BilgiHosting - Projenize Sponsorluk

jokirc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
AD:ETHEM
SOY AD:MUTLU
Proje:Ben bir sunucu düşünüyorum böyle bizim devrimiz sonra filmlerde olur ya onun gibi newyork falan şehirler arabalar falan olcak trafik ünlüler falan bir sürü özel şey ama işte plugin bilgisi yok işte helikopter bide servere özel texture daha neler neler düşünüyorum daha fazla bilgi için skype ekle

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok büyütüyorsunuz bu tür olayları bence insanlarımızda " vergi levhası " takıntısı oluşmaya başladı factions serverlerdeki lapis olayı gibi olmaya başladı bu olay :D
Yasalarda olan bir şey oyun değil vergi olayi bunu kafaniza sokun bence

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Site hazir ise bir domain bir de host almak zor olmamali ???
zor değil evet fakat gerekli hazırlıklar tamamlanmadan işe başlamayacağız.sadece sponsorluk konusudur belirteyim...[DOUBLEPOST=1418397041,1418395811][/DOUBLEPOST]
Minecraft dışında başka oyunlar için hizmet veriyor musunuz? Tf2 için bir projem var. ._. Reklam sıkıntı değil onun da eklentisini ayarlarız. ._.

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
üzgünüm vermiyoruz ne yazıkki...

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Site hazir ise bir domain bir de host almak zor olmamali ???
Efendim biz bu konuyu makinemiz gelmeden önce açtık, makinemiz bugün geliyor. Biz bu konuyu adımız duyulsun diye, başka kişilere sponsorluk yapmamız karşısında reklam yaptırtmak istiyoruz. Şu anda pek maddi imkanımız yok, belki 64GB bir makinemiz yok lakin 32GB şimdilik yetiyor. Hostumuz ve Domainimiz var ama tasarımımız hazır değil. Biz bu işe ufak imkanlarla ve katkılarla başladık, tabi ufak imkan çok zaman harcamamızı gerektiriyor. En yakın sürede siteyi size sunacağız şu anda tasarımda ufak düzenlemeler yapıyorum.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Efendim biz bu konuyu makinemiz gelmeden önce açtık, makinemiz bugün geliyor. Biz bu konuyu adımız duyulsun diye, başka kişilere sponsorluk yapmamız karşısında reklam yaptırtmak istiyoruz. Şu anda pek maddi imkanımız yok, belki 64GB bir makinemiz yok lakin 32GB şimdilik yetiyor. Hostumuz ve Domainimiz var ama tasarımımız hazır değil. Biz bu işe ufak imkanlarla ve katkılarla başladık, tabi ufak imkan çok zaman harcamamızı gerektiriyor. En yakın sürede siteyi size sunacağız şu anda tasarımda ufak düzenlemeler yapıyorum.
Bana karşı aşırı resmi konuşmana gerek yok. Ayrıntıya girmene de gerek yok anlıyorum seni ^^

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Bana karşı aşırı resmi konuşmana gerek yok. Ayrıntıya girmene de gerek yok anlıyorum seni ^^
Birine kaba birine resmi konuşursak kendimizi ve sizi kandırmış oluruz, herkese aynı şekilde davranıyoruz.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Az önce ateşhosting değilmiydi konu ?

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Sitemizi aldık bugün yüklüyoruz tasarımı, makinede hazır lakin adam akıllı bir kişiye bile sponsor olamadık :(

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Çok merak edenler oldu siteyi, tasarım saçma sapan gözükse de (Çaktırmayın Kaan yapmış :() bir kaç dakikaya kendi yaptığımı ekleyeceğim. http://www.forum-bilgi.com

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Karahan neden rezil ediyosun :D... HTML uzmanlık alanım değil :D....

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Vergi levhası için başvuru yarın veya pazar günü yapılacak.