Industrial Craft Yardım

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sa. arkadaşlar ben 1.7.2'nin industrial craftını yükledim rehberlerine baktım çoğu ingilizce fakat nükleer santral yaptım içine çokça soğutucu koydum uranyumu az koydum fakat çalıştırınca patlıyor ve bu enerjiyi fiber kablolarla trafoya falan aktarıyorum doğru mu yapıyorum bilmiyorum benim amacım bunun ürettiği enerjiyi uzaktaki evime fiber kablolarla getirmek ve aletleri çalıştırmak birde kızıl taş lambası falan bunlar o elektrikle yanıyor mu ?

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kızıltaş lambasını çalıştırmak için lever yerine nükleer santral mi kullanıyorsun. Çalışmaz tabi :)) 1. Soğutucu koymanın yetmez bunları bir düzene göre koymalısın mesela ordaki ana diski soğutacak şekilde konmalı. Çok uzun is bilmedikce bu yüzden sana internetten kendine bir modül bulmanı öneririm

Son düzenleme:

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ana diski doğuracak derken bir tane yaptım çalışıyor evime hat çekecem de sürekli soğutucu atmak zor <_<

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Soğutucu yükseltilmiş bir tane yap. Soğutacak yazmıştım tabletin kendi sözlüğünde doğuracak a döndürmüş..

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
tamam bu gelişmiş soğutucumu ? 60klık mı[DOUBLEPOST=1399130090,1399051964][/DOUBLEPOST]hallettim ilk başta nükleer tesis yaptım fakat soğutucu bitmiş patladı tabi sonra fark ettim bende yeni harita açtım rüzgar güneş kömür enerji tesisleri kurdum hepsi doluyor aslında güneş enerjisine doluyor güneş enerjisinden de yüksek güç deposuna gidiyor yedek için böle dolunca evime hat çekecem :)