(AlphaPVP) - Minecraft'ta silahlar?? | Klan sistemi ve savaşları | Sesler ve BEŞTE BEŞ! | TASLAK!!!!

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0

Son düzenleme:
I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Takla tarak gezelim, oturma plugini olsun, dans plugini olsun, herkese op verin, evlenme çocuk yapma olsun, full çekersiniz :(
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yukarıdakiler şakaydı tabi :( Bıçak, balta atma falan da olsun Tomahawk diye bir mod vardı balta atıyorduk çok sarıyordu :(

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0
Takla tarak gezelim, oturma plugini olsun, dans plugini olsun, herkese op verin, evlenme çocuk yapma olsun, full çekersiniz :(
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yukarıdakiler şakaydı tabi :( Bıçak, balta atma falan da olsun Tomahawk diye bir mod vardı balta atıyorduk çok sarıyordu :(
Silah atmayı oradan özendim :D Tavsiyen için saol :D

Son düzenleme:

Dertrackerer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence özel texture pack yapın diğer serverlerden farkınız olur.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Sağlık Paketleri - Mermi Paketleri Olsun :D

Medic Gibi Kitlerle Oyunculara Mermi Falan Yetiştirsin Birileri Canı Azalanlara Sağlık Paketi Falan :p Bunlarda Kafalardan Yapılabilir Gene Onlar Editlenir Texture Olarak Oyuna Heyecan Kadar :p

Oyun İçi Telsiz Mesajları Olsun D

Örneğin /? yazdığımızda Bunların Özellikleri Çıksın /1 = Mermi Yetiştir /2 = Toplu Saldırı Var Ekip Lazım /3 = Sağlıkcı ! Ve Oyuncu BUnları Yazdığında Telsiz Mesajı Geçsin :p

Sanırım O Üstünde Sayı Yazanlar Şans Kutuları Onların Sistemini Bilmiyorum Ama Örneğin Görev Tarzı Şeyler Olabilir Quest Ler Bunlarda Günde Veya Hikaye Tarzı Gelebilir Atıyorum Günlük Görevler 1. 2. 3. ... 7. Gün Olmak Üzere Olur Oyuna Girmediği Gün O Günün Görevini Yapma Hakkı Elinden Gider Her Gün Ödülü Başkadır Eğer 7 Günüde Yaparsa Özel Atıyorum 10 - 20 - 30 - 40 - 50 - 60 - 70 Puan Paketler Geliyorsa Hepsini Yapınca 100 Puan Gelir

Oyun İçi İhale - Silah Takas Sistemi
Oyun Parasıyla Veya Oyun İçi Takas İle Oyuna Ticaret Gelebilir

Farklı Silahlar Olur Süreli Bunlar O Alınan Paketlerden Çıkar Örn 7 Günlük - 1 Günlük Falan :D

Kişiye Özel Parayla Silah Tasarımı Örneğin Adam X Silahının Pembesini İstiyor Oyun İçi veya Reel Parayla Kişiye Özel Tasarım Silah Olabilir Bu Silahlar Oyun İçi Kişiler Arası Takas Olabilir

( Çoğu MmoFps Oyunlarda Olduğu Sistemler Ama Genede Yazdım :p )

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0
Sağlık Paketleri - Mermi Paketleri Olsun :D

Medic Gibi Kitlerle Oyunculara Mermi Falan Yetiştirsin Birileri Canı Azalanlara Sağlık Paketi Falan :p Bunlarda Kafalardan Yapılabilir Gene Onlar Editlenir Texture Olarak Oyuna Heyecan Kadar :p

Oyun İçi Telsiz Mesajları Olsun D

Örneğin /? yazdığımızda Bunların Özellikleri Çıksın /1 = Mermi Yetiştir /2 = Toplu Saldırı Var Ekip Lazım /3 = Sağlıkcı ! Ve Oyuncu BUnları Yazdığında Telsiz Mesajı Geçsin :p

Sanırım O Üstünde Sayı Yazanlar Şans Kutuları Onların Sistemini Bilmiyorum Ama Örneğin Görev Tarzı Şeyler Olabilir Quest Ler Bunlarda Günde Veya Hikaye Tarzı Gelebilir Atıyorum Günlük Görevler 1. 2. 3. ... 7. Gün Olmak Üzere Olur Oyuna Girmediği Gün O Günün Görevini Yapma Hakkı Elinden Gider Her Gün Ödülü Başkadır Eğer 7 Günüde Yaparsa Özel Atıyorum 10 - 20 - 30 - 40 - 50 - 60 - 70 Puan Paketler Geliyorsa Hepsini Yapınca 100 Puan Gelir

Oyun İçi İhale - Silah Takas Sistemi
Oyun Parasıyla Veya Oyun İçi Takas İle Oyuna Ticaret Gelebilir

Farklı Silahlar Olur Süreli Bunlar O Alınan Paketlerden Çıkar Örn 7 Günlük - 1 Günlük Falan :D

Kişiye Özel Parayla Silah Tasarımı Örneğin Adam X Silahının Pembesini İstiyor Oyun İçi veya Reel Parayla Kişiye Özel Tasarım Silah Olabilir Bu Silahlar Oyun İçi Kişiler Arası Takas Olabilir

( Çoğu MmoFps Oyunlarda Olduğu Sistemler Ama Genede Yazdım :p )
Mermi paketleri var , sağlık paketi olarak bandaj var.

/? /1 /2 yapmak için takım oyunu olması lazım. yada sağlıkçılar için (Kimse düşmanına can basmak istemez)

Silah takas sistemi olabilir.

7 günlük 1 günlük sistemi çok zor :D anca durabilty.

Üzerinde sayı yazanlar seviye ve kümelere göre hediyeler üzerinde ? yazan ise şans kutusu :D[DOUBLEPOST=1420384371,1420384333][/DOUBLEPOST]
Öyle direk değil mesela tur başı para verilerek özellik satın alınabilir.
Onu token sistemi ile yapmayı düşündüm ve dedimki "Belki sonra..." :D[DOUBLEPOST=1420384455][/DOUBLEPOST]
Sesleri lol dosyaların içinden alabilirsin fakat lisans sorunu çıkarabilirler.
Sesleri lol dosyaları üzerinden aldım. İlk cs den almıstım türkçe değildi türkçe olmasını istediğim gibi eğer 300+ online sayısını geçersek riot gamesle konuşabilirim lisans mevzusunu

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Sesleri lol dosyaları üzerinden aldım. İlk cs den almıstım türkçe değildi türkçe olmasını istediğim gibi eğer 300+ online sayısını geçersek riot gamesle konuşabilirim lisans mevzusunu
Hiç Aklına Gelmedimi " Talking Tom " Da Konuştur Onu Kaydet Al Sana Doğal Sesler :p