BilgiHosting - Projenize Sponsorluk

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Selamlar!
Öncelikle herkese selam millet! Uzun bir aradan sonra tam geri dönemesem de geri döndüm, bu fırsattan istifade edip bir bilişim şirketinde çalışmaya başladım. Aynı ben bu işe yeni başladığım gibi bilişimde Türkiye'ye yeni katıldı. Şimdilik ufak bir şirket olan "BilgiHosting" iyi bir projeye sahip birine sponsorluk vermeyi düşünüyor. Adımızı duyurmak için bir kaç projeye çok şey istemeden sponsor olalım dedik. İki adet projeye kendi imzamızı da atmak istiyoruz. Peki size sponsor olmamız için nelere ihtiyacınız gerek?

Sponsorluk Şartları:
1- Sponsorluk talebe eden kişinin Skype kullanması gerekmektedir.
2- Kişi en az 13 yaşında olmalıdır. (Kesinlikle küçüklerden bir şey çıkamaz demiyoruz, bu tarz işler ne yazık ki yaşı küçük bir kadronun yönetebileceği bir şey değil)
3- Size vereceğimiz özel "Reklam" eklentisini kullanmanız gerekmektedir.
4- Sunucu en az 5 gün içerisinde aktif olmalıdır.
5- Sunucu gelirinin %30'luk kısmı bilişime yatırılacaktır. Sunucunun ilk ay geliri olmazsa ne yazık ki projeniz yürürlükten kaldırılacaktır.

Size Sunacağımız Kaynaklar:
1- Projenizin kalitesine bağlı olarak 2GB - 8GB makine.
2- Projenin kalitesine bağlı olarak bir site tasarımı.
3- Projenizin kalitesine bağlı olarak eklenti. (Kendi kodladığımız eklentiler)
4- Projeniz gerçekten kaliteli olursa sitemizde reklamınız verilebilir veya örnek site olarak gösterilebilirsiniz.
5- Projeniz gerçekten kaliteli olursa bilişime para yatırmanıza gerek duymayabilir, sadece reklamla yetinebiliriz.

Evet;
Dedik kalite falan, bizim kaliteden kastımız ne diyeceksiniz. Bu adamlar neyin kalitesini arıyorlar diye kendinize soracaksınız. Kalite derken demek istediğimiz şey sunucunuzun tutmasıdır. Size kaliteli dememiz için sunucunuzun geliri olmasa bile en azından büyük bir oyuncu kitlesi olması, oynamanın zevkli olduğu bir sunucu yapabilmenizdir. Eğer kendinize güveniyorsanız lütfen formu doldurup bize gönderin!

Örnek Form:
Ad - Soyad:
Karahan Buhan
Skype Adresi: karahan.buhan79
Kendiniz Hakkında Biraz Bilgi: Daha önce çoğu sunucuda çalışmış biriyim, eklenti yazmasını bilirim ve eklentiler hakkında bilgim gayet çok vardır. Eklenti dışında program kodlamayı, site tasarımı yapmak hoşuma giden bir hobidir. Bu işi yapmak isteme sebebim projeme ve kendime güvendiğimdendir.
Sunucu Hakkında Biraz Bilgi: Sunucu bir MMORPG tarzı olacak, Ejderhalarla falan kapışacağız bu oyunda. birçok eşya olacak ve yeni eşyalar bulabileceğiz bir oyun olacak en önemli özelliği ise görevler oyunun değişmesine ve gidişatını farklı yönde ilerletmeye yarayacaktır.
Sunucuya Neden Güveniyorsunuz: Çevrem epey geniş, elimde reklam yapacak tenhada var. Bunlar dışında sunucunun oynanış şekli zevkli olacak ve konu güzel olduğu için çoğu kişi gelecek.
Sunucunuzun Tutacağını Düşünüyor musunuz: Bu konuda biraz endişeliyim lakin sunucu tutmasa bile oyuna biraz para vermek ilerlemek için şart olacağı için maddi açıdan bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Not: Vergi levhası alınana kadar fatura kesilecektir.

