Ininal ve PayByMe Kart Rehberi (Korsana Son !!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ÖzgürCyhn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şey kardeş skin resimde karton gibi açılmış halinin olması lazım uzantısı png olacak[DOUBLEPOST=1386100119,1386100087][/DOUBLEPOST]yani küpün açılmış hali gibi olacak resimde neyse ben kapatıyorum umarım yardımcı olabilmişimdir iyi geceler
skin karton kutunun açılımı gibi zatendaha önce de skinimi defalarca değiştirmeme rağman bu kez değiştirirken oyun açıkken değiştirdim ondan takılmış olabilir mi? bide ben skinimi değişmiş gibi görüyorum ama başkaları eski skinimi görüyor bu daha da sinir bozucu
ben kendi skinimi oyunda yeni sknim gibi görüyorum ama oyunda başkaları eski skinimi görüyor ve http://mcskinara.gamer.com.tr/user/NetherYerlisi sitesinde de eski skini gözüküyor[DOUBLEPOST=1386138807][/DOUBLEPOST]bide artık oyundayken tüm skinler steve gibi gözüküyor of D;

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
skin karton kutunun açılımı gibi zatendaha önce de skinimi defalarca değiştirmeme rağman bu kez değiştirirken oyun açıkken değiştirdim ondan takılmış olabilir mi? bide ben skinimi değişmiş gibi görüyorum ama başkaları eski skinimi görüyor bu daha da sinir bozucu
ben kendi skinimi oyunda yeni sknim gibi görüyorum ama oyunda başkaları eski skinimi görüyor ve http://mcskinara.gamer.com.tr/user/NetherYerlisi sitesinde de eski skini gözüküyor[DOUBLEPOST=1386138807][/DOUBLEPOST]bide artık oyundayken tüm skinler steve gibi gözüküyor of D;
Bazen steve gibi gözürük hatadır o geçer ama mcskin searchta update butonuna tıklayarak yeni skinini görebilirsin(kendi skinine gelip update yap)

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim aileme ne kadar dil dökersen dök asla ama alsla ama asla ama asla ama asla almazlar bu arada pybyme 18 yaşından küçüklere veriliyor mu
Yaş sınırı yok. Dikkatli okuyun lütfen. İnternetten sipariş ediyorsunuz en geç 2 haftaya kapınıza getiriyorlar ÜCRETSİZ. YÜKLEME ÜCRETİ DE YOK.

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende ikisi de var valla. Biriktirin 15 TL gidin bi PTT'ye açtırın. Saklarsınız.

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olm Ben aldım 5 ay Oldu Benim Dışımda Kimse Bilmiyo Valla steamdan oyunlar Alıyorum Kendi Paramla Sonra öle :D almanızı Tavsiye ederim!

CrazYZokeR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
O anlam da deyil kredikartı ile alınıyor .Ben alamıyorum nasıl alıcam

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaş ya ininal al yada paybyme al (İninal al çünkü MasterCard) sonra gir mcyi satın al işlemleri fln yap bu kadzr al sana minecraft

K

Klood07

Ziyaretçi
adam 18 yaş limiti yok demiş hala ben 18 yaşımdan küçüğüm diyiyolar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...