Web Tasarım Kursu...

??

• Kullanılan toplam oy
    22

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya sıkılıp javayı bırakıyorsun 6 farklı dil tabanlı "web tasarım" işinemi merak sardın ? bilmediğin şeyleri pek fazla kurcalamanı tavsiye etmem ,para var diye bakıyorsan boşuna gitmiş olursun .Her 'yiğidin' harcı değil bu işler .Ayrıca sen bu davranışlar ile 'web tasarımcı' mertebesine zor katılırsın.

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kârım yoksa iddalaşmanın mantığı yok.
Karakteristiğim değil,karşılığında ne alacağım ?

Eyüpte pmuq şeker ısmarlayabilirim ◕‿◕
onun haricinde başka bir şey yapabileceğimi sanmıyorum, ve zaten muhtaç olduğuna eminim...
[DOUBLEPOST=1430405860,1430405738][/DOUBLEPOST]
Ya sıkılıp javayı bırakıyorsun 6 farklı dil tabanlı "web tasarım" işinemi merak sardın ? bilmediğin şeyleri pek fazla kurcalamanı tavsiye etmem ,para var diye bakıyorsan boşuna gitmiş olursun .Her 'yiğidin' harcı değil bu işler .Ayrıca sen bu davranışlar ile 'web tasarımcı' mertebesine zor katılırsın.

Yorumun için teşekkür ederim,ama hobi olarak gitmek istiyorum sadece,ve zaten ona gitmessem büyük ihtimal sevmediğim başka bişeye gidicektim.
Ve kendi kendime öğrenmeye çalışmak yerine eğitmenlerden öğrenmek daha mantıklı geliyor.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eyüpte pmuq şeker ısmarlayabilirim ◕‿◕
onun haricinde başka bir şey yapabileceğimi sanmıyorum, ve zaten muhtaç olduğuna eminim...
[DOUBLEPOST=1430405860,1430405738][/DOUBLEPOST]

Yorumun için teşekkür ederim,ama hobi olarak gitmek istiyorum sadece,ve zaten ona gitmessem büyük ihtimal sevmediğim başka bişeye gidicektim.
Ve kendi kendime öğrenmeye çalışmak yerine eğitmenlerden öğrenmek daha mantıklı geliyor.
Hobi olarak yapacaksan bu işi bence gidip dil öğrensen hem daha zevkli hemde daha kârlı olur senin için :/

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gözlüğümün camına pamuk şeker,mürekkep karışımı bulaştığından beri pamuk şeker yemem.
Görebileceğin en havalı gözlüktü kendisi.
Özel siparişti,hatırası vardı ne kadar değerliydi biliyor musun...
Sen Gökçe cidden çok kötü bir kızsın,benimle iletişime girme.

Sen bilirsin kendim yerim ◕‿◕ hemde bisiklet sürerken
çok yetenekliyim keşke ölsem :p

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır, benim herkese vaad ettiğim sunucu bu.

salihin söylediği,üst üste canımı sıkana kadar söylediği buymuş demek :p aksi söylenemez cok güzel görünüyor izliyorum :p
[DOUBLEPOST=1430408645,1430408596][/DOUBLEPOST]
Gözlüğümün camına pamuk şeker,mürekkep karışımı bulaştığından beri pamuk şeker yemem.
Görebileceğin en havalı gözlüktü kendisi.
Özel siparişti,hatırası vardı ne kadar değerliydi biliyor musun...
Sen Gökçe cidden çok kötü bir kızsın,benimle iletişime girme.

pamuq şeker tekliifimde ciddiyim,bundan önce forumdan 2 kişiyle bişiyler yapmıştık ztn ◕‿◕
hatta 1 hafta kadar önce by @BurnerTroll gıcıklık yapmasaydı beraber kungo yemiş bi anımız olurdu -_-
neyseki bedava için kavga edtmemiş olucaz en azından :p

Son düzenleme: