1.7.2 Mod Kodlama Dersleri [İsteğe göre diğer versiyonlar da olabilir.]

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu forumda bu işe meraklı olan kişilerin sayısı 2 elin parmak sayısını geçmiyor denecek kadar az sadece istersen özel ders ver istersen de herkeze açık ders ver karar sana kalmış bu konuda senin arkandayım

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu forumda bu işe meraklı olan kişilerin sayısı 2 elin parmak sayısını geçmiyor denecek kadar az sadece istersen özel ders ver istersen de herkeze açık ders ver karar sana kalmış bu konuda senin arkandayım
Baya var aslında ama üstünde durmuyorlar ve devam ettirmiyorlar ya da sadece basit bir istekten meydana geliyor.

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Baya var aslında ama üstünde durmuyorlar ve devam ettirmiyorlar ya da sadece basit bir istekten meydana geliyor.
Genelde anlık bir hevesten meydana geliyor.Böyle istekler çok mesela ben blogumu açarken kendime söz verdim ve bir hedef koydum kendime.Ne zaman ki bilinen bir site olacağım işte o zaman karar vereceğim bırakıp bırakmamaya :). Şu an 6830 ziyaretçim var :).İnşallah gelişirim.Her neye dediğim gibi anlık heveste herkes önemli olan bu işe gönül vererek yapmak.Yaratıcı olmak...

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnşallah bir daha pc banı yemezsem haftasonu ilk ders gelecek söyleyeyim dedim :D

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beklemedeyim

Samsun Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderilmiştir.