[Aktif-1.7.X-1.8] - | EfsaneCraft Faction Server | Lapis Yoktur | - [37.187.171.121]

DellBoyM

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lagcraft

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Manga34TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
SERVERE SAKIN GELMEYİN BOT ATIORLAR NEWSURVİVALADA BOT ATTINIZ SWRİNİZİ HACKLİCEM.

951753ok3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kişi Sayısını Belki Geçemem Fakat Çok Güzel Bir Server Çalışmamız Var
Sizin Burda Yaptığınız Map Bir Kaç Saatlik İş Pluginleride 45-60DK Desek 1 Gün'de Bunun Gibi Server Dikerim Tabi Bu Kalitesiz Seviyede Olucak :)
Tabi Ben Böyle Kalitesiz Bir Server Çıkarmam Ne Yazikki Sizinle Yarışamayacağım :)
Ve 100 kişi Çekiyorsa 80'i Lapis Seven Elemanlar 20'side Boş Gezen Veya Arkadaşları Bu Server'da Oynayanlardır x)
kardeşim daha hiç sunucuya girmemişsiniz bile lapis diyorsun daha bakmamışsın bile utan kardeşim suncuuda lapis yok para kasabilmeleri için kazı alanı var sadece ayrıca bu kazıalanınıda bi ara kapatmışlardı deneme için ama hiç tutmadı tekrar açtılar arada market bile kapandı o denemelerde sunucu hiç tutmadı o yüzden tekrar açtılar daha hiç sunucuya bile girmeden yorum yapıyorsun acemiliğin her kelimende belli oluyor. hayatımda gördüğüm en başarılı sunuculardan biri başarılarınızın devamını dilerim

ExporTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim daha hiç sunucuya girmemişsiniz bile lapis diyorsun daha bakmamışsın bile utan kardeşim suncuuda lapis yok para kasabilmeleri için kazı alanı var sadece ayrıca bu kazıalanınıda bi ara kapatmışlardı deneme için ama hiç tutmadı tekrar açtılar arada market bile kapandı o denemelerde sunucu hiç tutmadı o yüzden tekrar açtılar daha hiç sunucuya bile girmeden yorum yapıyorsun acemiliğin her kelimende belli oluyor. hayatımda gördüğüm en başarılı sunuculardan biri başarılarınızın devamını dilerim
En başarılı Sunucu Bence :D

951753ok3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D Güzel Güldüm Cidden
Tekrarlıyorum hiçbir Kalite Yok
Bir Server Kaliteliyse Öncelikle Mimari Yapıtları İyi Olmalıdır
Mimari Kötüyse Buna Kaliteli Diyemem
+ Server'da Lapis Var Demedim Fakat Bi O Kadarda Lapis'in Yerini Utan Bir Şey Var http://i.hizliresim.com/xA7o7p.png
Benim Anlamadığım Nasıl Oluyorda Bu Server'a Başarılı Diyebiliyorsunuz
Forumda Biraz Gezsem Bu Server'ın 2 3 Katını Bulurum
Ha Belki Pluginleri İyi Hazırlanmıştır Belki Ondan Seviyorsunuz Ama Sadece Pluginlede Bitmiyor + Tahminen Plugin Paketini Hazır Aldılar Sonra Değiştirdiler :D
Ve Siz Konuyu Neden Hortlatıyorsunuz ?

-Edit
Ve Nedense Paranoyaklığım Tuttu x)
Sizlerin Ne Mesaj Sayısı Var Nede Beğeni Sayınınız Eski Hesap Olduğunuz Çok Açık Fakat Nedense Multi Hesap Aklıma Giriverdi Acaba Neden x)
-Yine Edit
Profilinizi İnceledim Harbiden Multi Hesap xD
Yazık Sizlere Ay Canlarım Benim :3
kardeşim sunucu plugin paketinin üzerinde edit yapılarak yapılmadı 0 dan toplandı ve düzenlendi bu serverin 2 3 katını kesinlikle bulamazsın ve birkaç ay sonra 300 playere kadar çıkıcak kesinlikle ve evet sunucuda hem pluginleri hemde tüm mapı hazırlayan tek kişi olduğu içim mimari yapısı biraz kötü fakat hammadde her sunucuda var hammadde olmayan sunucu %5 den daha düşük bulursun yani 2 - 3 katı dediğin sunuculardada bunlar var hatta daha az kişi vardır kesinlikle[DOUBLEPOST=1397520730,1397520560][/DOUBLEPOST]sunucuya kötü diyorsun daha iyisini yapabiliyorsan yapta görelim bakalım okadar çok şey biliyorsun güzel pluginleride toplar mapıda yaparsın heralde? 10 kişiyi geçsin yeter :D[DOUBLEPOST=1397520979][/DOUBLEPOST]ayrıca "100 kişi Çekiyorsa 80'i Lapis Seven Elemanlar" demişsin bu sunucuda olan kişilerin %80 inin lapis yüzünden sunucuda olduğunu gösteriyor sana göre daha bakmadan konuşuyorsun bide üstüne öyle demedim diyorsun utanman yokmu senin kardeşim?[DOUBLEPOST=1397550415][/DOUBLEPOST]
Lapisli sunucular kaliteli deiller malesef her ne kadar olmaya calıssalarda en iyi sunucu serverine lapis koysa direk kalitesizlige inmis bulunuyor böyle bir durum söz konusu lapisli serverlerde adamlar paraya elmasa para elmas demiyorlar elmaslar yerde geziyor herkes zengin hersey cok basit herkezde dolusu ile enchli elma var her set dizen pvp atmaya calisiyor orman sacma sapan bir hal alıyor orada birbirlerini kesince adamlar zevk alıyor ancak bu emek karsılıgı kazanılan bir zevk deil böylece user bollasiyor sunucu büyüyor ancak kalitesizligi her zaman devam ediyor Ancak türkiyede bazı sunucular varki hammadde bile yok böylece emek ile zevk cıkıyor adamlar madende elmas kazıyor hilesiz bir sekilde emek ile topladıkları taş ları demirleri markette satarak donanım ediniyorlar asıl böyle serverlere kaliteli denilir.
katılıyorum sana ama sunucuda lapis yok ve hammadde olmadanda tutmuyor hammadde kaldırımıştı bi ara olmadı oyuncu sayısı çok düştü tekrar koyuldu

