ADAM AKILLI HOSTİNG !

• Konuyu başlatan WitherMan
  • Başlangıç tarihi

En iyi hosting sizce hangisi ? -Lütfen iki şıkkı işaretleyiniz. En iyi hosting hangisi size kalmış.

• Kullanılan toplam oy
    68
W

WitherMan

Ziyaretçi
Selam arkadaşlar,bugün aklıma şahane bir fikir geldi ve hemen uygulamaya sokmak istiyorum. Bana önerebileceğiniz ADAM GİBİ,SAĞLAM,İNSANLARA DEĞER VEREN hostingleriniz varsa lütfen konu altına yorum olarak yazınız. Hosting şirketleri de gelip yazabilir,kendini tanıtabilir. Ayrıca hosting şirketleri şunu bilsin ki ben diğer insanlar gibi değilim şirket herhangi bir yanlış yaparsa (dolandırıcılık,sahtekarlık)bilsin ki bu onun yanına kalmaz. Yaptığı mahkemeye kadar gider, cezasını da mutlaka alır. Kısacası onunla sonuna kadar uğraşırım. Ona göre. İyi forumlar.

SAAT 20.00'DE HOSTİNG OYLAMASI YAPILACAKTIR. GEÇ KALMAYIN İSMİNİZİ YAZDIRIN. OYLAMAYA KATILICAK HER HOSTİNG ADINI BU KONUNUN ALTINA YORUM YAZSIN.EN ÇOK OY ALAN HOSTİNGDEN 1 YILLIK SERVER ALACAĞIM [TARİHİ BELLİ DEĞİL]

OYLAMAYA KATILAN HOSTİNGLER :
Nitrado [Efsane]
AxiTR
YKT Hosting

PedroBilisimTR---> Forumdan yasaklandığı için oylamaya katılamayacak.
Virtual Sunucum---> Sahte firma bilgileri ile konu açtığı için oylamaya katılamayacak.
Özdemir Host
Toxxit Host [şu an favorim]
BüyükWeb
Solmaz Hosting
Batı Host [Fiyatlar gayet makul buradan alabilirim]

MULTİ HESABI ÖNLEMEK AMACIYLA SAAT 20.00'DEN ÖNCE BU KONU ALTINA VERİLEN TÜM OYLAR GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Mr.Avast

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tabii ki de @NitradoTR hala kıyaslama yapan kaldı mı Türkiye'nin en ilgili en düzgün şirketi @NitradoTR dir.
Bence sen önce 2 TL bir deneme server al ve 3 Gün dene bir de diğer hostingleri dene aradaki uçurumu gör.