Arama sonuçlarınız

1. Javatist395

PaegonEra Online | MMORPG Çalışmalar

Şu son haftadır sadece 1 mimar ile çalışıyorduk diğerlerinin hepsinin teogu var.
  2. Javatist395

Yok ya ben salladım ismi çaktırma :D Denizde pek takılamayacaksınız ne yazık ki zaten böyle bir şey yapmak bizi baya zorlayacak hatta Lag'a sebebiyet verebilecekti o yüzden belki olmaması en iyisi.
  3. Javatist395

Evet dostlar, yorumlarınızı bekliyorum. Son hız buildlere devam, yarın size bir sürpriz hazırlamış olarak karşınıza geleceğiz :D http://78.143.35.59:8123/
  4. Javatist395

Web Tasarım Kursu...

Hayır, benim herkese vaad ettiğim sunucu bu.
  5. Javatist395

Web Tasarım Kursu...

Forumdan yasaklanmama rağmen sizin kadar geç kalmadım Gökçe hanım, kendi ekibimi kurduğumdan muhtemelen haberiniz yok belki incelemek istersiniz; https://forum.gamer.com.tr/konu/paegonera-online-mmorpg-calismalar.259138/
  6. Javatist395

Web Tasarım Kursu...

Ben Kaan mıyım?
  7. Javatist395

Web Tasarım Kursu...

Ehm, bugün 30 Nisan.
  8. Javatist395

Web Tasarım Kursu...

Bknz, ben :D
  9. Javatist395

Web Tasarım Kursu...

HTML, CSS, ve daha birçok şey, PHP ve JavaScript olmadıkça pek ömürlü şeyler olmuyor. Bu mesaj @Schaffer79 tarafından gönderildi.
  10. Javatist395

Plugin Java Öğrenmek İsteyenler Varmı ?

Beğenmediğimi söylemedim, sadece uyardım. Sende uyarıma cevap yazdın, ve bende senin cevabına cevap yazdım. Bunu diyeceksen konunun başında söylemen lazım, sonunda değil.
  11. Javatist395

Düzgün arama yapmayı da bilmiyorsun herhalde -,- [email protected] (Gmail'de Hotmail...

Düzgün arama yapmayı da bilmiyorsun herhalde -,- [email protected] (Gmail'de Hotmail kullanıyorum .s)
  12. Javatist395

Karahan Buhan yaz çıkar .s

Karahan Buhan yaz çıkar .s
  13. Javatist395

Eyi ederim o zaman.

Eyi ederim o zaman.
  14. Javatist395

Bilmem eder miyim? ◕‿‿◕

Bilmem eder miyim? ◕‿‿◕
  15. Javatist395

Bakarız duruma göre canım :D
  16. Javatist395

Peki benzer soruyu aynı şekilde sorayım, bireysel çalışmak mı kolay ve etkilidir grup halinde mi? Bu dediğinin aksine olup kanıtlanmış bir şeydir ve tabi ki bireysel çalışmak kolaydır, ben sana ilk ne demiştim? "Soru sormak için gruplaşmak mantıksız", sorularını herkese sorabilirsin bunun için...
  17. Javatist395

Grup olarak çalışmak gerçekten mükemmeldir dediğin gibi fakat yorumumu dikkatli okumamışsın sanırsam. Dedim ki "takıldığın yerleri sormak için gruplaşmak saçmadır", grup halinde bir şeyleri aynı hedef doğrultusunda öğrenmek ve uygulamaya sokmak mantıksızlıktır. Eğer dediğiniz gibi olsaydı...
  18. Javatist395

İmkansız değil zaten normalde öyle, biz Config'den öyle olmamasını ayarladık zira spam yapan falan çok olabilir.
  19. Javatist395

Bilemiyorum işsizler var aramızda :D
  20. Javatist395

Takıldığın yerleri birine sormak için gruplaşma gibi gereksiz ve uğraştırıcı bir işe kalkışmanın manası yok. Java'yı öğrenirsin ve anlamadığını sorarsın, bu dediğimi yapmazsan hiçbir zaman yetenekli bir yazılımcı olamazsın, sadece basit şeyleri yapılabilir hayallerini gerçekleştiremezsin...
  21. Javatist395

Teşekkürler efenim, sağlam ekip dememizin sebebi zaten tanınmış ve kendi alanlarında bilgileri olan kişilerin olması. Ne yazık ki şu zaman açılacak gibi bir garanti veremem fakat hızlı çalışabilirsek Mayıs'ın sonlarına biter.
  22. Javatist395

KillAura Skripti

ForceField toplu vurmaz, teker teker vurabilir. Epik reflekslere sahip birinin (Türkiye'de yoktur tabi ki) aynı hareketleri yapabileceği bir şey, yanlış bilmeyelim ForceField'ı.
  23. Javatist395

KillAura Skripti

Fakat bu hızda vuruş bir makro fare ile de yapılabilir. ForceField'ı kesin anlamanın ne yazık ki hiçbir yolu yok, bir insanda olmayacak refleksler olsa bile yapılması imkansız şeyler değil.
  24. Javatist395

KillAura Skripti

Tabi ki algılayabilir fakat hesaplamadığın bir şey var, Minecraft Client - Server tabanlı bir oyun ve Server'de bu tarz durumların önlemi zaten alınmış, bir hile Clientiyle vurabileceğin en yüksek hız zaten belirlidir 0,23 gibi bir hıza eşit bu da. Bunun aşağısına inmen imkansızdır zira...