Bize Ulaşmak İçin:
Bilişim Sahibi:
coldfire189
Destek Lideri: karahan.buhan79

Kazanan: Bir eleme yapacağız ve bu elemeleri geçenler bilişimin kararı ile ayırılacak ve iyi olanın projesi seçilecek. İki kişi seçmeyi düşünüyoruz.

Herkese iyi akşamlar, iyi sabahlar.

http://www.forum-bilgi.com/

Kazananlar
Doğukan Ekmekci

<<< NarumiChIan

Son düzenleme:

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Karahan eklemeyi unutmuşsun AteşHost un forum+site şeklindeki sitesinide ekle bence...

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dusunuyorum dediydi demek acti ha :lol:
Bir mmorpg eusunuyordum da cok uzun is. Dosyalari hazilamaya bile baslamadim daha o yuzden umudum yok. En azindan basarilar dileyebilirim.
Basarilar !

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dusunuyorum dediydi demek acti ha :lol:
Bir mmorpg eusunuyordum da cok uzun is. Dosyalari hazilamaya bile baslamadim daha o yuzden umudum yok. En azindan basarilar dileyebilirim.
Basarilar !
Teşekkür ederiz bence erinmeden çalışmalısınız Türkiyenin ihtiyacı var güzel sunuculara...

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkür ederiz bence erinmeden çalışmalısınız Türkiyenin ihtiyacı var güzel sunuculara...
Harita desen yetenek 0, ancak pluginler ile hasir nesir olabilirim :'( zaten iyi bir yapit yapsam bile bu aylar aurer. Yani beklemek biraz yerwiz olur. Ayriyeten bir oyun projem de var. :'(

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad-Soyad : Sefkan Ercan

Sunucu Projem,

Yabancıların faction sunucuları gibi lapis olmadan tamamen tarım,avcılık görevlerle para ve bazı itemler kazanılacaktır.Çeşitli bosslardan düşen özel eşyalar ile ''(+)'' basma sistemi gibi TokenShop sistemi ve RPG Items (asalar,özel kılıclar,ekstra hasar veren zırhlar,ekstra koruma veren zırhlar)olacak..
hiçbir yer alıntı olmayacaktır tamamen el yapımı. Umarım bukadarı yeterlidir

Son düzenleme:

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Birsürü projem var ama üşeniyorum :S :p

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şahıs satış yapıyorsa vergi levhası + ys belgesini göstermek zorundadır.
Fakat arkadaş sponsor olmak istiyor henüz satışa başlamamış bu sebebten dolayı bu belgeleri isteseniz dahi belgelerini göstermeme hakkına sahiptir.
Arkadaş belirtmiş yapılandırma sürecindeyim kalitemi arkadaşlara ispatlamak için sponsor olmak istiyorum bu süre zarfında satışla ilgili bir ibare koymadığı sürece arkadaşa yüklenmeniz etik değildir.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
aaa pardon ama .... !

Not: Vergi levhası alınana kadar fatura kesilecektir.
ibaresini gördükten sonra üstdeki yazdığım yazılar geçersiz kılınır. istediğiniz kadar yüklebilirsiniz.
Dipnot : " Ben olsaydım bu tarz daha sitesi olmayan yerlere sponsorum ol demezdim. Çünkü bilirim ki projem büyürse sunucum tutarsa sunucumda gözü olabilir "

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle aklınızdaki soruları gidereyim.
1.olarak ys belgesi zorunluluğu kalktı fakat vergi levhası zorunlu makinelerimizin kurulumları bittiği zaman vergi levhası alınacaktır satışa geçildiği zaman yani.
2.olarak site tasarlanıyor yani en yakın zamanda eklenecek bu sadece sponsorluk konusudur bir satış yapma amacımız yok.
3.olarak eğer vergi levhası zamanında gelmezse gelene kadar bir faturalandırma yapılacaktır nasıl derseniz tüm satışlar kaydedilecek ve levha geldiği zaman bu satışların vergileride ödenecektir.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Site hazir ise bir domain bir de host almak zor olmamali ???