ADAM AKILLI HOSTİNG !

• Konuyu başlatan WitherMan
  • Başlangıç tarihi

En iyi hosting sizce hangisi ? -Lütfen iki şıkkı işaretleyiniz. En iyi hosting hangisi size kalmış.

• Kullanılan toplam oy
    68

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
YKT Hosting ve Batı Host'u Göremedim oylamada? Belkide ben gözden kaçırıyorum.

somacıyık

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İçerik JusticeWhip tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

egeatay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sen Nitrado ile başka bir hostingi mi kıyaslıyorsun :D

Evet kıyaslayabilir. sen ok adar para dökeceğine yabancıya gel Türk'ten al.
Klasik Türk mantığı. Yabancı malı tabii ki kaliteli. Sonra Türkiye neden gelişemiyor. Böyle insanlar oldukça işimiz zor.

Bisguzar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Neden Nitrado ile kıyaslama yapılamasın ? Nitrado şu an en iyi diyebileceğimiz bir bilişim firması ancak teknoloji her an değişiyor bundan dolayı nitradodan iyileri olabilir. Müşteri memnunuyeti destek ekibindeki kişilerin insanları nekadar sevdiğine bağlıdır, lag sorunu internet hızına, kasma/çökme ise server kalitesine. Nitrado adını kanıtladı ancak benim bile alışveriş yaptığım yabancı bilişim firmaları var.
Ama Türkiye'de nitrado kıyaslanmaz doğrudur :D

AxiTR2

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Vallaha kardesim adam haklı türklerin teknolojisi bu yüzden gelişmiyor ayrıca nitrado da bu sıralar çökme sorunu var makinalar yurt dışında oldığu iiçin tepki süreleri fazla 1 yıldır axitr deyim ne zaman bi sıkıntı çıksa hemen çözüyorlar paneli de gelişti hemen ulaşım sağlanıyor ayrıca TÜRK ❤️

Sorularınızı bana özel mesajdan sorabilir veya skype adresimden bana ulaşabilirsniz skype : blackmoonmert