Ininal ve PayByMe Kart Rehberi (Korsana Son !!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ÖzgürCyhn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba,12 yaşındayım.İninal almak istiyorum tam bana göre bir kart.Yakında Tansaş var satıyormuş ama birkaç sorum var.
1. Yüklenen para bir miktar sonra azalır veya gider mi?
2. Minecraft Premium'u sorunsuz alabilir miyim?
3. Ne kadar tutar komple?Kart ücreti ve Minecraft için toplam soruyorum.
4. Aileme söyleyeyim mi? söylemeden mi alıyım sonuçta yaş sınırı yok ama bi yandan da ailem izin verir m o da var.
5. Tansaş'ta kasadan mı alacağım? İninal kartın ne olduğunu kasiyer çakmazsa nasıl tarif edebilirim?
6.(pek alakalı değil bu soru) Minecraft Premium süreli mi? ve yeni sürümlere de geçebilir miyim aynı hesapla?

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba,12 yaşındayım.İninal almak istiyorum tam bana göre bir kart.Yakında Tansaş var satıyormuş ama birkaç sorum var.
1. Yüklenen para bir miktar sonra azalır veya gider mi?
2. Minecraft Premium'u sorunsuz alabilir miyim?
3. Ne kadar tutar komple?Kart ücreti ve Minecraft için toplam soruyorum.
4. Aileme söyleyeyim mi? söylemeden mi alıyım sonuçta yaş sınırı yok ama bi yandan da ailem izin verir m o da var.
5. Tansaş'ta kasadan mı alacağım? İninal kartın ne olduğunu kasiyer çakmazsa nasıl tarif edebilirim?
6.(pek alakalı değil bu soru) Minecraft Premium süreli mi? ve yeni sürümlere de geçebilir miyim aynı hesapla?
İninalda her ayda bir 1tl kesilir ama paran yoksa kesilmez
Ben aldim annemlerede soylemiyom sorun cikmadi su ana kadar
Yeni surumlere gecersin tabii ki mantiksiz bir soru olmus

Kasadan alacaksin cakmasi lazim kasiyerin yoksa git baska kasiyer bul
Toplam yaklasik bi karti alma ucreti 5 tl mc 50 civari sen 50 yuklet evine git karti sitesinden aktive et kart islemlerinden sonra git 25 tl daha yuklet 50 tl si ile al bazen 51 tl fln oluyo para (borsa isi ) baska soru?

Mc de asla zaman kisitlamasi yoktur eger premuim alinca herhangi bir sorunda bana ulas tamammi?

Ben Yolladim Mesaji Bisey Kullanarak Sizede Begenmek Duser Mesaji...

Son düzenleme:

ÖzgürCyhn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İninalda her ayda bir 1tl kesilir ama paran yoksa kesilmez
Ben aldim annemlerede soylemiyom sorun cikmadi su ana kadar
Yeni surumlere gecersin tabii ki mantiksiz bir soru olmus

Kasadan alacaksin cakmasi lazim kasiyerin yoksa git baska kasiyer bul
Toplam yaklasik bi karti alma ucreti 5 tl mc 50 civari sen 50 yuklet evine git karti sitesinden aktive et kart islemlerinden sonra git 25 tl daha yuklet 50 tl si ile al bazen 51 tl fln oluyo para (borsa isi ) baska soru?

Mc de asla zaman kisitlamasi yoktur eger premuim alinca herhangi bir sorunda bana ulas tamammi?

Ben Yolladim Mesaji Bisey Kullanarak Sizede Begenmek Duser Mesaji...
Peki gidip Tansaştan kartı alsam alırken de 75 TL yüklesem direk olur mu?

ÖzgürCyhn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İninal aldım çook teşekkürler siz omasanız korsan oynayacaktım artık premiumum çook teşekkürler[DOUBLEPOST=1385042440,1385029634][/DOUBLEPOST]İndim indim aldım,çıktım çıktım sattım
:notch:

Son düzenleme:

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İninal aldım çook teşekkürler siz omasanız korsan oynayacaktım artık premiumum çook teşekkürler[DOUBLEPOST=1385042440,1385029634][/DOUBLEPOST]İndim indim aldım,çıktım çıktım sattım
Heyyy benin lafim o ininal çıkçıksat

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dedigim gibi eger bir sorunun olursa ozel mesaj ile bildir kardesim?

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önemli değil :) Konuyu beğenmeyi unutma :)

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim aileme ne kadar dil dökersen dök asla ama alsla ama asla ama asla ama asla almazlar bu arada pybyme 18 yaşından küçüklere veriliyor mu

ÖzgürCyhn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dedigim gibi eger bir sorunun olursa ozel mesaj ile bildir kardesim?

Merhaba minecraftta skinimi değiştiremiyorum aynı skinde sıkışıp kaldım profile dyorum ordan dosya seçip upload diyorum olmuyo daha önce oluştu kaç kez skin değiştirmiştim ama artık olmuyo yardım

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şey kardeş skin resimde karton gibi açılmış halinin olması lazım uzantısı png olacak[DOUBLEPOST=1386100119,1386100087][/DOUBLEPOST]yani küpün açılmış hali gibi olacak resimde neyse ben kapatıyorum umarım yardımcı olabilmişimdir iyi geceler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...