Harita nasıl yapılır?|Tüm Detayları ile bir konuda|Çok kapsamlı konu|byDarqKnife

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.

Dorrarpe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sağol darq bana ilham getirdin çok sağol :D

vahsetulnecid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
çoğunu biliyorum ama sonuççta uğraşmış ve bilmeyenlerde var. +1 (en iyi konu :) )

Creeper42357

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben f3 basıyorum sonra koordinatı alıyorum diyelim x:1 y:2 z:3
sonra command block açıyorum orayada -1 -2 -3 yazıyorum ama daha uzağa atıyor lütfen yardım edin ! :(:(:emin::çakmak::VV:

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ben f3 basıyorum sonra koordinatı alıyorum diyelim x:1 y:2 z:3
sonra command block açıyorum orayada -1 -2 -3 yazıyorum ama daha uzağa atıyor lütfen yardım edin ! :(:(:emin::çakmak::VV:
Yanlış yapıyorsun. Hiç x y z olayına girmeden sana çok kolay bir yol söyleyeceğim.
Işınlanmak istediğin yere gel /spawnpoint yaz.
Daha sonra Oyuncunun başlangıç noktası 134,323,23 diye kordinat verir. -Mesela-
O aldıgın kordinatları kullan. Senin için daha kolay olacaktır.

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Özet;Minecrafta gir Yeni dünya oluştur..

''(+1 yararlı konu)''

Leemex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok iyi bir konu olmuş.Tebrikler,konu düzenide harika ! :) Map yapmayı çok iyi biliyorsun herhalde senin maplerini oynamak isterdim doğrusu :)

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bence başka haritaları da inceleyip kullandıkları özellikleri bulup işe yarabileceklerini kendi haritalarımıza ekleyebiliriz, Yeni özellikleri görmezden gelmeden biraz araştırarak deneyip ekleyebiliriz. Ama çoğu bunu yapmıyor... Neden? Birkaç Sebep var:
  1. AA çok iyiymiş diyerek geçiştiriliyor. İncelenmiyor...
  2. Belirli bir sürümde kalınması isteniyor. (Eğer yeni sürümlerdeki bir özellik varsa. Ve bunu genelde crackler yapıyor.)
  3. Yapmaya çalışılıyor fakat beceremeyince pes ediliyor.
  4. Üşengeçlik...

Eğer şu an çalıştığım harita çabuk biterse Türkiye'deki ilk /title kullanan harita olabilir. (Belki daha fazlasını da koyabilirim.)

Bunlar bir yana. Konu işe yarar.

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bence başka haritaları da inceleyip kullandıkları özellikleri bulup işe yarabileceklerini kendi haritalarımıza ekleyebiliriz, Yeni özellikleri görmezden gelmeden biraz araştırarak deneyip ekleyebiliriz. Ama çoğu bunu yapmıyor... Neden? Birkaç Sebep var:
  1. AA çok iyiymiş diyerek geçiştiriliyor. İncelenmiyor...
  2. Belirli bir sürümde kalınması isteniyor. (Eğer yeni sürümlerdeki bir özellik varsa. Ve bunu genelde crackler yapıyor.)
  3. Yapmaya çalışılıyor fakat beceremeyince pes ediliyor.
  4. Üşengeçlik...

Eğer şu an çalıştığım harita çabuk biterse Türkiye'deki ilk /title kullanan harita olabilir. (Belki daha fazlasını da koyabilirim.)

Bunlar bir yana. Konu işe yarar.
10'dk da hazırlanan maplar foruma konuluyor ve ÇOĞU kişi (dediğin gibi) bakmadan güzel diyip geçiyor. Ama konu güzel bir harita oldugunda oyuncular kem küm ediyor. Yorum yok. Sadece açık arıyorlar. Bulduklarında da 10 satır yazıyorlar.

Klariaon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Craf Man!
Sabitleyin Şu Konuyu :D

:kgül: Bu Benden Sana Gelsin DarqKnife falan :D