[Yardım] Açlıgı Bagzı Dünyalarda Kapatmak Bagzi dunyada azaltcak

xSoulFlyRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Açlıgı Bagzı Dünyalarda Kapatmak Bagzi dunyada azaltcak fakat adamlarin birbirine vurdugunu etkilemesin.

FieldBird

Richie Rich
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Cümleni düzeltirsen daha anlaşılır olabilirsin. Hatırladığıma göre World Guard'da buna benzer bir komut vardı. Bir kontrol etmende fayda var. (Yanlış hatırlamıyorsam Flag'larla olan bir olaydı Pluginlerden iyi anlayan biri gelip netliğe kavuşturacaktır.) (Şimdi bir baktım da galiba tamamen sallamışım :/ )

Son düzenleme:

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cümleni düzeltirsen daha anlaşılır olabilirsin. Hatırladığıma göre World Guard'da buna benzer bir komut vardı. Bir kontrol etmende fayda var. (Yanlış hatırlamıyorsam Flag'larla olan bir olaydı Pluginlerden iyi anlayan biri gelip netliğe kavuşturacaktır.) (Şimdi bir baktım da galiba tamamen sallamışım :/ )
Açlığı açıp kapatmak için yok tabi. Ama min-hunger gibi bir flag var. O 20 olduğu sürece açlık düşmüyo. Tabii ki bunu 1.7.10 sunucuları için konuşuyorum. Belki update edilmiş World Guard'da böyle bir şey yoktur.

FieldBird

Richie Rich
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açlığı açıp kapatmak için yok tabi. Ama min-hunger gibi bir flag var. O 20 olduğu sürece açlık düşmüyo. Tabii ki bunu 1.7.10 sunucuları için konuşuyorum. Belki update edilmiş World Guard'da böyle bir şey yoktur.
Ben 2012-13 zamanlarında birçok sunucuda moderatörlük yapıyordum. O zamanlar minecraftı bıraktım. Hala da hiçbir sunucuya girmiş değilim. O zamanlardan hatırladığım kadarını yazdım. Dediğim gibi tamamen uydurmuş ta olabilirim :)