Arama sonuçlarınız

1. xSoulFlyRS

Multiverce-portals Yardım

Merhaba; SERVERIMDE spawndan lapise gitmek icin portal yapmaya calisiyorum fakat op olmama ragmen hatta kurucu olmama ragmen bunu kullanmak icin yetkin yok diyor bende perm ekledim hala kullanamiyorum yardim ederseniz sevinirim.
  2. xSoulFlyRS

||RangarTheDevs|| Plugin Kodlama Takımı Adam Aranır.!

Merhaba Takımımıza Katılmak İçin Alttaki Maddelere Uygun Olmaniz Gerekmektedir. - Yaşınız 15 Den Büyük Olucak - Kufur Etmicek - Bize Günde 1 Saat Ayırcak - Dedigimiz Görevleri Yapmak,Kendi Kafasina Gore Takilmicak - Takima Katilmak İcin Bizim İstedigimiz basit bir kodlama yapicak (Kodlama...
  3. xSoulFlyRS

||BungeeCord İstek|| SurvivalGames Bilgi İçin İçeri! 168 gb ram 1000 Slot VDS

Merhaba: İstedigim Bungeye ve ServerlerinHepsine 1 gb ram verin 1 tane hub 9 tane oda yapin Toplam 10 server olucak İp kismina kendiipsini yazabilirse de olur slotu kafasina gore yapabilir ./hub yazinca huba giderse guzel olur yada ./lobi Yapan Arkadaşa 3 Tane ücretli Plugin Vericem Hemde...
  4. xSoulFlyRS

RangarMC ZorFaction! Tutarmı Bilgileri İçerde...

Hepinize Merhaba: Açmayi Dusundugum HardFaction Türkiyede Yoktur. Türkiyede Lapis Yerine Hammadde Oluyor. Benim Acmayi Dusundugum Faction Sadece Nether End Orman Market Olmak Üzere 4 Warp Olucaktır.! Orman Derken RandomWarpp İle Degisik Yerlerde Dogucaklar.! Ormanda Gelisip Ormanda Gelisip...
  5. xSoulFlyRS

RangarMC 20GB,500Slot-Pluginer-Skripter-Moderator-Builder Aranir Hub Server!!!

Konju Basliginda Dedigim gibi bunlari Ariyoeum pluginer ve skripter en onemlileri tabu builderde onemli hub sunucu acicam olmak isteyen arkadaslar verdigim gorevleri yapmak zorundadir iletisim skype rangar.punchmc burdan basvurunuz
  6. xSoulFlyRS

[Yardım] Pluginin Adi Nedir?

Merhaba Arkadaslar 'enm aradigim plugin oyuncu yazi yazdiktan sonra xbkm gibi renli yaizlar yaziyor ozellikleri mesela k var t ye basinca k nin ustune tiklayinca o oyuncuyu kickliyor bilen biri varsa yazarmi ucretli ise de yazsin Ornek [Xbkmh] Nick: ordaki x
  7. xSoulFlyRS

DCTurkHub:Faction-Survival-SkyBlock-SkyWars-SG-PvP-BuildBattle-BedWars-GTA-DayZ 32GB Ram %0Lagg

Lobi-Faction-Survival-SkyBlock-SkyWars-SG-PvP-BuildBattle-BedWars-GTA-DayZ Serverip:hub.dcturk.net Servermiz Tamamen BungeeCord'dur Bütün Serverlerlerimizin Pluginleri Bize Aittir. Serverlerimizin Süresi Sınırsızdır! Sunucumuz Büyüdükçe Daha Fazla Oyun Eklenicektir. Sunucumuz VDS Üzerine...
  8. xSoulFlyRS

SametHD>> Egleneceli,Komik,Kaliteli Videolar (10kisiden8iBegendi)(Premiumum)

HepinizeMerhabaBugun youtube Kanlimi taniticam İlkonce sistem gereksimlerim 16 gb ram İ7 islemci 6 gb ekran karti 2 tb hafiza Ekipmanlar Klayte steelseries gaming klavye Farem everest sm616 gaming fare Kullaklik Telefon Kulaklik Mikrofon Leptop mikrofonu (kaliteli) Kanalimdaki seriler...
  9. xSoulFlyRS

Hub Server Sponsor Aranir- Faction-Skyblok-Survival-SurvivalGames-KitPvp-Spleef-Parkur-Crative-TnTRu

Serveri Nasil Acitim? Bilen birileri vardir ortak aranir diye bir pvp serverime bir ortak arafdim fakat hickimseyi bulamadim.Bende daha fazla vip ye onem vermeye basladim ve 1 kisiye sattim aldigim parayi direk slota verdim . 2 3 gun sonra 2 kisi daha vip aldi elenleri yeniden slot cogalttim bu...
  10. xSoulFlyRS

Ortak Aranır (ServerAcik)

Server İsledi Tek basima gelistim ve kazandigim parayla actigim hub server https://forum.gamer.com.tr/konu/hub-server-sponsor-aranir-faction-skyblok-survival-survivalgames-kitpvp-spleef-parkur-crative-tntru.299441/ Hepinize tesekkurler
  11. xSoulFlyRS

Plugin Yardım İnfo-Board Arsalarda Fly

İnfo-Board Arsalarda Fly İnfo Board Servere Lagg Sokuyor 4GB Ram Olmasına Ramen Arsalarda Fly Olcak Yardım Edermsiniz
  12. xSoulFlyRS

Skript Yardım.!

