Bilgilendirme Minecraft 1.8 Güncellemesi ve Sunuculardan Para Kazanmak (EULA)

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O Zaman Bu ne ya Sonturk kapatılması gerekli.
100Tl ye Vip mi olur arkadas

DPXs

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben de ondan bahsediyorum,kız olarak geçmiyor.
Sen şimdi uzun saçlı etekli bir skine erkek mi demeyi düşünüyorsun ?
Markus Person kendisi söyledi alex adlı karakter kız olacaktır diye.[DOUBLEPOST=1409503642,1409503583]
Son türke vereceğin paray git pre al la kalan parayla üstünü tamamlayıp shotbowdan vip al 100 tl vip mi olur.

ardatürker

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
karakter olarak cinsiyeti yok ama skinde kıza benzio dpxs nin dediği gibi kız olacak demiş notch steve de arkek olarak geçio keşke cinsiyete göre karakter seçme olsaydı isteyen steve isteyen alex

PlayerFurkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
mineplex %100 kapanmaz artık tüm kitler gemle alınıyor (ultra ve herolara otomatik açık oluyo)
ayrıca kozmetik ürünleride var

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bu EULAya ciddi ciddi dikkat edilirse teker teker Lapizliler kapanır bizde kurtuluruz.Diğer sunucular zaten bağış alır vip'i kolayca kaldırırlar.

DPXs

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.8 çıktı Görüşürüz steve Merhaba alex :D

Emrah_GT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence 1.7 devam edelim :D

Xperia Z2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

minecraft hayattır

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eula(yada herneyse işte) bence çok korkulcak deil o lapise bile bir şey bulunduysa bunada bulunur, daha var 1.8 sw lere ki mojang amca bukkiti aldı onun dışında 1.8 craftbukkit çıkcakta hosting şirketleri onu yüklicekte sonra 1.8 e o kadar kullanılan gerekli plugin (önceden bi faction sw m vardı ve 50 plugin vardı) güncellencekte ohooooo çok var şimdilik 1.7 iyidir

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Emrah_GT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eula(yada herneyse işte) bence çok korkulcak deil o lapise bile bir şey bulunduysa bunada bulunur, daha var 1.8 sw lere ki mojang amca bukkiti aldı onun dışında 1.8 craftbukkit çıkcakta hosting şirketleri onu yüklicekte sonra 1.8 e o kadar kullanılan gerekli plugin (önceden bi faction sw m vardı ve 50 plugin vardı) güncellencekte ohooooo çok var şimdilik 1.7 iyidir

Katılıyorum şu an'lık 1.7 İyi Lapis Sorununa Çözüm Bulunacağını Hiç Sanmıyorum (Anti-Lapis Üyesi Olarak)

minecraft hayattır

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Katılıyorum şu an'lık 1.7 İyi Lapis Sorununa Çözüm Bulunacağını Hiç Sanmıyorum (Anti-Lapis Üyesi Olarak)
Lapise bile bir şey bulundu derken normalde gereksiz olan bişeyi bi pazarlamacı dahi arkadaş şu an faction sw lerin vazgeçilmezi yaptı yani bu vip olmama olayına bi çare bulurlar kozmetik olarak vs.

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında 1.8'de Sunucu açabiliyoruz. Yerel ağ falan değil. Sunucu açmaya çalışınca EULA Hatası veriyo ama Düzetlmek kolay. herkes yapar bunu. Ancak sanırım artık 1.8'e Sunucu kurulamayacak sanırım.

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında 1.8'de Sunucu açabiliyoruz. Yerel ağ falan değil. Sunucu açmaya çalışınca EULA Hatası veriyo ama Düzetlmek kolay. herkes yapar bunu. Ancak sanırım artık 1.8'e Sunucu kurulamayacak sanırım.
eula hatasını düzeltmek için sunucuyu kapat eule.txt not derfteri vardır onun içinde en altta eula=false yi eula=true yapınca oluyor fakat bukkitin sitesi kapalı :'( yarım konusu açtım ama mojang sanırım bukkiti satın alıp kapatmış birisi ole demişti :sinirli:

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
eula hatasını düzeltmek için sunucuyu kapat eule.txt not derfteri vardır onun içinde en altta eula=false yi eula=true yapınca oluyor fakat bukkitin sitesi kapalı :'( yarım konusu açtım ama mojang sanırım bukkiti satın alıp kapatmış birisi ole demişti :sinirli:
O kadarını bende biliyom

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Bukkit ve spigot server indirmelerini kapattı mojang, ciddi kavga var suan Bukkit ile alakalı

HTC Vision cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi