EskiCagMC / MMORPG / Sınıf / Skill / Pet / Kasılma / Krallıklar / Yeni Resource Pack! / Eski Çağ

TrRolLing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
-#!+UYARI !!!-^-#!
Evet bende birinin bunu sormasını bekliyordum.Server alıntı değil tamamen ÇALINTIDIR.Benim iznim olmadan yapıldığı için ÇALINTI dedim.
Bu zavallı arkadaşımız serverimde vip ama şu anda bu olaydan sonra banlandı.Herşeyi benim serverimden çalınmış bir server yapmaya çalışmış.Üstelik birde eski çağ demişler ki benim orta çağı seçme sebebim mistik hava vermek ve efsanevi şeyleri canlandırmak adında yaptığım bir seçimdir.Hayalgücüme eski çağ diyen bu natokafalı arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.Umarım kendilerinden utanırlar.
Öyle ki benim kaynak paketimi yüklüyorsunuz.

Ne ? Çalıntı Olduğuna İnanmıyor musunuz ? Hemen kanıtlayayım :)

-Bu onların parkuru:

Buda benim vip özel parkurum:

-Kaynak paketindeki NPC'Lerin önlüğünde Z sembolü var,evet doğru bildin bu sembol Zindev'in Z'sidir.

- Kaynak paketinin ismi Zindev Craft ne ayaksa.

-Onun çakma zindanı:

Benim Zindanım:

-Onun çakma arena kulesi:

Benim Orjinal Arena-1 Kulem:

-Onun yarım yamalak çakma ve buglu sınıf sistemi:

Benim yetenekli ve pasif özellikli,geliştirilebilir sınıf sistemim:

Sanada tanıdık gelmedi mi ?
Zindev Craft'ın Bütün İçeriği Kendine Saklıdır.Bu yüzden konun kapatılmasını istiyorum.Bu zavvallı arkadaşlarada hırsızlık yapmaya çalışacaklarına hayal güçlerini kullanıp kendi dünyalarını yapmalarını öneririm,çünkü birşeyi doğru dürüst çalamazsın özellikle ben yapmışsam.
Orjinal Server Konusunun Linki(Reklam değildir sadece bir yanlışı düzeltiyorum)

https://forum.gamer.com.tr/konu/zindev-craft-mmorpg-sınfılar-yetenekler-türkiyenin-tek-mmorpg-serveri-1-7-2-2014-açık.183668/
adam haklı full çalıntı server zindev creaft daha iyi

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Acaba m4l taklitimi yapıyosun ? lafın gelişi 3 senelik dedim onu anlayamadınmı

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hala acikmi la server :D

GG WP REPORT TEAM !

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kavga yok kopyalar gercegini yukseltir :)

GG WP REPORT TEAM !
ANCAK VE ANCAK, bu sunucu 'taklit' ettiği sunucudan ne izin almış ne bir şey. Her şeyi alıntı olsa iyi her şeyi çalıntı. Neyse daha fazla yorum yapmayacağım. İyi günler.

Moderatör tarafından düzenlendi:

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doğru, takdir değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir. @TheProfessional i kutluyorum Zindev gibi güzel bir sunucu açtığı için.

ANCAK VE ANCAK, bu sunucu 'taklit' ettiği sunucudan ne izin almış ne bir şey. Her şeyi alıntı olsa iyi her şeyi çalıntı. Neyse daha fazla yorum yapmayacağım. İyi günler.
Bende yorum yapmiyicam sanirim server kapanmis zaten konu geriye gitsin mesaj atmayin artik

GG WP REPORT TEAM !

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Doğru, takdir değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir. @TheProfessional i kutluyorum Zindev gibi güzel bir sunucu açtığı için.

Kardeşim taklit olduğunu bizde biliyoruz. Ama neden reklam yapıyorsun? Sil şu "Z*****" kısmını yoksa rapor edileceksin.

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim taklit olduğunu bizde biliyoruz. Ama neden reklam yapıyorsun? Sil şu "Z*****" kısmını yoksa rapor edileceksin.

Reklam yaptığım yok. Konuyu okumadığın her yerden belli. Zindev adı önceki mesajlarda da geçti. Ayrıca zaten forumda ZindevCraft'ın konusu varken neden gelip burada reklam yapmaya çalışayım?