(AlphaPVP) - Minecraft'ta silahlar?? | Klan sistemi ve savaşları | Sesler ve BEŞTE BEŞ! | TASLAK!!!!

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Modlu Sunucular Pek Fazla kişi Çekmiyor Bunun Sebebide Çoğu Kişinin Mod Yüklemeyi Bilmemesi En Ufak Hatada Direk Konu Açık Mod Yüklenmiyor Demesi Ve Çoğu Modlu Sunucuda Trol Kişiler Barınması Durum Böyle olunca Hem Üşengeçlikten Hemde Download Yapmaktan Çekinenler Olduğu Sürece Modlu Sunucu Neredeyse Tutmayacaz Vaziyette Herkes İster Modlu Sunucu Açılsın Ama Tekkit Sunucular Artı Launcheri Olduğu Halde Tutmadığını Göz Önüne Alırsak Download + Kurulum Gerektiren Mod Packlı Sunucuların Tutma İmkanı Çok Zor
Modları yükleyip oyun için az da olsa uğraşan oyuncu kalitelidir. Bir de bu yandan bakmak lazım. Şahsen 500 karma oyuncu yerine 40-50 kaliteli oyuncuyu tercih ederim.

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0
[1] Kümelere daha güzel isimler bul, farklı oyunlarda gördüğün şeyleri bire bir kopyalama (isim olarak)
[2] Eğer onlar texturepackse benim çokta ilgimi çekmeyecek, modlu olmasını yeğlerim ama seven çok kişi var tp ile oynamayı.
Başarılar..
Türkiyede modlu üşengeçliği var hatta tp üşengeçliği var tp sunucuya girdiği an yüklüyor server.

Kümeleri herkesin anlayabileceği dille yaptım. Direk minecrafttan yola çıkarak. Ama küme isimleri ile tavsiyeleriniz varsa alabilirim. Teşekkürler[DOUBLEPOST=1420481275,1420481230][/DOUBLEPOST]
Özet; CS:GO Ranked in Minecraft

Edit: Cidden böyle bir şey olacaksa bandaj yada işte ne bileyim can yenileyecekler şeyler koyma bence. Oyunun zevkini kaçıracak şeyler. Ve Ranork'da söylemiş küme isimlerini biraz daha detaylandır ve özelleştir. Yazıyı yorumları okumadan yazıyorum şimdiden söyleyim sonra " vay efendim ben bunu söyledim " demeyin. Oyunda bomba kesinlikle olsun. Silah diyorsun, küme diyorsun ee akla adam akıllı bir tek cs:go geliyor ( @yoloman dost için bu :) ) flashbang(blindness) , sis ( zor ama yapılabilir belki ), ve can götüren patlayıcı bombalar. Fikir güzel gerçekleştirilir ise oynayabilirim belki.
Bombalar var ancak adam gibi texture bulamadım :/ 256x256 png lazım :/

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Modları yükleyip oyun için az da olsa uğraşan oyuncu kalitelidir. Bir de bu yandan bakmak lazım. Şahsen 500 karma oyuncu yerine 40-50 kaliteli oyuncuyu tercih ederim.
Sunucuyu Kurmak Sorun Değil Ama İlk Defa Mc Oynuyanlar Bile Mod Kurmayı Bilmeyip Ben Yükleyemedim Serverına Nasıl Gircem Yükleyemiyorum Gibi Şeylerle Konunu Kirletip Başını Ağrıttığından Dolayı Çok Zor böyle İşlemler
Çoğu Düzgün Mod Paketine Bakarsan Göreceksin Zaten Adamın Oraya Sorun Çözümleri Yazdığını Ve Kimsenin Onu Okumayıp Direk Aynı Sorunu Sorduğunu

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Türkiyede modlu üşengeçliği var hatta tp üşengeçliği var tp sunucuya girdiği an yüklüyor server.

Kümeleri herkesin anlayabileceği dille yaptım. Direk minecrafttan yola çıkarak. Ama küme isimleri ile tavsiyeleriniz varsa alabilirim. Teşekkürler[DOUBLEPOST=1420481275,1420481230][/DOUBLEPOST]

Mayın varmı ? Mayın ? İstediğimiz zaman kurup patlatabileceğimiz ?

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Sunucuyu Kurmak Sorun Değil Ama İlk Defa Mc Oynuyanlar Bile Mod Kurmayı Bilmeyip Ben Yükleyemedim Serverına Nasıl Gircem Yükleyemiyorum Gibi Şeylerle Konunu Kirletip Başını Ağrıttığından Dolayı Çok Zor böyle İşlemler
Çoğu Düzgün Mod Paketine Bakarsan Göreceksin Zaten Adamın Oraya Sorun Çözümleri Yazdığını Ve Kimsenin Onu Okumayıp Direk Aynı Sorunu Sorduğunu
Beyler kolay şeyler hiçbir zaman getiri sağlamaz. Büyük işler başarmak için çetin yollar kat etmek gerekir. Hub'u ilk kurduğumdada aynı şeyleri duydum, insanlar warp olmazsa oynamazlar diyen bile oldu. Sonuç ? Herkes hub kuruyor :)

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Beyler kolay şeyler hiçbir zaman getiri sağlamaz. Büyük işler başarmak için çetin yollar kat etmek gerekir. Hub'u ilk kurduğumdada aynı şeyleri duydum, insanlar warp olmazsa oynamazlar diyen bile oldu. Sonuç ? Herkes hub kuruyor :)
Nasıl Desem Bilmiyorum Ama Sen Tabiri Caizse Ve1ed in Birine Kurduğun Modlu Sunucuya Nasıl Girilecek Nasıl Modlar Yüklenecek Nasıl Olacak Anlatacaksın Belki 1-2 Saatini Ona Ayıracaksın Sadece Sunucunda User Çoğalsın Diye Sonra Sunucuya Girip " Warp Yok " - " Lapis Yok " - " *********** Gibi Sunucu ****** " Gibi Yorumlar Yapacak Sonra Kafan Atacak Ondan Sonra Bir Sonraki Adama Buda Başıma Gelir Diye Anlatmıyacaksın Kendin Araştır Bul Diyeceksin Adam " *** ***** Yağtığımın Adamı Sunucu Kurmuş Daha Oyuncularla İlgilenmiyor *** ****** ********* ******* " Tarzı Yorumlarla Gelecek Eğer Böyle Şeyler Kaldıracak Durumun Varsa Daha Texture Packlı Sunucularda Onu Bile İndiremeyip Küfür Edenlerin Arasında Açarsın Modlu Sunucu
Tartışmıyorum Burada Yanlış Anlamayın Sadece Olacakları Söylüyorum