Harita nasıl yapılır?|Tüm Detayları ile bir konuda|Çok kapsamlı konu|byDarqKnife

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.

FieryEgon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
eyvallah.Mob Spawner yapımını bilmiyodum.Söylediğin iyi oldu.Güzel bir çalışma yapmışsın.

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Map yapıyorum tek oyunculuda düz mapta ama şu yeşil olan mobları nasıl öldürebilirim yada sesini nasıl kısabilirim

Yardım et ! :S

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O yeşil şeylere slime deniyor.Ayarlardan Barışçıl yaparsan yok olurlar.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritayı paylaşırken Peaciful da oynayın diye not düşersin.

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Map yapıyorum tek oyunculuda düz mapta ama şu yeşil olan mobları nasıl öldürebilirim yada sesini nasıl kısabilirim

Yardım et ! :S
/gamerule doMobSpawning false yaparsan hiç mob spawn olmaz. Sadece yumurtalardan ve spawnerlerden çıkarlar. Sesini kısmak için ayarlara gir, yada barışçıl yap.

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Skypen varmı ekle konuşalım map yapıcamda bişiler öğretirsin lütfen ben yazdıklarından pek bişi anlamadımda :S[DOUBLEPOST=1402253864,1402253833][/DOUBLEPOST]
/gamerule doMobSpawning false yaparsan hiç mob spawn olmaz. Sadece yumurtalardan ve spawnerlerden çıkarlar. Sesini kısmak için ayarlara gir, yada barışçıl yap.
Bişi Anlamadımda yazdıklarından Skype varmı eklermisin ? öğretirsin daha rahat :S

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Skypen varmı ekle konuşalım map yapıcamda bişiler öğretirsin lütfen ben yazdıklarından pek bişi anlamadımda :S[DOUBLEPOST=1402253864,1402253833][/DOUBLEPOST]
Bişi Anlamadımda yazdıklarından Skype varmı eklermisin ? öğretirsin daha rahat :S
black_fear15 (Ama şu an skype açamayacağım Torrent'den oyun indiriyorum çok yavaşlıyor internet :D

K

Klood07

Ziyaretçi
Yararlı konu.

Tabletimden tapatalk ile gönderildi.