Ininal ve PayByMe Kart Rehberi (Korsana Son !!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir kere dedim bir sorun olmaz sanırım
Ininal ve paybyme'de yaş sınırı yok. paybyme tamamen ücretsiz. Herşeyi. internetten sipariş edince kapınıza kadar getiriyorlar. Ama visa electon olduğundan pek yaygın değil fakat mastercard yani ininal sittin yerde geçiyor. Yani onu alıp alabilirsin.[DOUBLEPOST=1386343243,1386343188][/DOUBLEPOST]
Olm Ben aldım 5 ay Oldu Benim Dışımda Kimse Bilmiyo Valla steamdan oyunlar Alıyorum Kendi Paramla Sonra öle :D almanızı Tavsiye ederim!
Aynen :D 1 oyun alıp kapattırcam dedim steamde 70 originde 10 oyun var :D TF2 keyleri cabası :D

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Editlendi* :(

Son düzenleme:

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alın Tavsiye Ediyorum bakın almazsanız istediğiniz Oyunlara ailenizden Gizli kavuşamazsınız bak Oke :D ^_^

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
paybyme almak için denizbank ta hesap açmamız gerekir mi

Lumia

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@KNKTL Bak Şimdi Babam Diyo İzinde Sana Bankada Hesap Açtırak Diyo ÖnÖdemeli Gibi bir şey Para Transfer Edicek Ama Oyun Almama İzin Vermeycek.
Şimdi İninal Alırsam Yazın Anca Bide PTT Yazın Açıkmı

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@KNKTL Bak Şimdi Babam Diyo İzinde Sana Bankada Hesap Açtırak Diyo ÖnÖdemeli Gibi bir şey Para Transfer Edicek Ama Oyun Almama İzin Vermeycek.
Şimdi İninal Alırsam Yazın Anca Bide PTT Yazın Açıkmı
Devlet şubeleri yaz kış demez, milli-dini bayram tatili, haftasonu der. Yani açık :D

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Yav daha kartı saklıyamıyosanız hiç uğraşmayın alın kartı koyun cebinize çekmecenin diplerine kışlıkların altı filan bulursunuz mutlaka bi yer.

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazin babamdan istiyecem bak bunu bildigm iyi oldu sayende belki oyun alabilicem.

Blade III cihazımdan gönderildi

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu şöyle düşünün. Benim şehrimde kentkart diye geçer fakat akbil olarak söyleyeyim genel olsun. Akbil aldınız. Akbil niye kullanılır ? İçine para yüklersiniz otobüse binerken para yerine onu okutursunuz. Bu da öyle bir şey. Nakit vermektense karttan veriyorsunuz. Ailenize böyle açıklamayı deneyin bir de.

Beyler ben bu kartlari nereden cikartabilirm? Gizlice alabilirim bak haa iyimis te bizim burada migros tansas vb. Fln yok nabacam ? Mc premium alicamda :'( son carem orjinale dayanmak

Blade III cihazımdan gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...