Oyuncular lapis kazarken atıyorum 20 tane lapis kırdıktan sonnra 1 tane elmas versin. Server Restart Atınca Cıkan Yazıyı Ayarlama Örnek [ServerAdı] Server 10 Saniye Sonra Restart Atılacaktır. Oyuncular olmayan bi kod yazdıklarında [ServerAdı] Böyle Bir Komut Kullanılmaktadır. Otomatik Mute...
  13. xSoulFlyRS

||SurvivalGames|| Premium/TeamSG/SoloSG/KlanSavaşları - ForceSG.Nitrado.Net

--GÜVENCESİYLE • ForceSG.Nitrado.net •Premium Sunucudur •1.7.x VE 1.8.x dir •SUNUCU 50 SLOTTUR...
  14. xSoulFlyRS

Yardım Skript Flintandsteel

Arkadaşlar Benu Survival Games serverimde adamlar çakmak craft edince normal cakmak kadar yaniyor onun icin bir skript varmi ?
  15. xSoulFlyRS

[Yardım] Açlıgı Bagzı Dünyalarda Kapatmak Bagzi dunyada azaltcak

Açlıgı Bagzı Dünyalarda Kapatmak Bagzi dunyada azaltcak fakat adamlarin birbirine vurdugunu etkilemesin.
  16. xSoulFlyRS

Yardım Skript Acilll !!!

Benim Survival Games Serverim Var fakat oyun sirasinda atilan esyalar oyun bittikten sonra hatta obur oyunda bile yerde kaliyor laggclear yukledigimde oyuncular arkadasina esya atinca siliniyor (sure bitince) herkes oldukten sonra yada bi komutla silinirse iyi olur yada esya attiktan sonra 2...
  17. xSoulFlyRS

[Yardim] Faction Plugin Paketi Para Vericem

Konu kapandi
  18. xSoulFlyRS

[Yardım] Faction Server Mapi Warplar İçerde Para Vericem

Öncelikle Arkadaşlar Mapi Yapacak Arkadaşlar Skype den ulaşsın skype melih_samet_oyun Güzel Yaparsa Emek Olursa 15 tl vericegim ama normal ise 10 tl vericegim AyricavServerimde Build Olarak Alicagim! Warplar : Spawn Lapis Hammadde Boss Bilgi Vipbilgi Event Madeneventi Pazar Market Oyunlar Afk...
  19. xSoulFlyRS

[Yardım] MMORPG Eski Çag Pluginer Ve Builder

Yeni Açıcagım. MMORPG Server İcin yanıma 1 tane daha Pluginer arıyorum skriptide iyi bilirse Güzel Olur Serverde Pluginer Yetkisi vericem kurucu ile arasindaki farki sadece tag olucak Build İcinde Adam Ariyorum hangi komutlaribiliyosa yorum olarak yazin skype ve adinizida bide kac senedir build...
  20. xSoulFlyRS

mask plugin yardimmmm

Mask pluginini yapcak skype Melih_samet_oyun
  21. xSoulFlyRS

Sizce Hangi Server Açayım ?

MiniGames,SurvivalGames,Survival,Faction,PvP,KitPvP,SkyBlock,RPG,MMORPG,HungerGames,SkyPvP,SkyWars,Creative,DayZ Not: Yukardan Oyunuzu kullanin en cok oy alan kazanacaktır.
  22. xSoulFlyRS

50 Milyariniz Olsa ne yapardiniz?

Benim 50 milyarim olsa vds satin alip bilişim kurardım.
  23. xSoulFlyRS

Özel PvP Sunucu [Özel Paket ve Özel skript] UstaBuiild Alımı

Merhaba arkadaşlar ilk. Once serverin ozelliklerinden bahsedeyim slotu 50 ram 8 sınırsız diyelim nasıl sınırsız diye sorucaksanız sunucumuz 2adet sponsorluk vardır. Öncelikle Pluginlerin bagzılarını kendim yazdım bagzılarını spigottan satın aldım ozel bir tanede skript tuttum yani burdan...
  24. xSoulFlyRS

Sizce Kanalım Nasıl ?

Merhaba Arkadaslar Sizce Kanalımın Nasil Oldugunu Soylerseniz Sevinirim Kufur Etmeden Cevaplarsaniz Cok Sevinirim. www.youtube.com/MelihPvP
  25. xSoulFlyRS

[Yardim]FFA Plugin Paketi !

Güzel ffa plugin paketi ariyorum guzel birplugin paketi bulutsam onu hub sunucumda pluginer yapicam