Minecrafttada Saçma Bir Hata

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler bugün internetten 1.7.10 crackli minecraft indirdim yapımcısını biliyorsunuzdur reklam olmasın fakat başka yerden de indirdim en çok menüde ayarlarla oynarken gri renkli menüler nasıl desem ekran tuhaflaşıyor gri renk gidip gidip geliyor ekran 1 saniyeden kısa bir süreliğine birazcık beyazlaşıyo sonra gine aynı hale dönüyor oyunda ikende aynı şekilde ekran beyazlıyor yani çizgi şeklinde düzeliyor sorna tekrar oluyor ve haritada itemler görünüyor yani oyun haritasının üzerinde pusula gördüm bir türlü düzeltemedim internettede bulamadım çözümünü bilen var mı ? (win 8 ve javanın son sürümü)

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
pcye donanım alacaz diye preye paramı yetiştirebiliyorum ve pre çözüm değil

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başka bir crack uygulama indir internette bol crackli launcherlar

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
nvida gtx860M ve en son sürüm ? nvidada sorun çıkmaz diye bilirim

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
nvida gtx860M ve en son sürüm ? nvidada sorun çıkmaz diye bilirim

windows 8 de o ekran kartıyla çıkar 2 seçenek var
1.windows sürümü değiştir
2. ekran kartı değiştir intel al mesela intel benimki hiç sorun çıkmıyor.

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
nasıl değiştireyim ve güncel sürüm nvidia en iyilerin biridir ayarlarıda en düşük yaptım gine saçma saçma şeyler var illimutani işaretlerimi kaçmış araya :?

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
nasıl değiştireyim ve güncel sürüm nvidia en iyilerin biridir ayarlarıda en düşük yaptım gine saçma saçma şeyler var illimutani işaretlerimi kaçmış araya :?
başlat>çalıştır>%appdata% ya gir .minecraft ı silip play yapmayı dene olmazsada pcin nazar deymiştir mazallah.

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekran karti presi alalim o zaman SAKJDSA:SAKLDJDSA

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
daha yeni aldım 2500TLye 1.5 ay oldu[DOUBLEPOST=1408227126,1408225197][/DOUBLEPOST]ya nasıl birşeyse ayarları en düşükte e'ye basıp menüyü açınca siyahlaşıyor ya ekran bu ara ara beyazlıyor bazen menüdeki tuşların rengi geçiyor ve bazende lav tarzı kare şeklinde itemler gözüküyor ne yapacam kimsede yokmu :SSS

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gtx860m e can kurban kardeş sende bir şey var bence dosyaları kontrol etmeni tavsiye ederim minecraftida updatele en son sürümde oynamayi dene veya diğer versiyonlarda dene

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
herşeyi yaptım javayı tekrar günceledim nvida geforce gtx860 son sürümmüş öyle yazıyor ve bir arkadaşda vermış buraya launcheri zaten onu indirdim 1.7.10-1.7.9 deniyorum aynı tuhaf tuhaf sadece ayarlara girmeden ilk açılışta oynarsam görüntü normal gibi duruyor virüsde yok başka ne yapabilirim ki ?