1.7.2 Mod Kodlama Dersleri [İsteğe göre diğer versiyonlar da olabilir.]

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir şey diyecektim 1.7.2 için ama yazamadım. Boşver 1.7.2 yi 1.6 dan devam et. 1.7 yüzünden kodlamayı bıraktım zaten çıktığından beri oyuna girmiyordum. :)) Şu yaz gelsin hele ^_^[DOUBLEPOST=1398272595,1398272015][/DOUBLEPOST]Öhöhööö kodlama dosyalarını toz kaplamış. :p
Sen de ufaktan ufaktan başla bence çünkü pre-release den çıkıp normal sürüme geçmesine az kaldı[DOUBLEPOST=1398455435][/DOUBLEPOST]Son yaptığım moda buradan ulaşabilirsiniz :
https://forum.gamer.com.tr/konu/magical-wands-1-7-2-1-0-türk-modu-kendi-yapımım.196283/

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten ondan yararlanıyorum. :D
Aklıma bir fikir geldi ! IC2'deki Solar Paneller tarzı renderlanmış bir şey yapacağım.Bu solar panel tarzı şeylerin ürettiği enerjiyle crafting table çalışabilecek ve geri dönüşüm tarzı bir şey oluşturacağım.Tabii biraz sürer diye tahmin ediyorum ama sonu güzel dimi :D

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben valla ne öğrendiysem kurcalayarak öğrendim. Videolara bakmaya başlamam lazım.

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben valla ne öğrendiysem kurcalayarak öğrendim. Videolara bakmaya başlamam lazım.
Aynen kendi kendime macerator yapmayı denediğimde böyle videoların olduğunu öğrendim öğle tamamlamıştım zaten maceratoru.(enerji sistemi konusunda)
Bende solar panel dersi yaparım artık :D

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen kendi kendime macerator yapmayı denediğimde böyle videoların olduğunu öğrendim öğle tamamlamıştım zaten maceratoru.(enerji sistemi konusunda)
Bende solar panel dersi yaparım artık :D
Yap yap bende izlerim. 1.7.2 forge unu kurmayı başaramadım malesef :)) minecraft çıkyor içindeki source lar yok. Halletmeye de uğraşmadım :))

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yap yap bende izlerim. 1.7.2 forge unu kurmayı başaramadım malesef :)) minecraft çıkyor içindeki source lar yok. Halletmeye de uğraşmadım :))
Video olarak gelcek zaten ben ve bir kaç arkadaşım(15 yaş grubu olan ergen gençler[ben 14.5'um.ÖZELLİKLE 14.5]) video çekmeye başlayacağız inşallah.O zaman detaylı olarak anlatırım :D

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi scratch forfun ı izledim biraz adam hiç organize gitmiyordu. Blockları felan çok karışık diziyo. Her şeyi ana classa yığıyor. Bir şeyin adını felan değiştirecek olsa 2 saat uğraşması gerekecek.

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bugün 2 mayıs kusura bakma fazla ilgilenemedim kardeşim istersen özel mesaj at sitemde Günde 1 kere veya direkt bir banner koyarak senin video tanıtımını yapiim.Senin gibi birine yardım etmek benim için bir onur ve gururdur hanny.Birde kardeşim sen OP izliyosun anladığım kadarıyla eğer istersen sana modun linkini atiim.Veya konumdan bakabilirsin.

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnternet banı yedim aileden ne zaman aram düzelir bilemem. :D Üzgünüm gençler 1 haftaya olur inşallah :D