951753ok3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D Öncelikle Şunu Söyleyeyim Snn Utanman Yokmu Multi Hesap Kullanıyorsun Ve Kendini Haklı Çıkarmaya Çalışıyorsun
Ve Evet Bir Server Çalışmam Var Çokta Sağlam Yaza Girmeden Açmayı Planlıyorum
Ve Lapis Konusuna Gelirsek Ben Şöyle Söylemeye Çalıştım "Lapis Seven Eleman" Hammaddeyide Sever Ve enim İçin İkiside Aynıdır Ve Server'ın Kalitesizliğini Belli Eder
Şunu Söyleyip Bitirelim Konuyu Hortlatma Yani :)
Bu Server 100 Kişi Full Çekiyorsa 100 Adet Fabrika'dan Taze Çıkmış Noob Demektir
Kusura Bakma Server'da Kalite Denen Bir Şey Yok
birçok Server'a Tavsiye Verdim Anlattım Ve Söylediklerimin Bir Çoğunu Uyguladılar Ve Şimdi Bu Adamlar Sağlam Server'lar İşletiyor
Eğer Düzgün Bir Server İşletmek İstiyorsan Eleştiriye Açık Ol Ve Hatalarını Düzelt Vede Server 100 Kişi Çekecek Diye Tuaf Tuaf Şeyler Yapma Kendi Bildiğini Ve Doğru Olanı Yap

Son Olarak Utanman Yokmu Bana Okadar Yazı Yazdırıyorsun xD
olabildiğince öyle yapmaya çalışıyorum ve multi hesap değil diğerleri sunucuda oynayanlar ben burayı yeni gördüm konuyu yani ve iyi yorum yaptığın sunucularada baktım 32 kişi sınırı olan lagdan durulmayan sunucular sırf lapis veya hammadde olmadığı için iyi olduğu söylyüyorsun bence senin asıl amacın açıcağın sunucu iyi gözüksün diye tüm iyi sunucuları kötülemek söylediğin tek şey kalite yok ve hammadde var sunucudaki sorunları söyle[DOUBLEPOST=1397562026,1397560757][/DOUBLEPOST]ayrıca tüm yorumlara açığım ancak konuyu okumadan, sunucuya girmeden kötülemek asıl utanılacak şey

951753ok3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Wat
Abi Sen Ciddimisin Ya ?
Ben Forumdaki Konuların Neredeyse Hiç Birine Sağlamsınız filan Demedim 1 Tane Var Sağlam Olan Oda RPG Ve Gayette Sağlam Hazırlanmış
Ve Benim Server Projeme Gelelim Sana Normalde Hayvan Gibi Sövmek İsterdim Yanlış Anlama Sadece Aptalca Yorumun İçin
Benim Açacağım Server Sadece Eğlence Amaçlı Canım Sıkıldığında Geçip Server'da Çalışırım Ay'da Bir Girdiğim Bile Oluyor
Yani Server'ı Pek Takmıyorum Ama Şunu Bil Acayip Derecede Sağlam Bir Server Bu Uzun Uzun Anlatırdım Fakat Konuyu Kirletmek İstemiyorum
+ Server Hakkında Tanımadığım Birine Bilgi Veremem

Sunucuya Girmeden Kötülemek Bunada Şöyle Değineyim
Evet Girmedim Doğrudur Ama Konu Server'ın Kalitesini Belirtiyor Bir Konu Ne Kadar Sağlamsa Server'ın Sağlamlığı'da Okadar Öne Çıkar
Zaten Mimari Yapıtlar Her Şeyi Anlatıyor
Görmediğim Tek Şey İse Pluginler Ve Market Fiyatlarıdır

