[Yardım] MMORPG Eski Çag Pluginer Ve Builder

xSoulFlyRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
  1. Yeni Açıcagım. MMORPG Server İcin yanıma 1 tane daha Pluginer arıyorum skriptide iyi bilirse Güzel Olur Serverde Pluginer Yetkisi vericem kurucu ile arasindaki farki sadece tag olucak Build İcinde Adam Ariyorum hangi komutlaribiliyosa yorum olarak yazin skype ve adinizida bide kac senedir build yasptigini

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
istemsizce güldüm.

mmorpg façtion açmaya benzemez. Böyle bir konudan bulduğun adamla mmorpg açamazsın.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Zaten pluginer denilen görevlilye dosya erişimi vermen şart yetki versen nolur vermesen nolur

xSoulFlyRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
istemsizce güldüm.

mmorpg façtion açmaya benzemez. Böyle bir konudan bulduğun adamla mmorpg açamazsın.
Çok yanılıyorsun biliyoruz factiona benzemedigini ayrıcaadamı bulddum saolsun hepsini kendisi yapıyor ben bu yazının Aynısıni baska birine soyledim

xSoulFlyRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
forumda adam akıllı mmo gelene kadar
Daha iyisini sen yap lan slot 50 Ram 4 playli ip guzel plugin paketi guzel map hadi sen yap 6 gundur buna ugrasiyom pluginler basitvdegil anladimmi seni skypede biriyle cekerim ezilirsin pluginden anladigin yoktur senin sadece bildigin faction tarzinda pluginler bide 15 tane bildigin plugin vardi spigotun ozel pluginlerini biliyomusun

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok yanılıyorsun biliyoruz factiona benzemedigini ayrıcaadamı bulddum saolsun hepsini kendisi yapıyor ben bu yazının Aynısıni baska birine soyledim
Yine güldüm. Adam bularak kaliteli bir şey yapamazsın. Ayrıca bulduğun adam tahminimce max. Config editliyordur. Ne kodlama biliyorsun ne build. Skript bile bilmiyor olabilirsin. Hala gelmiş burda mmorpg kuracağım diyorsun. Ama netten toplama ekiple anca kalitesiz bir sw açarsın.

xSoulFlyRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yine güldüm. Adam bularak kaliteli bir şey yapamazsın. Ayrıca bulduğun adam tahminimce max. Config editliyordur. Ne kodlama biliyorsun ne build. Skript bile bilmiyor olabilirsin. Hala gelmiş burda mmorpg kuracağım diyorsun. Ama netten toplama ekiple anca kalitesiz bir sw açarsın.
Tanistirayimmi skype ver bu forumda kimse plugin yazamaz herkesi aklinda bu var zaten icinden yalan cofig editliyordur diyosun skype ver anlatir nasil yaptigini arkadaşı netten buulmadim bu arada 3 senelik arkadaşim