*{ICECREAM}* [1.7.X] RUTBELER VE RUTBEHAMMADDE YENILENDI! -->play.mcicecream.net

emirkaos

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server çok güzel takip ediyorum ama serverde bi sıkıntı var viphammadde de 640 elmas veya zümrüte 100 k gelmesi bence az efsaneviplerde 3.5m kazanırken biz envanter doluyken 350 k kazanıoz bence elmas ve zümrütün parası artmalı ama süper server Tebrikler :)

lHeLLHouNDl

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server acayip güzel olmuş. Kendine has bir tarzı var. Dikkat: Bağımlılık Yapabilir :). Açıkçası bende yaptı ve başladığımdan sonraki gün Efsane Vip aldım :D. Kısacası harika herkesi servera bekleriz.

F4apjack

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lapis kısmındaki kazarken fps düşmesi sanıyorum alanın fazla büyük olmasından onun dışında fazla kolay bir faction server olmuş edit item sistemi güzel ama abartılı onun dışında klasik job sistemi mevcut onada eyvallah. Eksikler var elbet zamanla düzelir diye düşünüyorum

Poldi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Lapis kısmındaki kazarken fps düşmesi sanıyorum alanın fazla büyük olmasından onun dışında fazla kolay bir faction server olmuş edit item sistemi güzel ama abartılı onun dışında klasik job sistemi mevcut onada eyvallah. Eksikler var elbet zamanla düzelir diye düşünüyorum
Eksikleri Söylersen Eklemeye çalışırız Yorumun için Teşekkürler.

[DUYURU] bu zamanlarda lag ve sunucudan atma olayları nitrado dan kaynaklıdır ve nitrado web sitesine erişmekte güçlük çekiyoruz lütfen bu tür hataları makul görün iyi forumlar iyi oyunlar..

YusufQQ

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Süper Server Oyundaki Adım Loafishness1 Ben Beğendim herkes Beğenir

Sparklez

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Adaletsizlik diz boyu, Hileler ban yemiyor hep jail nedense. Ve 2 gündür edit itemler dağıtılıyor ekonominin içine s*çıldı

Poldi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adaletsizlik diz boyu, Hileler ban yemiyor hep jail nedense. Ve 2 gündür edit itemler dağıtılıyor ekonominin içine s*çıldı
Sunucuda Birkaç Tatsız olay yaşanıldı bundan dolayı özür diliyoruz. Hilelere artık gereken işlem daha sıkı uygulanacak. Tekrardan iyi oyunlar..

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
TICARET Adlı Warp Alanızın @CraftRion Adlı Sunucuya Yaptığım Lapis'in aynısını kopyalayıp yapıştırmışsın. Bari Map'e Özeniyorsan belli etme.

Poldi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
TICARET Adlı Warp Alanızın @CraftRion Adlı Sunucuya Yaptığım Lapis'in aynısını kopyalayıp yapıştırmışsın. Bari Map'e Özeniyorsan belli etme.
Map'e Özenme gibi bir durum söz konusu olamaz sizi o sunucuyu ilk defa görüyorum ve duyuyorum. Ticaret kısmı geçici süreliğine böyle daha doğrusu tüm warplarda gelişim sürecine gidilecektir.Çalıntı değildir. iyi Forumlar.

TrollReppe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Harika Bi server her şey Rütbe Sistemi Tabela ench var Servere gelmeyen pişman olur

Ömer111

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server diğer mc serverlerine göre gayet kesifli ve güzel hayalgücü katılarak dizayn edilmiş bir server gayet eğlenceli fakat geçmişte yaşanmış bağzı sıkıntılar tatsızlıklar nedeniyle server resetlenmiş ve eski playerler gitmiş ama yinede server oynanabilirliği bakımından çoğunluktan iyi teşekkürler...
-İvoridd

-Eskilerden kim kaldı ?