BilgiHosting - Projenize Sponsorluk

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Destek ve anasayfa bitti şimdilik Kaan'a veriyorum yarın devam, yoruldum :(

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tamam şimdi ergenler için en hoşuna giden muzikleri siteye koyarsam diğerlerininde hoşuna gider gibi düşünceye girmiş olabilirsinizde. Alemin birtek akıllısı siz misiniz? Profosyonel hangi hosting pardon profosyonel demişim. Hangi hosting veya tostingde siteye müzik koyduğunu gördünüz ki ?

hadi onuda geçtim bir js koduyla müziği koysanızda sayfaları slider şeklinde yapsanız sayfalar değiştiğinde müzik yeniden başlamasa bari hea ?

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Tamam şimdi ergenler için en hoşuna giden muzikleri siteye koyarsam diğerlerininde hoşuna gider gibi düşünceye girmiş olabilirsinizde. Alemin birtek akıllısı siz misiniz? Profosyonel hangi hosting pardon profosyonel demişim. Hangi hosting veya tostingde siteye müzik koyduğunu gördünüz ki ?

hadi onuda geçtim bir js koduyla müziği koysanızda sayfaları slider şeklinde yapsanız sayfalar değiştiğinde müzik yeniden başlamasa bari hea ?
İnsanlar yokluktan şikayet eder anlarımda fazlalıktan şikayet edeni ilk defa görüyorum, kötülemek için yer mi arıyorsunuz pek anlamadım neyse anlatmaya başlayayım. Açıkçası müzik koyarken düşündüğünüz gibi bir fikrimiz yoktu ki herhangi bir kanıtınız olmadan böyle bir şey demeniz gerçekten komiğime gitti. Müzik koymamın sebebi kişi için sitenin göze daha güzel gelmesidir, yaptığım her siteye müzik koyarım, slider tavsiyesi için sağ olun. (Örnek sitem aniswo-fansub.tk)

Cahillik tavan yapmış ._. Her pakete yazmışsınız +20 +40 +70 falan. O zaman ben +20 kişiliği alırım nasıl olsa + ya 100 kişiyi çakarım.
Efenim cahillik yapan sizsiniz, alın +20 kişiliği yapın 100 kişiyi görürsünüz. Bizim belirttiğimiz rakamlar ortalama oyuncu sayısıdır. Siz + diye üstü geliyor diyen biriyseniz herhalde 7/24 yazısını görünce 7'i 24'e bölmeye çalışan bir insansınız.

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Cahillik tavan yapmış ._. Her pakete yazmışsınız +20 +40 +70 falan. O zaman ben +20 kişiliği alırım nasıl olsa + ya 100 kişiyi çakarım.
eğer vds verseydik dediğiniz doğru fakat vds değil webpanel kullanıyoruz yani burada ona kısıtlama getirebiliyoruz fakat getirmeyeceğiz onlar sadece önerilenlerdir.Teşekkür ediyorum fikriniz için

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Günlerdir Vergi Levhasını bekliyoruz :C

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Müzik konusuna ben bir yorum yapmayacağım açıkcası fakat haklısınız diyebilirim ama şöyle bir yorumda yapayım neden bir farkımız olmasın :)...Teşekkür ediyorum.[DOUBLEPOST=1418583624,1418583571][/DOUBLEPOST]
Günlerdir Vergi Levhasını bekliyoruz :C
Vergi levhası 1-2 günde gelen bir şey değil onu belirteyim.1-2 ay civarı anca gelicektir.Bizde o zamana kadar fazla bir satış düşüncemiz yok istek olursada not alarak satıcaz.Şu anda sadece sponsorlukla ilgileniyorum açıkcası.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Müzik konusuna ben bir yorum yapmayacağım açıkcası fakat haklısınız diyebilirim ama şöyle bir yorumda yapayım neden bir farkımız olmasın :)...Teşekkür ediyorum.[DOUBLEPOST=1418583624,1418583571][/DOUBLEPOST]
Vergi levhası 1-2 günde gelen bir şey değil onu belirteyim.1-2 ay civarı anca gelicektir.Bizde o zamana kadar fazla bir satış düşüncemiz yok istek olursada not alarak satıcaz.Şu anda sadece sponsorlukla ilgileniyorum açıkcası.
Yani Vergi Levhası için bir istekte falan bulundunuz mu onu bilsek yeter :C