(AlphaPVP) - Minecraft'ta silahlar?? | Klan sistemi ve savaşları | Sesler ve BEŞTE BEŞ! | TASLAK!!!!

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0
warrock'daki sistem gibi bir şey yapın, medic ve engineer olsun onlara özel kit'ler yapın yani mesela engineer'e AMMO ekleyin, oyunlarda her aldıgında 2 puan kazansın, medic'in normal kiti'de böyle silah gibi bir şey olucak onunla oyuncuya sağ tıklayınca 1.5-2 can getiricek saniyesiz. 5 kere yapılıcak. bu medic'in kiti'de böyle box gibi olucak ondan 10 tane olucak, sağ tuşla biyere koyucak. ona sağ tıklayan oyunucnun canı 3 kalp yükselicek gibi. kolay gelsin yapması kolaysa bunu yapın bence.
ozaman kit pvp olur anlamı kalmaz :/[DOUBLEPOST=1420479627,1420479423][/DOUBLEPOST]
warrock'daki sistem gibi bir şey yapın, medic ve engineer olsun onlara özel kit'ler yapın yani mesela engineer'e AMMO ekleyin, oyunlarda her aldıgında 2 puan kazansın, medic'in normal kiti'de böyle silah gibi bir şey olucak onunla oyuncuya sağ tıklayınca 1.5-2 can getiricek saniyesiz. 5 kere yapılıcak. bu medic'in kiti'de böyle box gibi olucak ondan 10 tane olucak, sağ tuşla biyere koyucak. ona sağ tıklayan oyunucnun canı 3 kalp yükselicek gibi. kolay gelsin yapması kolaysa bunu yapın bence.
ozaman kit pvp olur anlamı kalmaz :/

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Şu oyuna putty ekle :( Lütfen :( PLÜZ :( PLÜZ ![DOUBLEPOST=1420479796,1420479659][/DOUBLEPOST]Oyuna putty eklenirse Sonoyuncu Guncraft gibi bunda da op olurum muhtemelen :(

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence bir minigame yapa bilirsin şu şekilde;
Bir arena fazla geniş değil yani stadyum kadar olmayacak genişlikte bir arena.Ortasında bir kule ve biz kulede spawnlanıyoruz amacımız ise hayatta kalmak.Bir anda belirli sayıda moblar spawnlanarak bizi öldürmeye geliyorlar ve biz de onları öldürerek hayatta kalıyoruz bu şekilde bu dalga dalga gidecek her dalgada farklı moblar var asıl amacımız kuleyi korumakta olabilir creeperlar gelir kuleyi yok eder fakat benim düşündüğüm de biz hayatta kalacağız ve ne kadar uzun hayatta kalırsak O kadar oyun sonu hediye alabiliriz demi,altın,elmas,zümrüt vb. gibi ve minigame e girilen yer de de adımız geçer en uzun hayatta kalma rekoru diye.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bence bir minigame yapa bilirsin şu şekilde;
Bir arena fazla geniş değil yani stadyum kadar olmayacak genişlikte bir arena.Ortasında bir kule ve biz kulede spawnlanıyoruz amacımız ise hayatta kalmak.Bir anda belirli sayıda moblar spawnlanarak bizi öldürmeye geliyorlar ve biz de onları öldürerek hayatta kalıyoruz bu şekilde bu dalga dalga gidecek her dalgada farklı moblar var asıl amacımız kuleyi korumakta olabilir creeperlar gelir kuleyi yok eder fakat benim düşündüğüm de biz hayatta kalacağız ve ne kadar uzun hayatta kalırsak O kadar oyun sonu hediye alabiliriz demi,altın,elmas,zümrüt vb. gibi ve minigame e girilen yer de de adımız geçer en uzun hayatta kalma rekoru diye.

Ekstradan bir minigame ekliyecekse şöyle bir şey olsun

3 kişilik 2 takım var ve bu takımlar kendi odalarında arka duvarda beliren kelimeleri yazmaya çalışıyorlar , bu kelimeler farklı olacak. Bunları yazmak için önlerindeki açık alanda yukarıdan gelip aşağıya doğru düşen harfleri yay ile vurmaya çalışacaklar. Oyun 10-15 dakika sürecek ve bu süre içinde en çok kelime yazan takım kazanacak. ?

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
lol+cs:go olmuş

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
[1] Kümelere daha güzel isimler bul, farklı oyunlarda gördüğün şeyleri bire bir kopyalama (isim olarak)
[2] Eğer onlar texturepackse benim çokta ilgimi çekmeyecek, modlu olmasını yeğlerim ama seven çok kişi var tp ile oynamayı.
Başarılar..

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Özet; CS:GO Ranked in Minecraft

Edit: Cidden böyle bir şey olacaksa bandaj yada işte ne bileyim can yenileyecekler şeyler koyma bence. Oyunun zevkini kaçıracak şeyler. Ve Ranork'da söylemiş küme isimlerini biraz daha detaylandır ve özelleştir. Yazıyı yorumları okumadan yazıyorum şimdiden söyleyim sonra " vay efendim ben bunu söyledim " demeyin. Oyunda bomba kesinlikle olsun. Silah diyorsun, küme diyorsun ee akla adam akıllı bir tek cs:go geliyor ( @yoloman dost için bu :) ) flashbang(blindness) , sis ( zor ama yapılabilir belki ), ve can götüren patlayıcı bombalar. Fikir güzel gerçekleştirilir ise oynayabilirim belki.

Son düzenleme:

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peki , tamam , öyledir , tmm , tabikisi , öyledir öyle , kedidir kedi...
Kimse sana CSGODAN ÇALMIŞSIN QEQEQQEQEQEQE demedi,savaş açısından cs:Go ya, kümeler açısında lole benzettim dedim;
BENZİYO AMA QWEQWEQWEQWE

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kimse sana CSGODAN ÇALMIŞSIN QEQEQQEQEQEQE demedi,savaş açısından cs:Go ya, kümeler açısında lole benzettim dedim;
BENZİYO AMA QWEQWEQWEQWE

Orlando ya cevap verdim sen niye bana cevap veriyorsun :(

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
[1] Kümelere daha güzel isimler bul, farklı oyunlarda gördüğün şeyleri bire bir kopyalama (isim olarak)
[2] Eğer onlar texturepackse benim çokta ilgimi çekmeyecek, modlu olmasını yeğlerim ama seven çok kişi var tp ile oynamayı.
Başarılar..
Modlu Sunucular Pek Fazla kişi Çekmiyor Bunun Sebebide Çoğu Kişinin Mod Yüklemeyi Bilmemesi En Ufak Hatada Direk Konu Açıp Mod Yüklenmiyor Demesi Ve Çoğu Modlu Sunucuda Trol Kişiler Barınması Durum Böyle olunca Hem Üşengeçlikten Hemde Download Yapmaktan Çekinenler Olduğu Sürece Modlu Sunucu Neredeyse Tutmayacak Vaziyette Herkes İster Modlu Sunucu Açılsın Ama Tekkit Sunucular Artı Launcheri Olduğu Halde Tutmadığını Göz Önüne Alırsak Download + Kurulum Gerektiren Mod Packlı Sunucuların Tutma İmkanı Çok Zor