PaegonEra Online | MMORPG Çalışmalar

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Map a greyfurt yazmışsınız, sebep?
Bu arada Aleyküm Selam :D.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geliştirici abilerim ve ablalarım belki biraz fazla zor belki de imkansız ama minecraftın içindeki chattin yazılarını bize aktarabilecek dynmap'ın yanında hatta belkide bizimde yazabileceğimiz bir eklenti yapabilir misiniz?
(Gerçi konsantre kaybedebilir mimar arkadaşlar ama belkide eğlenceli ve zevkli olur...) :)
(Hemde "Selam Greyfurt :D " Yazmazlar [emoji14])
Detaylı açıklarsan yapıp yapamıyacağımı anlarım.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hımmmm...Demiştim onu zaten o zaman sadece konuşulanları açsananız biz konuşamasak (Tabi özeliniz yoksa...)
Mimarlarda bazen küfür edebilir.Bazendr özel şeyler konuşuyoruz.Zaten haritayı 3D yapmaya karar verdim.Cuma günu canlı yayın yapmayı düşünüyoruz.Orada sunucu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mimarlarda bazen küfür edebilir.Bazendr özel şeyler konuşuyoruz.Zaten haritayı 3D yapmaya karar verdim.Cuma günu canlı yayın yapmayı düşünüyoruz.Orada sunucu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Peki twich hesabınızın adı nedir? şimdiden takip edeyimde bildirim gelsin.

Javatist395

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Geliştirici abilerim ve ablalarım belki biraz fazla zor belki de imkansız ama minecraftın içindeki chattin yazılarını bize aktarabilecek dynmap'ın yanında hatta belkide bizimde yazabileceğimiz bir eklenti yapabilir misiniz?
(Gerçi konsantre kaybedebilir mimar arkadaşlar ama belki de eğlenceli ve zevkli olur...) :)
(Hem de "Selam Greyfurt :D " Yazmazlar :p)
İmkansız değil zaten normalde öyle, biz Config'den öyle olmamasını ayarladık zira spam yapan falan çok olabilir.

Javatist395

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bir şey diyeceğim,isim pangea kıtasından gelmiş onu biliyorumda bari ayrık bir büyük bir ada vesaire olsaydı,denizde pek takılamayacağız :(
Yok ya ben salladım ismi çaktırma :D Denizde pek takılamayacaksınız ne yazık ki zaten böyle bir şey yapmak bizi baya zorlayacak hatta Lag'a sebebiyet verebilecekti o yüzden belki olmaması en iyisi.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ya mimar ekibiniz iyi çalışmıyor ya da harita gereğinden büyük. Bu haritanın büyük kısmı doldurulacaksa 1 ay size yetmeyebilir çünkü...