[Aktif-1.7.X-1.8] - | EfsaneCraft Faction Server | Lapis Yoktur | - [37.187.171.121]

ExporTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biliyorum Bir Hub Olmuştu Hatta!
Ahhaha dostum haklısın :D ama böyle sinirli konuşmanı anlayamadım :' hub olmuştu bir ara ama sonra teknik sorunlar yüzünden tekrar faction yaptık :) ama lapisli olmadı sadece huba lapisli bir tane daha faction eklenilmesi düşünüldü

yo bütün hacklılar hala pvparenada ws atıo

açık olan hacklar:HACKMASTER,Timmah321 kapalı olanları sayarsam 12 satır isim çıkar uraşmıyım
Jailde olanlarıda sayarsan sevinirim ^^

iskelet65

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sion09,MakiMC,TurkeyPro,llbozgunll,DomenicPlays larda varmı jailde ben göremedimde onlar aylardır hack kullanıyo ve herkes bilio bunların hack olduğunu

ne oldu sustun

ExporTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sion09,MakiMC,TurkeyPro,llbozgunll,DomenicPlays larda varmı jailde ben göremedimde onlar aylardır hack kullanıyo ve herkes bilio bunların hack olduğunu

ne oldu sustun
Tartışmaya devam etmek istemiyorum. Ne yazıkki herkesin hile olup olmadığına emin olamam yakaladıklarımı cezalandırdığımı belirttim zaten. Böyle davranmanız saçma geliyor.

iskelet65

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hiç pvparenaya gelip hack olup olmayanlara baktığını görmedim sadece 1 kere geldin

iskelet65

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
başkalarınla konuşuyosun.expor diom cevap vermion özledne mesaj atıom yine cevap vermion işin bitince bana cevap vermeden gidiyon

expor server güzelde sen hiç ilgilenmiyon ilgilensen server tadından yenmez.Bide şu hacklar olmasa

ExporTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
başkalarınla konuşuyosun.expor diom cevap vermion özledne mesaj atıom yine cevap vermion işin bitince bana cevap vermeden gidiyon

expor server güzelde sen hiç ilgilenmiyon ilgilensen server tadından yenmez.Bide şu hacklar olmasa
Rehberlik isteyenlere veya spam yapanlara cevap vermiyorum.

pentaulg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sa maşallah server çok güzel expor abime ve muhammet abime başarılarının devamını diliyorum

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
Authmeniz Bilene Yabancı Bu Sunucudan Ne beklenirki
Sadece Domaininden Kazanıyor

Nish951

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Authmeniz Bilene Yabancı Bu Sunucudan Ne beklenirki
Sadece Domaininden Kazanıyor
Sunucuda AuthMe eklentisi yok, çünkü AuthMe eklentisi çok fazla üyede sunucuyu kastırıyor.
Bunun için AuthMe ye benzer fakat çok daha iyi performans veren bir eklenti yazdım.
Sunucuda şu anda o kullanılıyor. (eklenti tamamen türkçe durumda)

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
Sunucuda AuthMe eklentisi yok, çünkü AuthMe eklentisi çok fazla üyede sunucuyu kastırıyor.
Bunun için AuthMe ye benzer fakat çok daha iyi performans veren bir eklenti yazdım.
Sunucuda şu anda o kullanılıyor. (eklenti tamamen türkçe durumda)
Maplarinize Önem Vermelisinz Bence