Bilgilendirme Minecraft 1.8 Güncellemesi ve Sunuculardan Para Kazanmak (EULA)

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Abartıyorsun.. Adamların oyununu oynuyorsun bu yeterli bir sebep.. Onun oyununu oynuyorsan, onun kurallarına göre oynarsın.. Yani kural herkesi kapsar dava açma hakkı bile var.. Serverini kapatır, sunucu şirketlerini tehdit eder (dava açmakla) senin serverin kapanır paran boşa gider.. Adamlar bir sistem oluşturuyorsa blöf için yapmayacağından emin olabilirsin..

Sen abartiyorsun. Kullandigim dedicated firmasini tehdit edemez birak tehdidi dava acsa bile gercekten kaybeder. Cunku kullandigim firma mojang sirketinden daha buyuk. ayrica emin ol hic bir sey yapamaz. dava vs. imkani yok. eula yi onayladim. sunucum 1.7.10 hadi sikayet edin bakalim ne olacak

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen abartiyorsun. Kullandigim dedicated firmasini tehdit edemez birak tehdidi dava acsa bile gercekten kaybeder. Cunku kullandigim firma mojang sirketinden daha buyuk. ayrica emin ol hic bir sey yapamaz. dava vs. imkani yok. eula yi onayladim. sunucum 1.7.10 hadi sikayet edin bakalim ne olacak
"Bana bir şey oolmazzz..." diyen insanlar gibisin.. Şirket istediği kadar büyük olsun.. Mahkemede büyük şirketleri yenen insanlar var.. Burada büyüklükle iş dönmüyor.. Türkiye gibi dandik bir adalet sistemi yok onlarda.. Eğer rte ile bir bağlantın varsa bir şey olmaz gerçi..

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
"Bana bir şey oolmazzz..." diyen insanlar gibisin.. Şirket istediği kadar büyük olsun.. Mahkemede büyük şirketleri yenen insanlar var.. Burada büyüklükle iş dönmüyor.. Türkiye gibi dandik bir adalet sistemi yok onlarda.. Eğer rte ile bir bağlantın varsa bir şey olmaz gerçi..

Dedigim gibi test amacli benim sunucumu sikayet edin. Bakalim ne olacak

LanetokulTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
galiba lider12 den gordum biz istersek mojang kaldirabilirmis eula yi unuttum[DOUBLEPOST=1409146572,1409146344][/DOUBLEPOST]bi si daha hep soylerim viplere p 10 lar fln sacmalik bence ver p4 u mojang bunuda yasaklarsa o zaman nie oyuna p4 ekledin

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
galiba lider12 den gordum biz istersek mojang kaldirabilirmis eula yi unuttum[DOUBLEPOST=1409146572,1409146344][/DOUBLEPOST]bi si daha hep soylerim viplere p 10 lar fln sacmalik bence ver p4 u mojang bunuda yasaklarsa o zaman nie oyuna p4 ekledin
Mojang ıyuna p4ü survivalde giy diye ekledi viplere sat diye değil

=-{Telden yazıyom hatalar olabilir}-=

LanetokulTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
biktim artik su lapis c0dusmanliginizdan napalim adama demir set mi verelik sonra bagis yok bisi yok sw batsin gitsin dimi ha

dipnot:kesin bildircekler

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
biktim artik su lapis c0dusmanliginizdan napalim adama demir set mi verelik sonra bagis yok bisi yok sw batsin gitsin dimi ha

dipnot:kesin bildircekler
Evet lapis severlerin düşüncesi buymuş..

Adam oyuna o zaman demir set koymasın.. Nasıl bi mantık bu..

LanetokulTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
lapisi sevmek suc degil ama lapis olmayinceplayer sayisi az napalim bosuna almisolamyalim o zaman .

denedim gordim warp lapisi set 0 cektim isyan cikti ne is

konuyu uzatmayalim

DPXs

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kozmetik için insanlar VIP almaz ki, bağış yapmaz ki kimse. Mojang galiba sunucu mantığını kavrayamadı, mantık şu; küçük bir ücretle küçük bir sunucu açılır, VIP satılır, sunucunun kirası ödenir ve para arttıkça sunucu geliştirilir. EULA bu döngüyü şöyle bozdu. VIP satılmaz Kozmetik Eşyaları olan bir (Siz tamamlayın işte :D) satılır, yeterince para alınamaz ve sunucu hemen kapanır. Gerçekten EULA değişmez ise tüm SUNUCULAR KÜÇÜLMEYE/KAPANMAYA DOĞRU YOLA ÇIKAR! Kısaca Mojang sunucuları sadece Minecraft Realms üstünden yürütmek istiyor, o da MinePlex, HyPixel vb. sunucuların karışımı değil ki.
Kozmetik sadece oyun içindeki taunt lardan ibaret değildir tag den mount a kadar herşeyi kapsıyor.
Edit: Kozmetiğe para verecek kişileri küçümseme ödeme sistemi $ olmasaydı ben çoğu sw alırdım.

ardatürker

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
şu steve nin gitmesi kötü olmuş Elveda steve
a naber alex :/ acaba nasıl olcak steve 1.8 i göremneden gitti

ardatürker

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
onun nedeni var
notch bi ara bi konuşmada şey demiş oyuna ilk baştan kız karakter koymadığım için pişmanım demiş oyüzden 1.8 de de koymus iste :D