EskiCagMC / MMORPG / Sınıf / Skill / Pet / Kasılma / Krallıklar / Yeni Resource Pack! / Eski Çağ

Keremfn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim dikkate alınmayacak kadar gereksiz konuştun bir kere savaşçı barbar okçu neredeyse aynı ne demek ya napsın adam :D zaten çoğu serverda olan classlar bunlar rpg server hiç gezmemişsin belli şahsen birçok orjinal serverda oynadım mmorpg yine benziyolar birbirlerine bana zindevi savunamaz kimse burada zindev pluginleri kendisi mi yazdıda laf söyletmiyorsun sen bu adama???? Zindev in koruyucusu gibi geldiysen her yönden koru bakiyim hem... Ben bu serverda hiç ben adminim ne dersem o olur şeyi görmedim hiç canı sıkıldıkça adam banlayan da görmedim saçma sapan sebeplerle banlayanda... birde /mvwarp a da laf söyleyecek kadar cahilsen :D

Server değerlendirmem: Başarılı bir server olmuş fakat ilk seviyeden sonra mob spawnları çok azalıyor ve gelişmek neredeyse imkansız oluyor... Fakat 1 2 düzenlemeyle hallolabilecek işler bunlar. Bu gelişmenin devamını dilerim :D Oyunda adminlerin hiçbir saygısızlığını görmedim eşit davranılan bir server... Oyun nickim NightTheFox servera geleceklere şimdiden hoşgeldiniz :D
Beyler tamam adam haklı daa... yine de serverde bazı sorunlar var bu arada amaaa şu konuda haklıyim ki arkadaş hemennnn texture packi değiştirsin değiştirdi mi bilmiyom ama köylüde Z yazıyo :D

nightwalker96

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler tamam adam haklı daa... yine de serverde bazı sorunlar var bu arada amaaa şu konuda haklıyim ki arkadaş hemennnn texture packi değiştirsin değiştirdi mi bilmiyom ama köylüde Z yazıyo :D
aynen daha değişmedi ama yakında değişir o da haklısın yani z yazıyor ama birtek texture pack sorun onun dışında bir sorun yok benim fikimce...

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
servere almıyo pet pulinine bakıyodum attı birdahada almadı neden ?

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Sunucu açıkmış gibi gözüküp aslında kapalı oluyor bu sörünü çözmeye çalışıyor[DOUBLEPOST=1399613270,1399567053][/DOUBLEPOST]Yeni sınıfımız haydutlar eklendi ve Mırzaklarıda eklenmiştir

Keremfn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu açıkmış gibi gözüküp aslında kapalı oluyor bu sörünü çözmeye çalışıyor[DOUBLEPOST=1399613270,1399567053][/DOUBLEPOST]Yeni sınıfımız haydutlar eklendi ve Mırzaklarıda eklenmiştir
aha şimdi tam oldu :DD ama daha fazla sınıf ekle :(((

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Konuya en yeni şeyler eklenildi ve güncel yeni IP geçtik eskicagmc.nitrado.net[DOUBLEPOST=1400436025,1400006380][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1400560201][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1400645721][/DOUBLEPOST]Yeni Resource Pack yapıldı yeni birçok eşya mevcut indiremiz zorunludur![DOUBLEPOST=1401720983][/DOUBLEPOST]güncel

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hoop dur dedik.Ben kimseden bir şey çalacak kadar ACİZ(zAxelaTR,AhmetY,Raven_Craft) biri değilim.Lafa bak "Bizden çalıntıydı değiştirdik".Neyi çaldık sorması ayıptır ? Bu şekilde gereksiz gereksiz konuşursan çalacağım tek şey kalbin olur oda kırmak için.İnsanlara iftira atma.
kardeşim ben sana değil eskiçağmc ye söyledim.Kimseye iftira atmıyorum şahsen yanlış anlamışssın.Eskicagmc bizende çalıntıydı.

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslında bakarsan Bu Server'den ZcK'den çalıntı.Kaynak paketime kadar sömürmüş terbiyesiz herif.
Kusruma bakma,yorumunda kişiyi biraz daha belirtsen o kadar sert çıkışmazdım.
önemli değil.yanlış anladığını anlamıştım zaten sorun yok iyi forumlar.

Son düzenleme:

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
kardeşim ben sana değil eskiçağmc ye söyledim.Kimseye iftira atmıyorum şahsen yanlış anlamışssın.Eskicagmc bizende çalıntıydı.
Sendenmi çalıntıydı A:DAS:DAS:DAS:DAS:Dasd
sadece zindevin konusundan alıntıydı senle hiç alakası yok

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yok adım doğaç
kardeşim o zaman özür dilerim muhammed diye birinin serveriyle karıştırdım ben burayı yorumlarımı kaldırıyorum hemen kusura bakma bu arada OrtaOnline server Gruplarının Kurucusuyum ben.[Reklam olarak değil sorduğun için söylüyorum].