*{ICECREAM}* [1.7.X] RUTBELER VE RUTBEHAMMADDE YENILENDI! -->play.mcicecream.net

ScienlymTc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ne farkediyor ? git gide faction hayatı bitiyor :/ p10 nedir abi nerde o eskı sunucular

melih45acar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben bu kadar güzel server görmedim eksiksiz ilgili admin ve rehberler daha ne olsun ki süper ötesi bir server bu serveri yapanların ellerine sağlık

ibokars36

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hm server güzele benzioyr denemeliyim

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Merhabalar IceCreamerikaadrosu Ben WolzenCraft Adminiyim Sunucunuza Bir Göz Attım.
Bazen Küfür Edenler Oluyor Çok Sık Değil Nadiren. Bunu Görenler İse Müdahale Etmeyip Devam Etmesine İzin Veriyorlar.
Bunları Geçelim En Yakın Zamanda Düzeltmeniz Dileğiyle..
-/Warp Hammadde Çok Sade Durmuş Biraz Dağa Eklemeler Yapılabilirdi.
P10'a Gelince İse Biraz Fazla Kaçırmışsınız.Bir Faction'a Göre Edit Güzel Fakat Biraz Sınırı Olmalı.
Bazı Pluginlerde PvP Pluginide Var Kaçmama Yani Fakat Çoğu Çalışmıyor.Neredeyse Tüm Sunucularda
Fakat Sizin Sunucunuzda Kaçmaması Beni Sevindirdi.
Kısaca Dağa Çok Güncelleme Getirip Yenilikler Yaratabilirsiniz.Texture Pack Olsun Çeşitli Pluginler Olsun
Getirebilirsiniz.Umarım Mesajı Sonuna Kadar Okuyup Ciddiye Alırsınız.Başarılarınızın Devamı Gelmesi Dileğiyle...

WolzenCraftAilesi

Poldi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhabalar IceCreamerikaadrosu Ben WolzenCraft Adminiyim Sunucunuza Bir Göz Attım.
Bazen Küfür Edenler Oluyor Çok Sık Değil Nadiren. Bunu Görenler İse Müdahale Etmeyip Devam Etmesine İzin Veriyorlar.
Bunları Geçelim En Yakın Zamanda Düzeltmeniz Dileğiyle..
-/Warp Hammadde Çok Sade Durmuş Biraz Dağa Eklemeler Yapılabilirdi.
P10'a Gelince İse Biraz Fazla Kaçırmışsınız.Bir Faction'a Göre Edit Güzel Fakat Biraz Sınırı Olmalı.
Bazı Pluginlerde PvP Pluginide Var Kaçmama Yani Fakat Çoğu Çalışmıyor.Neredeyse Tüm Sunucularda
Fakat Sizin Sunucunuzda Kaçmaması Beni Sevindirdi.
Kısaca Dağa Çok Güncelleme Getirip Yenilikler Yaratabilirsiniz.Texture Pack Olsun Çeşitli Pluginler Olsun
Getirebilirsiniz.Umarım Mesajı Sonuna Kadar Okuyup Ciddiye Alırsınız.Başarılarınızın Devamı Gelmesi Dileğiyle...

WolzenCraftAilesi
Merhabalar öncelikle Bu kadar güzel açıklayıcı bir yorumu okumama gibi bir lüxümüz olamaz tabiyki,
Aslında Sunucumuzu diğer faction serverlerdan ayıran özellik Edit çeşitlerinin olmasıdır.(Tabiyki abartı olabilir ama bize göre bu şekilde daha zevkli)
Texture pack eklemeyi düşünmüyoruz açıkcası plugin çeşitliliğine de gelirsek önce test sunucumuzda test ediyoruz paper spigot uyumluluğuna göre yüklüyoruz.
Eğer vaktiniz olursa skype ekleyin sizinle ayrıntılı konuşmak istediğim konular var.

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Merhabalar öncelikle Bu kadar güzel açıklayıcı bir yorumu okumama gibi bir lüxümüz olamaz tabiyki,
Aslında Sunucumuzu diğer faction serverlerdan ayıran özellik Edit çeşitlerinin olmasıdır.(Tabiyki abartı olabilir ama bize göre bu şekilde daha zevkli)
Texture pack eklemeyi düşünmüyoruz açıkcası plugin çeşitliliğine de gelirsek önce test sunucumuzda test ediyoruz paper spigot uyumluluğuna göre yüklüyoruz.
Eğer vaktiniz olursa skype ekleyin sizinle ayrıntılı konuşmak istediğim konular var.

tabii ki Ekleyebilirim Skypenizi Fakat şu an Müsait Değilim Yarın Konuşursak Daha İyi Olabilir .

Skypem:Murat.Bircandan

eklerseniz iyi olucak bir daha hatırlatmak istemiyorum.

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bi de vıplara p25000 verin tam olsun isterseniz ?

Poldi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
viplerin kitini bilmeden konuşuyorsunuz önce girin inceleyin sonra konuşun her şey düzen üstüne kurulu kimsenin kimseyi kesememesi mümkün değil !

LegooCraftr

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server Çok Güzel Warplarda Gayet Başarılı Rütbeler Eski Osmanlı Ordusundan alınmış ve Yetkililer İlgili Bence Böyle Bi Server Tutulur.

Yaşasın Icecream.nitrado.net