*{ICECREAM}* [1.7.X] RUTBELER VE RUTBEHAMMADDE YENILENDI! -->play.mcicecream.net

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Klasik Olmasının sebebinide açıklarsan bi şekilde düzeltmeye çalışırız..
Bu biraz ağır olucak kusura bakma gelişmen için diyorum yani yapılar okadar klasik ki nasıl desem anlamadım hep aynı şeyler hammadde falan filan dört duvar içine 4 tane kare vip hammadde boss warpları mesela yani şunu diyeyim siz bu sunucuyu açarken maximum 1 saat 2 saat uğraşmıssınızdır dostum bunu söylüyorum.

Alpaslan51

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu biraz ağır olucak kusura bakma gelişmen için diyorum yani yapılar okadar klasik ki nasıl desem anlamadım hep aynı şeyler hammadde falan filan dört duvar içine 4 tane kare vip hammadde boss warpları mesela yani şunu diyeyim siz bu sunucuyu açarken maximum 1 saat 2 saat uğraşmıssınızdır dostum bunu söylüyorum.

@Kronik2143 Katılıyorum

Poldi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tek Tek inceleyip Yorum Yağtığın için Saol,
Bütün Warpları Geliştireceğiz birkaç önemli konu var onları halledelim her şey sırayla gözden geçirilecek.

Server Güzel Ama Rehber Fazla İlgilenmiyor Bu Yuzden Server Tutulmuyor Genel Olarak Söylüyorum Bütün Serverlerde Artık Rehberler Fazla İlgilenmiyor Lütfen Sorun Çözülsün
Rehber Sorunu için yapılacak pek bir şey yok ama daha disiplinli ve daha iyi rehber bulmaya gayret ediyoruz. :)

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
World edit olmadan olmayacak bir sunucu daha , %90 şematik , bir tek viphammadde ye çok ufak bir özen gösterilmiş o kadar , "Ice" ismini haketmiyorsunuz.

Poldi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bugün saat 19:00 gibi yılbaşı etkinliğimiz için 3 adet vip çekilişi ve dev event olacaktır sakın kaçırmayın..!

World edit olmadan olmayacak bir sunucu daha , %90 şematik , bir tek viphammadde ye çok ufak bir özen gösterilmiş o kadar , "Ice" ismini haketmiyorsunuz.
"Hak etmiyorsunuz" demek cidden bizi bayaa etkiledi seni daha kibar olmaya davet ediyorum..

GÜNCELLEME : SUNUCUMUZA EDİT İTEM EKLENMİŞTİR VE OYUN İÇİ 1 TL LİK PARALAR EKLENMİŞTİR.

Mınecraftcym

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Çok güzel ve çok zevkli , Bağımlılık yaptı :D Emekleriniz İçin Teşekkürrler

asdasdasd123123123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Süper Eski Serverlerden Bile Daha Güzel Müthişş :D herkes gelsin hayatımda gördüğüm en güzel sw gerçekten.

herkes gelsin swye süper beyler :D