EskiCagMC / MMORPG / Sınıf / Skill / Pet / Kasılma / Krallıklar / Yeni Resource Pack! / Eski Çağ

655

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
zindevin çoook eski 2 halini hatirliyorum o zmanlar gerçekten biraz kötüydü ama simdi bakıyorumki havalarda.Eskiden bir çukur gibi yerde baslar parkuru bittirdin.Sonra köyde gizli yerler vardi onlara gider esyalari alirdin.Hatta değirmen vardi bitane ordaki gizliyi ben bulmustum.Bosslar falan vardı.Sonra geceleyin kurtlara ölünce kurt adam olyuodun.Ama sonra server kapandi zannettim.Bu seferde su wall midir nedir öyle bir server olmustu.Öle olunca hiç ugrasmamistim.Sonrada server kapandi.Ve çook sonra yeni zindev geldi.Ben hala yeni zindeve girmis deyilim.Belki bos kaldigim bir zaman girerim.

Axel sana gelince sana tek bir lafim var Hırsız!

pkrace

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İçerik JusticeWhip tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Raiden_Hartnell

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Sizleri Bekliyoruz :) [Rehber]Kinglahcrab [BarbarKralı]Rejan[DOUBLEPOST=1397919776,1397916077][/DOUBLEPOST]
abi abi Konusma abi Adam Kos Koca Forum Minecraft Pluginercisi Sizin swyimi alcak amq
Yalnız Olaylardan Uzağımda,Küfür Etmen Gereksizdi.

kirito41

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
KARDESİM SERVERE GİRDİ SİFRE 1998SAMET YAZDI BİDAHA GİRDİGİNDE SİFREYİ YAZİNCA UYUSMUYOR DİYO Bİ BAKSAN SEVİNİRİM :D

pkrace

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Arkadaşlarımızla Güzel Bir Foto Cekinelim Dedik. :)[DOUBLEPOST=1397982060,1397976539][/DOUBLEPOST]Bence Güzel Server Emek Verilmiş Calıntı Diyenlere Karşı Oynuyorum Calıntı Diyenler Yüzünden Bu Güzel Servere Adamlar Gelmiyolar[DOUBLEPOST=1398001073][/DOUBLEPOST]Servere Bekliyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :)

kirito41

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardes tmm hersey guzel tüm sorunları çözdüm oynuyom ama bi sorun kaldı zırh silah geliştiremiyom malzemeleri koyuyom gelişmiş sikahı alıyom benim silah geri geliyo gelişmiş silah gidiyo bi çare bak kardes

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Eşyalarının değişmesi için doğru item koyulmalı ve /yenile yazılmalıdır.

Son düzenleme:

pkrace

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Cok Güzel Sizleri Beklyirouzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ++++++

RobloxSporeEpic

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server çalıntı zindevcraftan çalınmış.Çalıntı olmasada çok kötü bir server rol yapmanın rsi yok.

MrJohn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı

Moderatör tarafından düzenlendi:

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Serverdeki çoğu sistem çalıntı fotoğraflarda bu olayı kanıtlıyor çok fazla bakamadım ama şimdi girip tekrar bakacağım inşallah düşündüğüm gibi çıkmaz

normender2012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kusura bakma veya bak ben burda kimseyi tutmuyorum senin egon tavan yapmis bu kurucu da hirsizlik yapmis ama sen cok ayrisin kendini cok iyi bir sey saniyorsun ben textureunu kullansam survival oynarken bendemi calmis olcam yani

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi