Arama sonuçlarınız

1. VorBow

Steam'a dlc iade etmek

Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce steam üzerinden total war warhammere dlc aldım fakat beğenmedim iade etme isteği attım geri dönüş olarak normal oyunu 230 saat oynadım ama iade talebinde dlc için 230 saat oynandı ve 2 saati aşmıştır deniyor süre olarak sadece dlcyi görmesi gerekiyor bunu...
  2. VorBow

Bol minigamesli server

Arkadaşlar mineplexdeki master builders , sheep quest paintball falan bunları oynamak istiyorum ama premium yok Türk sunuculara baktım hep hungergames falan yok mu hiç birinde değişik minigamesler yani artık normal minecrafttan canım sıkıldı bol minigamesli sunucu varsa crackli yorumlara...
  3. VorBow

Bir Herobrine Efsanesi

2 yada 3 yıl önce yazmıştım ve tabi o zamanlar küçüktüm imla kurallarına ve hikaye anlatımına pek dikkat etmemişim neyse hikaye parça parça olmuştu ve güzel olmamıştı , 1. kitap dediğim hikayenin ilk kitabını buraya atacağım tekrar okununca daha rahat anlaşılır hikaye (ankete oy vermeyi...
  4. VorBow

Crysis 3 Origin Multiplayer

Merhaba arkadaşlar originden crysis 3'ü almayı düşünüyorum fakat kafama bir şey takıldı crysis 3 base game ve crysis 3 digital deluxe edition var deluxede her şey var hunter edition , maximim edition falan benim sorum bu crysis 3 base gamede hunter edition yok ama yinede hunter moduna...
  5. VorBow

Cities Skylines

Arkadaşlar cities skylinesi merak ettim.Bir cracklisine bakayım videolardada güzel beğenirsem almayı düşündüm.İnternetten fix cracklisini indirdim yükledim normal olarak açılıyor ama new game yada load game butonu gri renkte internette yönetici olarak çalıştır diyorlardı denedim bu sefer ekran...
  6. VorBow

Dinazor Mod

Sa. arkadaşlar bir sorum var dinazor modu lazım ama jurassic craft falan değil yani doğada rastgele doğada spawnlanan dinazor modu var mı ?
  7. VorBow

Minecraft Modlu Server Hatası

Sa. arkadaşlar geçenlerde bir konu açmıştım lots of food modu çalışmıyor diye şimdi diğer modlarıda denedim hiç biri çalışmıyor internette aradım baktım modlu server kuruma hepsinin aynısı yaptım modlarda internetten .jar şeklinde indirdim aynısı bende de var ama servere girince moda ait eşyayı...
  8. VorBow

Lots Of Food Mod Sorunu

Sa. arkadaşlar bir sorunum var arkadaşımla beraber modlu minecraft oynamak istiyorum sunucu kurdum modlarıda koydum aynılarını arkadaşımada attım ama lots of food sorun çıkartıyor koyunlardan et çıkmıyor her türlü lots of food moduna ait herşeyi sağa tıklayınca yok oluyor bazı evler oluyordu...
  9. VorBow

Tremor Games Üyelik

Arkadaşlar denedim her yolu bir türlü olmadı http://www.tremorgames.com/index.php bu siteye bir türlü üye olamadım içinizden biri üye olup bilgilerini bana atabilir mi ? atarsa çok minnettar kalırım
  10. VorBow

Hamachi Sıkıntısı

Arkadaşlar minecraft 1.8 hamachili server kurdum sorunsuz çalışıyor benim için arkadaşım girdiğinde bende lag yok fakat onda oluyor yani yerin altına giriyor kendisi hareket ediyormuş fakat ben göremiyorum bu sıkıntı nasıl çözülebilir ?
  11. VorBow

Minecraft Chunky Hata Veriyor

Sa arkadaşlar bir sıkıntı var chunky ile haritamda ki bir yerin resmini çekmek istiyorum 3D olarak pencereyi açınca şöyle bir hata veriyor: http://i.hizliresim.com/78zBJN.jpg internette araştırdım bulamadım çözümünü bilen var mı ?
  12. VorBow

Minecraftda Harita Yapmak

Sa arkadaşlar benim bir sorum var bu resimde belirli bir yerin kuş bakışını çizmişler yani haritasını fakat nasıl yapmışlar anlayamadım bunu reis minimap tarzı modlar ile yapıldı bulamadım bilen var mı aranızda ?
  13. VorBow

Minecrafttada Saçma Bir Hata

Beyler bugün internetten 1.7.10 crackli minecraft indirdim yapımcısını biliyorsunuzdur reklam olmasın fakat başka yerden de indirdim en çok menüde ayarlarla oynarken gri renkli menüler nasıl desem ekran tuhaflaşıyor gri renk gidip gidip geliyor ekran 1 saniyeden kısa bir süreliğine birazcık...
  14. VorBow

Win 8.1 Teknik Sorun

Sa. arkadaşlar bu gün bilgisayarıma win 8.1 yükledim win7'yi desteklemiyormuş yükledim fakat internette gezinirken bir tuhaf oluyor full hd 1920x1080 bu çözünürlükte fakat bir anda simgeler büyüyor ve ekranın dışına taşıyor onu düzelttim ama düşü ayara alıp hepsini yerine çektim fakat şu sol...
  15. VorBow

Modlu Sunucu

Arkadaşlar ben modlu sunucu kurmak istiyorum videoya baktım yaptım ,bende de var bu modlar sunucuda da fakat eşyayı alınca crash veriyor ve hamachili hamachisiz var mı bilmiyorum bilen varsa yazabilir mi ?
  16. VorBow

Industrial Craft Yardım

Sa. arkadaşlar ben 1.7.2'nin industrial craftını yükledim rehberlerine baktım çoğu ingilizce fakat nükleer santral yaptım içine çokça soğutucu koydum uranyumu az koydum fakat çalıştırınca patlıyor ve bu enerjiyi fiber kablolarla trafoya falan aktarıyorum doğru mu yapıyorum bilmiyorum benim...
  17. VorBow

8. Sınıf Teknoloji Tasarım

Selamun aleyküm , arkadaşlar bir sorum var düşündüm düşündüm fakat bir şey bulamadım şimdi biz yapım kuşağındayız aranızda bilmeyenler olabilir amacımız kafamızdan bir sorunu çözecek icat bulmamız lazım bunlar inavasyon tasarım yada baştan icat yapma bölümlerine ayrılıyor en kolayı tasarım bence...
  18. VorBow

Kayıp Atlantis (BATIYOR) !!!

Beyler rastgele seed yazdım şuanda hatırlamıyorum ama istek üzerine haritayı paylaşabilirim. Doğdumuz yerin azcık ilerisinde köyün %25'i batmış halde yollar su altında ve resimler: http://hizliresim.com/eyLm2k Bu sabah yoktu akşam girince buda fışkırmış ordan : http://hizliresim.com/eQZJJj...
  19. VorBow

Launcher Techinc

beyler technic launcerh indirdim crackli bir yerden ama açınca bir tane bile mod yok çözümünü bilen varsa yazabilirmi ? olmazsa özeldende cracklisin verebilir çalışan olan bir tane ?
  20. VorBow

1.6.4 Mod Yüklenmiyor

sa beyler ben crackli olarak indirdim minecraftı bir ara yüklemiştim şimdi forgeyi yüklüyorum oyunu açarken yüklüyor şöle yazıyor Gave up trying to download https://s3.amazonaws.com/Minecraft.Download/libraries/lzma/lzma/0.0.1/lzma-0.0.1.jar for job 'Version & Libraries' Job 'Version &...
  21. VorBow

İMDATT

beyler ya bir yere kayıt olurken alakasız bir isim yazdım nick yani şimdi suç duyurusu atmış ipimi felan almış ne yapıcam!! :sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::(:(:(:(:(:(
  22. VorBow

Kale Nasıl Yapılır ?

Sa beyler ben kale yapmak istiyorum ama biraz öküzüm ve el becerim hayalim pek yok siz bana örnek yada nasıl yapıldığını video yada yazı olarak yazabilir misiniz?
  23. VorBow

Fay Hattına Köy

Yeni bir dünya açtım sonuç fay hattına köy :D
  24. VorBow

İlk Yaptığım Apartman Tarzı Ev

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi apartman tarzında bir ev yaptım çok katlı olcak şuanlık bir tane ara kat yaptım bu ilk olduğu için biraz dandük :uğraş: evin mimarisi güzel tek kusru girişleri kötü yani salona tuvaletten giriliyor :sırıtmak: onuda daha önce hesaplamadım için mecburen öle...
  25. VorBow

Minecraft Bir Sonraki Versiyon

Beyler minecraft'ın bundan sonraki sürümünde ne olsun isterdiniz ben başlıyorum Çölde deve Çay bitkisi ve çay kahve bitkisi ve kahve (kahve bitkisi çikolata junglede yapışıyor ya onun gibi olabilir) Mo creatues modu mod değilde sürekli olmalı Silahlar olmalı Koltuk yapılabilmeli ve oturabilmek...