LegendaryBlood MMORPG Server [AÇIK BETA] / Trade ve Party Sistemi/Daha Fazlası İçerde //

Serverden Memnun musunuz ?

• Evet

• Hayır

• Bilemiyorum Kararsızım.

• Diğer...

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

denizalp123

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Serverin çok eksiği var öncelikle tek başına partisiz bi şekilde kasılmaya çalışmak tamamen eziyet ve serveri farklı kılan skill asa tarzı şeyler olmadığı için tamamen vanilla minecraftta mob kesmek gibi warp yapmamışsınız açık dünya olmuş bu çok büyük bi artı ama şehirler çok minik olduğu için çok kolay 2 adım atoıp ordan oraya geçebiliyoruz warp var mı yok mu belli olmuyor bu da büyük artıyı eksiye çeviriyor Serverde herkes seviyesine göre belli bi zırhı giyiyor çeşitlilik yok oyuna giren herkes sırayla belli zırhları almak zorunda gelişirken biraz çeşitlilik olsun
Tamamdir. bölgelere daha fazla seçenek ekleyecegiz ve dediginiz gibi ana şehir küçük olmuş onuda ayarlariz daha büyük bir şehir projesine başlariz öneriniz için teşşekür ediyorum ve başka öneriniz varsa benim skypeden bana ulaşabilirsiniz [skype=trollface.fake]

Sag3_TarıkPanda

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sudan çıkmış Kedi gibi geldim durun bi :/ tatildeydim ve oruçtum geri geldim yetkimi almadınız demi ??

cihandrms2015

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardes Server Cok İyi Fakat Hic User Yok Bu Sorunu Cozmeniz Lazım Tek Basıma Oynnuyorum Serverda :/

KaanMiner0

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server'a Emek verilmiş,Bugdan sorun yaşamadım ama moblardan item düşme ihtimali gereğinden fazla az ve bu 'durability' olayı beni serverdan soğutuyor.[DOUBLEPOST=1435871111,1435870933][/DOUBLEPOST]En Azından Zırh-Alet'lere 'Kırılmazlık 1' baszanız iş çok daha güzel olur.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş ben sag3 bir Medusa Eventi bile daha olmadı O sadece [BOSS] Güzel Stock ları var Event deil yani o Event olsa Bildirirdik :) [DOUBLEPOST=1433540328,1433537304][/DOUBLEPOST]
Çıkıcak :)
O arc-3 olacak yanlış yazmışlar, aynı zamanda sezon 2'dir kendisi. Sezon 3 çıkacak mı bilmiyorum, başka arc kalmadı sanırım.

J3oyKiller

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR GERÇEKTEN SIKILDIM BAKIN 1 AYDIR ARIYORUM BOŞ ÜMİTLER VERMEYİN İNSANLARA YOK AÇILICAK AÇILICAK BAKIN SADECE BENMİ GİREMİYORUM YOKSA SİZDEMİ Bİ B*KLUK VAR ANLAMIYORUM GERÇEKTEN YANİ 1 HAFTA AÇIP KAPATACAKSANIZ OLMAZ BÖLE HEVESİMİZ KURSAĞIMIZDA KALIYOR EN SON HobbitCraft ve ZindevCraft oynamıştım Tabi onlarda kapandı bidaha hiç açılmicaklar ARTIK SİZDEN ÜMİTLİYDİM ÜMİDİMİ YİTİRİYORUM ŞU SVYİ YA AÇIN YADA KONUYU SİLİN YETER ....

FlyingPegasus

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sw güzel gibi gözüküyo bibakalım[DOUBLEPOST=1437388571,1437388526][/DOUBLEPOST]lan mesajları okumadan yazdım

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR GERÇEKTEN SIKILDIM BAKIN 1 AYDIR ARIYORUM BOŞ ÜMİTLER VERMEYİN İNSANLARA YOK AÇILICAK AÇILICAK BAKIN SADECE BENMİ GİREMİYORUM YOKSA SİZDEMİ Bİ B*KLUK VAR ANLAMIYORUM GERÇEKTEN YANİ 1 HAFTA AÇIP KAPATACAKSANIZ OLMAZ BÖLE HEVESİMİZ KURSAĞIMIZDA KALIYOR EN SON HobbitCraft ve ZindevCraft oynamıştım Tabi onlarda kapandı bidaha hiç açılmicaklar ARTIK SİZDEN ÜMİTLİYDİM ÜMİDİMİ YİTİRİYORUM ŞU SVYİ YA AÇIN YADA KONUYU SİLİN YETER ....
Zindev kapandı mı