[Aktif-1.7.X-1.8] - | EfsaneCraft Faction Server | Lapis Yoktur | - [37.187.171.121]

TheN4maru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler, savunmak gibi olmasında bu sunucu harbiden 1 yıldır açık. Yani böyle uzun dayanan sunucular pek yok biliyorsunuz ki. Mimarisi belki kötü olabilir ama ben zamanında harika zaman geçirdim diyebilirim :) Yeşiloda mı ne vardı bizim klanla hep düşman içindeydi :D Pro4 ümü kaybettiğimde hayata küsmüştüm orasıda ayrı :) Yani demem o ki bence taktir edilmesi lazım. Bu zamana kadar açık ve açık kalmaya devam ediyor.
Adım ExporTR :D Teşekkür Ederim :D Bizi Tanıyorsun

951753ok3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
adamın dediği gibi server litesi berbattt + warplara hiç ama hiç özen gösterilmemiş bende uyrduruk yaparsam 2 günde hallederim swyi dediği doğru 100 kişi olsa ne yazar bro pluginler kötü warplar zaten berbat ötesi berbat kardeşimin oyuncak arabasını bu swye tercih ederim madem 100 kişi diyorsun bu warpların hali ne la berbat birazcık emek vereydin spawn zaten berbat ötesi berbat kardeşimin tek oyunculuda yaptığı evler bile bu spawna bin basar :p adamların arsalarında yaptığı yapılar senin gm 1 yaptığın + world edit kullandığın yapılardan daha iyi biliyorsun demi ? o yüzden fazla konuşma kardeşim konuştukça batarsın bu swyi sen anca kişi sayısıyla övünürsün :) swnin yaş ortalaması ise 10- 13 arası ki adam akıllı plugin olsa bu yaş ortalaması birazcık daha artardı dimi ? :) buda senin gibi bebelere ders olsun spawnı warpları düzgün yapın veya attığınız yorumlara dikkat edin :)
neyi kötü kardeşim? warplarda hiçbir sorun yok hepside düzgün güzel yerlerde tamam builderliği biraz kötü ama okadarda değil ve plugin paketide son derecede düzgün hazırlanmış minigames bosslar otomatik kazıalanı yenileme otomatik eventler boss ve rain eventi var görevciler bile var hiçbir sunucuda bukadar çok şey gördünmü???

951753ok3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yav açık kalır avianada açık kaldı çok uzun süre
bi ara tekrar açıldı çok az ilgi gördü sonrasınıda bilmiyorum
zaman geçtikçe oyuncular değişiyor ya çok dar görüşlü oluyor daya bilinçli biri oluyor :)
ana olay bu yani :)[DOUBLEPOST=1397597795,1397597698][/DOUBLEPOST]
Eee Pek KArışmak İstemiyorum Ama SAydığın Özellikler Çoğu Server'da Olan Şeyler Ve Bazı Server'larda Çok Daha Fazlası Var :)
tamam otomatik olarak kazıalanını ve eventi otomatik yapan bosslar olan minigames olan ve görevciler olan hub bi server at :D
(lag ve bugda olmasın :D)[DOUBLEPOST=1397598633][/DOUBLEPOST]bak sunucunun basit özelliklerinide anlatiyim görevci gibi npc tamirciler var bir iteme ench bastığında ne zaman ve kimin nasıl bastığı gözüküyor bazen normal mobların arasında güçlü ve içinden %10 ihtimalle güçlü mob çıkabiliyor (her moba farkı superzombie supercreeper gibi) kan var düzenlenmiş healthbar birsürü türkçe komut /engelle ile bir oyuncuyu engelleyebilirsiniz size yazı yazamaz veya tp atamaz /yardim ile 30 sayfalık 2 tane yardım kitabı alabilirsiniz mob öldürdüğünüzde para gelir küfretemezsiniz spam yapamazsınız açıkarttırma vardır itemleri kolayca satabilirsiniz öldürdüğünüz kişiler /killstats a gelir /killstats isim ile bir kişinin öldürdüğü adam sayısıa ölme sayısını ardarda öldürmesine bakabilirsiniz ve %90 türkçedir etkinlikte yapılır biriyle partiye girebilirsiniz onunla dost olmak için yani team olupta öldürmeyi engellemek için yapılmış bir şey hiçbir şekilde hile yapamazsınız yapılabilen çok basit küçük hileler kalmıştır ncp özenle editlenmiştir meslekler düzenlenmiş tamamen türkçeleştirilmiş ve factions en iyi şekilde ayarlanmıştır clear lag gibi pluginleri yoktur yere düşen item 2 dakika kadar sonra silinir her iteme özel bekleme süresi vardır böylece yere düşen itemler direk silinmeyecek ve clear lagın silerken yaptığı lag olmayacaktın yerin içini gördüğümüz ve buraya adını yazamadığım hilede tamamen spigot ile engellenmiştir heryer düzenlenmiş düzenlenmeyen hiçbirşey yok okadarki kazıalanına block bile koyamıyorsunuz

951753ok3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bunların hepsi diğer sunucularda varmı??? hepsi özenle düşünülmüş ve çıkan sorunları giderilmek için ve oyunu daha eğlenceli, zevkli hale getirmek için yapılmış[DOUBLEPOST=1397599972,1397598762][/DOUBLEPOST]ayrıca point craft adlı arkadaşımızın asıl amacı diğer sunucuları kötüleyerek kendini üste çıkarmak eleştiri değil amaç...

ExporTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncel![DOUBLEPOST=1403076852,1403013440][/DOUBLEPOST]+[DOUBLEPOST=1404127413][/DOUBLEPOST]+[DOUBLEPOST=1404416456][/DOUBLEPOST]+[DOUBLEPOST=1406878863][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1412947716][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1417971785][/DOUBLEPOST]güncel

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
efsane craft denilen serverin makinasında ufak bi yer verilmiş kendilerine ip leri bile yok arkadaşların :)

TunaYCL

Play.oyunesiri.com
En iyi cevaplar
0
Serverde oynuyordum sonra kapandı bi editli lapisli açıldı o edltilinin adı ne idi

iskelet65

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
server güzel ama kurucular hiç ilgilenmyio. haftalardır expora mesaj atıorum cevap veren yok.serverde herkes hack şikayet ediyorum umursamıyolar.

ExporTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server güzel ama kurucular hiç ilgilenmyio. haftalardır expora mesaj atıorum cevap veren yok.serverde herkes hack şikayet ediyorum umursamıyolar.
Skypeden bildirenlerin hepsine cevap verdim. 1 günde hile yüzünden 7 kişiyi jaile attım geçen gün ilgileniyorum bu konularla neden burda böyle yazıyorsunuz ?

iskelet65

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yo bütün hacklılar hala pvparenada ws atıo

açık olan hacklar:HACKMASTER,Timmah321 kapalı olanları sayarsam 12 satır isim çıkar uraşmıyım