Yardım Her türlü soruna videolu cevap ! Soruları burda toplayalım

Cheeqo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR SRM(SİMPLE REGİON MARKET) HER ŞEYİ TAMAM SORUN YOK ŞİMDİ OYUNA GİRİYORUM TAHTA BALTAYLA 9x10 LUK ARSAYI SEÇİP ARSA01 DİYE WG'LİYORUM SONRA /REGİON SETPARENT ARSA01 BOLGE(BU BÖLGE ORADA VAR OLAN DAHA ÖNCEKİ WG) BU ŞEKİLDE ÖNCELİĞİ ARSA01 VERİYORUM SONRA SATILIĞA ÇIKARIYORUM NORMAL BİR KULLANICI HESABINA GİRİYORUM ARSAYI SATIN ALIYORUM AMA ARSANIN SADECE 5x9 KISMINI KULLANABİLİYORUM BU SORUNU NASIL ÇÖZECEĞİM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
wg lemede sorun vardır. her şeyi silip bidaha yap
iste oraya yazıyorum not permissions falan diyo arastırdım her pluginin bi permissions kodları var yani o raya yazabilmem için verdiğim linkteki kodları plugin içindeki yere yazmam gerek fakat olmuyo team vieverden bi baksan
kendini op yap

ilhan07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bukkit server kurdum. pluginler yüklü.

ama başkaları bir şey kıramıyor ve konuşamıyorlar. ne yapmam gerekli?

eneskocer1234

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben jar dosyalarını yanlışlıkla winnar yaptım ve düzelir diye oyunu sildim %appdata%'deki .minecraft klasörünüde sildim
oyunu kurma programını indirince o da winnar şeklincede geldi şimdi düzeltemiyorum ne yapıcam

ismaily.akyag

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ta creative server açtim [PixelArt için] Nyancat'ı yapıyordum ama kat yetmedi tam son bölüme koymadım katı nasıl çoğaltabilirim ?

BahaForMinecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şu hatayı veriyor sencee nasıl düzeltirim ?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    211.5 KB · Görüntüleme: 412

Again

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft deditaced server nasıl kurcaz

UzumakiNaruto55

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bide oyuna başlıyom dam olduğu yerde duruyo sarsılıyo böyle orda yürüyemiyorum yeri kazınca çıkabiliyorum lütfen yardım

semihh

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bir server kuracağım fakat market, arsa işlerinde sorunlarım var nasıl yapabilirim hiçbir şey bilmiyorum ama yapmayı da istiyorum. Bana açıklayıcı bir şekilde anlatabilir misiniz ?

arkadaşlar soruma hayla cevap alamadım bilen lütfen yardım etsin nasıl yapabilirim ?

semihh

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben jar dosyalarını yanlışlıkla winnar yaptım ve düzelir diye oyunu sildim %appdata%'deki .minecraft klasörünüde sildim
oyunu kurma programını indirince o da winnar şeklincede geldi şimdi düzeltemiyorum ne yapıcam

tekrar uzantılarını .jar yap düzelir

denizdemir

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
merhaba önemli pluginleri arıyorum ve nasil kullanılacağını bilmek istiyorum.
yardım edebilirsen sevinirim:D