Eee Daha Daha Naber

+Edit
Tekrarlıyorum Konu Mutl Hesaplarla Dolu Up'lamak İçin Diğer Hesaplarını Kullanıyorsun
Buda Utanılcak Bir Şey Değilmi ?
tekrarlıyorum diğerleri ben değilim istersen admine şikayet et girilen iplere baksın onlar sunucuda oynayanlar, iyi olduğunu söylediğin sunucunun nekadar iyi olduğunu görebiliyorum :D (4/32) sunucudaki tek eksik mimari yapısı bunun sebebi tüm haritaları ve pluginleri tek kişinin hazırlamış olması.
ayrıca sen düzgün bir server açamazsınki eğlencesine açmak senin neyine sanki adam gibi bi server kurabilicekmişsin gibi

951753ok3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kusura Bakma Sizin Gibi Server Açamam Ben
Sizlerin Server Anlayışı İle Benimki Farklı Ee Tabi Doğal Olarak'da Senin Düşünce Anlayışın Benimkinin Kötü Olduğunu Söylüyor Aynı Şey Benim İçinde Geçerli Tabi
Açıkcası Sizin Gibi "Bebe"lerin Benim Fikirlerimi Anlayamaması Gayet Doğal
Ve Server Açıldığında Görürsünüz Diyorum Sadece :)
üslubunu koru önce serveri sonra açarsın...

ExporTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Wat
Abi Sen Ciddimisin Ya ?
Ben Forumdaki Konuların Neredeyse Hiç Birine Sağlamsınız filan Demedim 1 Tane Var Sağlam Olan Oda RPG Ve Gayette Sağlam Hazırlanmış
Ve Benim Server Projeme Gelelim Sana Normalde Hayvan Gibi Sövmek İsterdim Yanlış Anlama Sadece Aptalca Yorumun İçin
Benim Açacağım Server Sadece Eğlence Amaçlı Canım Sıkıldığında Geçip Server'da Çalışırım Ay'da Bir Girdiğim Bile Oluyor
Yani Server'ı Pek Takmıyorum Ama Şunu Bil Acayip Derecede Sağlam Bir Server Bu Uzun Uzun Anlatırdım Fakat Konuyu Kirletmek İstemiyorum
+ Server Hakkında Tanımadığım Birine Bilgi Veremem

Sunucuya Girmeden Kötülemek Bunada Şöyle Değineyim
Evet Girmedim Doğrudur Ama Konu Server'ın Kalitesini Belirtiyor Bir Konu Ne Kadar Sağlamsa Server'ın Sağlamlığı'da Okadar Öne Çıkar
Zaten Mimari Yapıtlar Her Şeyi Anlatıyor
Görmediğim Tek Şey İse Pluginler Ve Market Fiyatlarıdır

Eee Daha Daha Naber

+Edit
Tekrarlıyorum Konu Mutl Hesaplarla Dolu Up'lamak İçin Diğer Hesaplarını Kullanıyorsun
Buda Utanılcak Bir Şey Değilmi ?
Şunu söylemek isterimki konuştuğun kişi serverin kurucusu olabilir ben bi yardımcı olmak amaçla konuyu açtım güncelledim.Vede 12 saatte bir güncelleme olayına dikkat ettim. Sen servere girmeden yorum yaptın. Biz değil sen utanmalısın. Bu Ön Yargını Kendine Saklarsan Memnun Olurum.

P

PointCraft

Ziyaretçi
adamın dediği gibi server litesi berbattt + warplara hiç ama hiç özen gösterilmemiş bende uyrduruk yaparsam 2 günde hallederim swyi dediği doğru 100 kişi olsa ne yazar bro pluginler kötü warplar zaten berbat ötesi berbat kardeşimin oyuncak arabasını bu swye tercih ederim madem 100 kişi diyorsun bu warpların hali ne la berbat birazcık emek vereydin spawn zaten berbat ötesi berbat kardeşimin tek oyunculuda yaptığı evler bile bu spawna bin basar :p adamların arsalarında yaptığı yapılar senin gm 1 yaptığın + world edit kullandığın yapılardan daha iyi biliyorsun demi ? o yüzden fazla konuşma kardeşim konuştukça batarsın bu swyi sen anca kişi sayısıyla övünürsün :) swnin yaş ortalaması ise 10- 13 arası ki adam akıllı plugin olsa bu yaş ortalaması birazcık daha artardı dimi ? :) buda senin gibi kişilere ders olsun spawnı warpları düzgün yapın veya attığınız yorumlara dikkat edin :)

Moderatör tarafından düzenlendi:

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler, savunmak gibi olmasında bu sunucu harbiden 1 yıldır açık. Yani böyle uzun dayanan sunucular pek yok biliyorsunuz ki. Mimarisi belki kötü olabilir ama ben zamanında harika zaman geçirdim diyebilirim :) Yeşiloda mı ne vardı bizim klanla hep düşman içindeydi :D Pro4 ümü kaybettiğimde hayata küsmüştüm orasıda ayrı :) Yani demem o ki bence taktir edilmesi lazım. Bu zamana kadar açık ve açık kalmaya devam ediyor.