Bilgilendirme Minecraft 1.8 Güncellemesi ve Sunuculardan Para Kazanmak (EULA)

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
Aman anne baba doktor şirketimiz var 1 hasta= 100-300 Tl rahatım

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
O değilde Ağustos bitiyor halen kuş ötmüyor.. Ne zaman getirecekler iyice sıkıldım beklemekten..

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türklerde öyle olacak sadece. Adamlar twitch'de bi oyuncuya bile 20-30 $ veriyor. Bi canlı yayında tek kişi. Yabancılar bizim gibi değil ki. İnternetten alış-verişi çok yapıyor ve çok güveniyorlar herkese.
Eh, normal. Yabancıların sunucusunda ihanet bile yok ama türk sunucularda olan şey...

A: Takım olalımmı?
B: Tamam.

1 DK Sonra

A Was slain by B

A: Küfür
B: Zaa XD

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadece türklerde değil herkezde.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
onu git mojanga sor
Premium sunucu olsaydı mojangla iletişimini kesip sunucuya girişleri kapatırdı. Cracked olduğu için mojangla zaten iletişimimiz yok. Herhangi bir şekilde davada açamaz yasak olan bir şey yok ortada. Yasak olan bir şey varsa onla MC premium satışlarında KDV ödemiyorlar. Böylece Türkiyeye satışları yasadışı oluyor. İyi bi avukatla mojangdan para bile alabilirsin.

ardatürker

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
şu crack olayı iyi olmuş ama ben bir mmorpg server açıcam bölümler olcak birde özel bölümyeri olcak ora paralı olcak öle bişi olabilirmi (tescilli marka :D lütfen fikrimi çalmayyın)mesela

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şu crack olayı iyi olmuş ama ben bir mmorpg server açıcam bölümler olcak birde özel bölümyeri olcak ora paralı olcak öle bişi olabilirmi (tescilli marka :D lütfen fikrimi çalmayyın)mesela
Şuanda bu fikirden 200 TL kazandım saol

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Premium sunucu olsaydı mojangla iletişimini kesip sunucuya girişleri kapatırdı. Cracked olduğu için mojangla zaten iletişimimiz yok. Herhangi bir şekilde davada açamaz yasak olan bir şey yok ortada. Yasak olan bir şey varsa onla MC premium satışlarında KDV ödemiyorlar. Böylece Türkiyeye satışları yasadışı oluyor. İyi bi avukatla mojangdan para bile alabilirsin.
Abartıyorsun.. Adamların oyununu oynuyorsun bu yeterli bir sebep.. Onun oyununu oynuyorsan, onun kurallarına göre oynarsın.. Yani kural herkesi kapsar dava açma hakkı bile var.. Serverini kapatır, sunucu şirketlerini tehdit eder (dava açmakla) senin serverin kapanır paran boşa gider.. Adamlar bir sistem oluşturuyorsa blöf için yapmayacağından emin olabilirsin..