiyor o sebepten dolayı bizi bu konuya dahil etmeyin. Ayrıca 2. bölge sorunuza mute alma sebebinizi anlamış olmanız gerek. Son 1 haftadır size aynı cevabı veriyorum ve o kadar uyarıya karşın devam ettiniz. O sebepten dolayı Yetkiliyi rahatsız etmekten dolayı 3 kez mute cezası aldınız. Sonsuz mute ta yemediniz. Ayrıca rose eventi diye bir şey uydurduk çünkü item dağıtmaktan daha kolay. Oyuncular eventte kasılmaya devam etsinler diye yapıldı. Evente odaklanmadan yapabilecekleri bir şeydi çünkü event eşyaları tüm moblardan düşüyordu.
Diğer şikayetçilere söylediğim gibi, oynamak zorunda değilsiniz. Okuduğunuz için teşekürler.

kunduzistila

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fatsa52 siz beğenmediniz diye başkaları beğenmez diye bir şey yok. 1. serverde mod yoktur sadece pluginler var. 2.si Tersleyenler sorgulanıp gerekirse yetkileri alınıyor merak etmeyin. Ama saçma bir soru sormuşsanız ise veya zaman kaybettirecek bir şey soruyorsanız bizi suçlamaya hakkınız yok. Serverden şikayetçi iseniz de oynamaya zorlamıyoruz ama lütfen böyle olumsuz düşünceleri daha saygılı bir şekilde anlatınız. Teşekkürler.[DOUBLEPOST=1433530162,1433529935][/DOUBLEPOST]
Merak etmeyin ban atmayacağım. Ilk olarak söylemek istediğim bana oyun içindeki tavrınız. Sizin belirli itemler için 15-17 saat kasılmanız beni veya diğer yetkilileri ilgilendirmiyor. O full seti 2 saatte de kasan var 1 haftada da. Neyi kastığınız yetkilileri ilgilendirmiyor o sebepten dolayı bizi bu konuya dahil etmeyin. Ayrıca 2. bölge sorunuza mute alma sebebinizi anlamış olmanız gerek. Son 1 haftadır size aynı cevabı veriyorum ve o kadar uyarıya karşın devam ettiniz. O sebepten dolayı Yetkiliyi rahatsız etmekten dolayı 3 kez mute cezası aldınız. Sonsuz mute ta yemediniz. Ayrıca rose eventi diye bir şey uydurduk çünkü item dağıtmaktan daha kolay. Oyuncular eventte kasılmaya devam etsinler diye yapıldı. Evente odaklanmadan yapabilecekleri bir şeydi çünkü event eşyaları tüm moblardan düşüyordu.
Diğer şikayetçilere söylediğim gibi, oynamak zorunda değilsiniz. Okuduğunuz için teşekürler.
güzel cevap

Sag3_TarıkPanda

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeş ben sag3 bir Medusa Eventi bile daha olmadı O sadece [BOSS] Güzel Stock ları var Event deil yani o Event olsa Bildirirdik :) [DOUBLEPOST=1433540328,1433537304][/DOUBLEPOST]
çıkçakmıki 3.sezon?
Çıkıcak :)

S

Switcher

Ziyaretçi
İyiki bu serverde rehber oldum çok eğlenceli geçiyor :)

BackBarisBi

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bu server sizin için tasarlandı... Ama Beta olduğu için birkaçı zorluktan yaşıyoruz.Sıkıntılarınız Üzgünüz,Sen cevaplandırıldığın ben cevaplıyorum hemde mimarım yapıları iyice sürüklenirce olayları bahsettim. Lütfen [Rehber] etiketli oyuncuları cevap veriniz. Onun dışında yetkilileri cevaplanması zorlanıyoruz. Sizi için iyi hizmet vermek için 4 tane Rehber yaptırdılar. 2.Sehir diye bitmesini az kaldı sunucuları hataları bize bildiriniz. Sıkıntıları yaşamayalım lütfen!
Oyuncu İsim :
[mimar]BarisBi
Online saatleri : Bazı saatlerden annem kızıyor her gün o yüzden batıyorum :D
Sorunları rehbere bildiriniz. Harita hatalarını [mimar] etiketli oyuncuları bildirmesini rica ediyorum

Bu server sitesi yakında ben ekleyeceğim!

uygarjaja

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu server sizin için tasarlandı... Ama Beta olduğu için birkaçı zorluktan yaşıyoruz.Sıkıntılarınız Üzgünüz,Sen cevaplandırıldığın ben cevaplıyorum hemde mimarım yapıları iyice sürüklenirce olayları bahsettim. Lütfen [Rehber] etiketli oyuncuları cevap veriniz. Onun dışında yetkilileri cevaplanması zorlanıyoruz. Sizi için iyi hizmet vermek için 4 tane Rehber yaptırdılar. 2.Sehir diye bitmesini az kaldı sunucuları hataları bize bildiriniz. Sıkıntıları yaşamayalım lütfen!
Oyuncu İsim :
[mimar]BarisBi
Online saatleri : Bazı saatlerden annem kızıyor her gün o yüzden batıyorum :D
Sorunları rehbere bildiriniz. Harita hatalarını [mimar] etiketli oyuncuları bildirmesini rica ediyorum

Bu server sitesi yakında ben ekleyeceğim!
Yazını okurken işkence çektim [emoji1]

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

XxİdrumesXx

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hmm Güzel Olmuş. Serverin Betadan Çıkıncaki Halini Merak Ediyorum.
[Diğer Hesabın Şifresini Unutan Ben :D]

Sag3_TarıkPanda

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hmm Güzel Olmuş. Serverin Betadan Çıkıncaki Halini Merak Ediyorum.
[Diğer Hesabın Şifresini Unutan Ben :D]
Hayat bir Zulümse Koy bi Tane Gülümse :D
[mal gibi mimarlıktan atılan ben :/]
[DOUBLEPOST=1433802772,1433802609][/DOUBLEPOST]
1.si barış 1 tane mimar var oda sen .-. ------------> Terket plss

denizalp123

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hayat bir Zulümse Koy bi Tane Gülümse :D
[mal gibi mimarlıktan atılan ben :/]

[DOUBLEPOST=1433802772,1433802609][/DOUBLEPOST]
1.si barış 1 tane mimar var oda sen .-. ------------> Terket plss
sag3 arkadaşımız size dedigimiz gibi tekrar girebilirsiniz ve yetkinizi tekrar vermeyi planliyorduk sadace davranişlarinizi düzertmenizi istemiştik saygılarımı sunuyorum.

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverin çok eksiği var öncelikle tek başına partisiz bi şekilde kasılmaya çalışmak tamamen eziyet ve serveri farklı kılan skill asa tarzı şeyler olmadığı için tamamen vanilla minecraftta mob kesmek gibi warp yapmamışsınız açık dünya olmuş bu çok büyük bi artı ama şehirler çok minik olduğu için çok kolay 2 adım atoıp ordan oraya geçebiliyoruz warp var mı yok mu belli olmuyor bu da büyük artıyı eksiye çeviriyor Serverde herkes seviyesine göre belli bi zırhı giyiyor çeşitlilik yok oyuna giren herkes sırayla belli zırhları almak zorunda gelişirken biraz çeşitlilik olsun