Sizce Hangi Server Açayım ?

Hangi Serveri Açayım

• Survival

Kullanılan: 2 10.0%
  • Faction

Kullanılan: 4 20.0%
  • PvP

Kullanılan: 1 5.0%
  • KitPvP

• SkyPvP

• Minigames

Kullanılan: 4 20.0%
  • SkyWars

• HungerGames

• RPG

Kullanılan: 10 50.0%
  • MMORPG

Kullanılan: 9 45.0%
  • DayZ

Kullanılan: 5 25.0%
  • SkyBlock

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .

xSoulFlyRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
MiniGames,SurvivalGames,Survival,Faction,PvP,KitPvP,SkyBlock,RPG,MMORPG,HungerGames,SkyPvP,SkyWars,Creative,DayZ
Not: Yukardan Oyunuzu kullanin en cok oy alan kazanacaktır.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Vlh Dostum Bu Kitlede Survivaldir Factiondur Odur Sh Dir Pvpdir İşleri Yaş Hub Sunucu Olur Hepsi Olursa Gideri Oluyor Ancak

Eğer Ben Oyuncu Çekmekte Zorlanmam Reklam Yaparım Dersen SkyBlock Açabilirsin Ama Reklam Yapamam Falan Sorunun Varsa SkyBlock Asla Girişme Piyasadaki Sunucular Max 5-6 Kişi Çekiyor Hub Olanlar Haricinde

Eğer Çok Fazla Uğraşırım Emek Veririm Kaliteli Yönetimi Olur Düzenli Mimariler Düzenli Kodlamalar Emek Verilmiş Kaliteli Sunucu Açarım Herkesi İstediği Zevkte Oynarım Diyorsan MMORPG Aç

Eğer Emek Veririm Hard Rp İsterim En Ufak Şeyde Rp Yapmayanı Kendi Aralarında Chat Döneni Banlarım Oyuncu Giderse Gitsin Rp Yapmayanın Sunucuda İşi Yok Diyorsan RP Sunucu Güzel Olabilir

Eğer Emeğimi Veririm Ekibimi Toplarım Kaliteyle Yürütürüm Sadece Fps Ağırlıklı Güzel Mimarili Bir Sunucu Açarım Oyuncu Sayısı Dert Değil Git Gide Alışırlar Zamanlar İlk Birkaç Ay Boşuna Para Verip Sonraki Zamanlar Oyuncu Çekerim Dersen DAYZ Tam Senlik

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Faction veya basit hub haricinde herhangi bi şey yapacağına pek ihtimal vermiyorum

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonunda kadar RPG...

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Tutmasını istiyorsan hub veya lapisli fekşın :(
MMORPG'ye forumun yarısı gelir falan aldanma, 10 kişi sabit alırsın. İlk açıldığı günler 50 falan.
Welcam to hel*

xSoulFlyRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
MmoRpg pluginleri zor yardim edebilecek varsa yoruma skype yazabilirmi \

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
fekşın aç

AkanCe Tarafından Gönderildi

Dangers58

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle RPG Veya MMORPG Açmalısın Millet Hep Survival Hep Faction Falan Sıkıldı RPG Açarsan En Azından Fazla Talep Olur. :D Bir De Ortaçağ Falan Olursa Süper İlk Ben Gelirim :D

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle RPG Veya MMORPG Açmalısın Millet Hep Survival Hep Faction Falan Sıkıldı RPG Açarsan En Azından Fazla Talep Olur. :D Bir De Ortaçağ Falan Olursa Süper İlk Ben Gelirim :D
Rpg açarsa ilk gün 50 sonra 30-15 okul açıldığında en fazla 5 online olur talep fazla falan olmaz yani

xSoulFlyRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Rpg açarsa ilk gün 50 sonra 30-15 okul açıldığında en fazla 5 online olur talep fazla falan olmaz yani
Kardeş siz serverimde oynayin yeterki 20 25 kisi oynasin zaten rpg de vip satisi olmamali vip satmicam yani bana hic gelir gelmesdin siz oynayin ben o serveri kapatmam para sorun deil bu arada plugin paketine yardimci arkadas ariyorum