Yardım Her türlü soruna videolu cevap ! Soruları burda toplayalım

Klorobenzen

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya bukkit serverimi nasil bi seedle açabilirim infq seedini istiyorumda

vezrarda

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecrfa mod attım her şey tamam ama dünyama girerken crash hatası alıyorum

lazerman2011

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bn minecrafta envantere girince bir şeyi sürüklemek istersem sürükleyemiyom yada mouse a o kadar cok basıyom ki parçalanacak gibi oluyo mouse anca öyle gidiyor

semihh

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bir server kuracağım fakat market, arsa işlerinde sorunlarım var nasıl yapabilirim hiçbir şey bilmiyorum ama yapmayı da istiyorum. Bana açıklayıcı bir şekilde anlatabilir misiniz ?

yaso2121

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya arkadaşım ben online oynuyorum hamachisiz online oynuyorum sürekli oynadığım bir server var minecraftsp diye ir dosya var onun sayesinde hamahcisiz her servera girebiliyorum 64 kişilik bir server var oyuna girerken söyle diyor:

Cheeqo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ya bukkit serverimi nasil bi seedle açabilirim infq seedini istiyorumda
singleplayer de seed le açıp C:\Users\KullanıcıAdın\AppData\Roaming\.minecraft\saves bölümüne giderek ordan dünyanı alıp bukkit serverinin olduğu klasöre atarsan yapabilirsin.
Kardes benim sorunum yüzysel ben sımdı oyun sımgesıne tıkladıktan sonra oyun acılmıor bi hata verior ama deneeler sonucu oyun acılıyor bundan sıkayetcı değilim ama oyunu actıktan sonra username kısmına nıckname yazamıyorum tıklanmıyo ve onlinede oynayamıyorum bu yuzden
2 çözümü var. Kullandığın crack'i değiştir ya da orjinal satın al.

Klorobenzen

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
singleplayer de seed le açıp C:\Users\KullanıcıAdın\AppData\Roaming\.minecraft\saves bölümüne giderek ordan dünyanı alıp bukkit serverinin olduğu klasöre atarsan yapabilirsin.
2 çözümü var. Kullandığın crack'i değiştir ya da orjinal satın al.
Kardeş ben tnt nin koyulmamasini istiyorum nasil yapabilirim?

CiHatipoğlu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Minecraftı açtığımda alttaki gösterge çubuğu gözükmüyor oyunu durdurunca geri geliyor ne yapmalıyım

Cheeqo

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Cheeqo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
merhaba ben yeni minecraft hamachili bukkit sv kurdum pluginleri attım dosyaya çalışıyor ama sitesindeki komutları not defteriyle açıp yezıyorum çalıştıramıyorum . yardım acill
kastetmeye çalıştığın şeyi anlamadım

SEMH28

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR SRM(SİMPLE REGİON MARKET) HER ŞEYİ TAMAM SORUN YOK ŞİMDİ OYUNA GİRİYORUM TAHTA BALTAYLA 9x10 LUK ARSAYI SEÇİP ARSA01 DİYE WG'LİYORUM SONRA /REGİON SETPARENT ARSA01 BOLGE(BU BÖLGE ORADA VAR OLAN DAHA ÖNCEKİ WG) BU ŞEKİLDE ÖNCELİĞİ ARSA01 VERİYORUM SONRA SATILIĞA ÇIKARIYORUM NORMAL BİR KULLANICI HESABINA GİRİYORUM ARSAYI SATIN ALIYORUM AMA ARSANIN SADECE 5x9 KISMINI KULLANABİLİYORUM BU SORUNU NASIL ÇÖZECEĞİM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

SEMH28

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR SRM(SİMPLE REGİON MARKET) HER ŞEYİ TAMAM SORUN YOK ŞİMDİ OYUNA GİRİYORUM TAHTA BALTAYLA 9x10 LUK ARSAYI SEÇİP ARSA01 DİYE WG'LİYORUM SONRA /REGİON SETPARENT ARSA01 BOLGE(BU BÖLGE ORADA VAR OLAN DAHA ÖNCEKİ WG) BU ŞEKİLDE ÖNCELİĞİ ARSA01 VERİYORUM SONRA SATILIĞA ÇIKARIYORUM NORMAL BİR KULLANICI HESABINA GİRİYORUM ARSAYI SATIN ALIYORUM AMA ARSANIN SADECE 5x9 KISMINI KULLANABİLİYORUM BU SORUNU NASIL ÇÖZECEĞİM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER