ADAM AKILLI HOSTİNG !

• Konuyu başlatan WitherMan
  • Başlangıç tarihi

En iyi hosting sizce hangisi ? -Lütfen iki şıkkı işaretleyiniz. En iyi hosting hangisi size kalmış.

• Kullanılan toplam oy
    68
W

WitherMan

Ziyaretçi
Nitrado varken diğerlerine gerek yok :D Ayrıca dün bir rezillikle karşılaştım. Bu konu hakkında. Bana özel mesaj atmışlar niye bizi eklemediniz diye ? Bu kadar yüzsüzlük olur mu kardeşim ? Ekran görüntüsünü de koyacağım.

Dexsite

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Nitrado varken diğerlerine gerek yok demişsiniz o zaman bu konuyu neden açtınız?

W

WitherMan

Ziyaretçi
Nitrado varken diğerlerine gerek yok demişsiniz o zaman bu konuyu neden açtınız?
Şaka amaçlı dedim kardeşim :) Karar sizin :)[DOUBLEPOST=1391700072,1391623692][/DOUBLEPOST]İSMİNİ EKLEMEDİĞİM HOSTİNGLER,BUGÜN SAAT 18.00'DA HOSTİNG ŞİRKET OYLAMASI YAPILACAK. EN ÇOK OYLANAN ŞİRKETTEN (TARİHİ BELLİ DEĞİL) SERVER ALACAĞIM. ÇABUK OLUN !

thebaros24

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
oylar batihost. a

Note IV cihazından tapatalk ile yazdi

W

WitherMan

Ziyaretçi
SAAT 20.00'A KADAR HERKES İSMİNİ YAZDIRSIN.[DOUBLEPOST=1391701859,1391701584][/DOUBLEPOST]
MULTİ HESABI ÖNLEMEK AMACIYLA SAAT 20.00'DEN ÖNCE BU KONU ALTINA VERİLEN TÜM OYLAR GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.

W

WitherMan

Ziyaretçi
Batıhostu ekleyin oylamaya
Kafan mı iyi kardeşim ? Oylama saat 20.00'de yapılacak bin kere yazdık oraya ![DOUBLEPOST=1391705755,1391705621][/DOUBLEPOST]
OYLAMA SAAT 20.00'DE TEKRAR SORMAYIN ! SAAT 20.00'DE DEV HOSTİNG OYLAMASI YAPILACAKTIR. GEÇ KALMAYIN İSMİNİZİ YAZDIRIN. OYLAMAYA KATILICAK HER HOSTİNG ADINI BU KONUNUN ALTINA YORUM OLARAK YAZSIN.EN ÇOK OY ALAN HOSTİNGDEN 1 YILLIK SERVER ALACAĞIM [TARİHİ BELLİ DEĞİL] OYLAMAYA KATILAN HOSTİNGLER :
Nitrado
AxiTR
YKT Hosting

PedroBilisimTR---> Forumdan yasaklandığı için oylamaya katılamayacak.
Virtual Sunucum---> Sahte firma bilgileri ile konu açtığı için oylamaya katılamayacak.
Özdemir Host
Toxxit Host
BüyükWeb
Solmaz Hosting
Batı Host

MULTİ HESABI ÖNLEMEK AMACIYLA SAAT 20.00'DEN ÖNCE BU KONU ALTINA VERİLEN TÜM OYLAR GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.
Bir daha soran oylamaya katılamayacaktır. Katılanın oyu ise geçersiz sayılacaktır.​

Jawsome

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Virtual sunucum'un fake hesabı banlandı bildiğime göre.